Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nastraszylas mnie, wiec zadzwonie na pewno.. :rolleyes:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nastraszylas mnie, wiec zadzwonie na pewno.. :rolleyes:

Dobra to ja Ci to powiem, skoro nikt sie nie pofatygował. Lukas tylko polewa, sam nie pije i nie ściemniam.

Opublikowano

Eee, no to co to za robota? No ale pewnie znajdzie sie ktos, kto walnie kielicha..? Tak czy siak na wszelki wypadek bede mial cos w bagazniku.

Opublikowano

Oj chiba nie walnie :decayed: Flacha jak nic zostanie Ci na Weekend :>

Opublikowano

Oj chiba nie walnie :decayed: Flacha jak nic zostanie Ci na Weekend :>

Niestety Norbik chyba ma racje, a jak zostanie na weekend to możesz zawsze zoerganizoać imprezkę i wtedy na pewno wszyscy chętnie sie napiją :)

Opublikowano
No chyba że Oniak wpadnie wink4

Nie bede pił bo chłopak do piątku nie wróci ze spota hyhyhy

Opublikowano

Oj chiba nie walnie :decayed: Flacha jak nic zostanie Ci na Weekend :>

lub na urodziny Poźka ;)

Tomaszust powiem Ci (zacytuje Horneta) "to że nic nie pisze nie znaczy że nie czytam" :P więc wiem ze się przeprowadziłeś ;) tylko pamiętaj że nikt za Tobą latał nie będzie także wiesz przywitaj się ładnie :naughty::naughty:

Opublikowano

Oj chiba nie walnie :decayed: Flacha jak nic zostanie Ci na Weekend :>

No przeciez na to licze... :naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2008, 20:26 _________________________________________________

tylko pamiętaj że nikt za Tobą latał nie będzie także wiesz przywitaj się ładnie :naughty::naughty:

Teraz juz wiem. :cool:

Opublikowano
tylko pamiętaj że nikt za Tobą latał nie będzie także wiesz przywitaj się ładnie :naughty::naughty:

Teraz juz wiem. :cool:

czyli wszystko jasne tylko czekać wtorku ;)

Opublikowano

No to mamy czas do wtorku... Bede jutro w Radomiu przez kilka godzin, wiec jak? Masz czas jutro? :decayed:

OK to się dzwonimy w ciągu dnia

ja też dzisiaj bede w Radomiu - jade po fele do mojego wagena ...mam nadzieję że bedą proste :D

Opublikowano

Tomaszust powiem Ci (zacytuje Horneta) "to że nic nie pisze nie znaczy że nie czytam" :P

Dokładnie ... :th:

Opublikowano

A mi cos jedno kolo bije (chyba)... mam wibracje pod d*pa.

Opublikowano

A mi cos jedno kolo bije (chyba)... mam wibracje pod d*pa.

Można powiedzieć że masaż w czasie jazdy :>

Opublikowano

A ja zmieniłam sobie z 15tek na 16tki moje alu, bo mnie szlag trafiał jak na to patrzyłam :kwasny:, szału nie ma ale jest zdecydownie lepiej. :th:

Opublikowano

A ja mam teraz ładne czarniutkie felunie. Szkoda tylko, że 15'' i stalówki. :decayed:

Opublikowano

A ja zmieniłam sobie z 15tek na 16tki moje alu, bo mnie szlag trafiał jak na to patrzyłam :kwasny:, szału nie ma ale jest zdecydownie lepiej. :th:

Ori ? Pochwal no się ;)

Opublikowano

A mi cos jedno kolo bije (chyba)... mam wibracje pod d*pa.

Flyer a może po prostu "wiatry" masz :decayed:

Opublikowano

A ja zmieniłam sobie z 15tek na 16tki moje alu, bo mnie szlag trafiał jak na to patrzyłam :kwasny:, szału nie ma ale jest zdecydownie lepiej. :th:

Ori ? Pochwal no się ;)

Zobaczycie na spociku we wtorek :)

Opublikowano

A mi cos jedno kolo bije (chyba)... mam wibracje pod d*pa.

\

ale czekaj

może Spanky cie kalibrował ostatnio ?? :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A ja zmieniłam sobie z 15tek na 16tki moje alu, bo mnie szlag trafiał jak na to patrzyłam :kwasny:, szału nie ma ale jest zdecydownie lepiej. :th:

Miedzy 15, a 16 to nie ma zadnej roznicy... 17 to dopiero zauwazalny efekt.

spanky mnie nie kalibrowal :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.