Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

osz ty w dupe kopany :tongue4:

:kox:

wpadnij na spota w końcu to bedziesz mogł mi zrobić kalibrację :naughty:

nagramy i puścimy O. :naughty:

a potem już tylko dwie opcje pozostaną:

1. bedziesz singiel

2.zagramy w trójkącie :tongue4:

:bicz2: :bicz2: :bicz2:

:th:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A masz taki przelicznik dla bezrobotnych ? :polew:

Miesięczny koszt dojazdów

(tylko paliwo): 301 zł

(30% Twoich zarobków)

Miesięczny koszt dojazdów

(czas + paliwo): 1101 zł

Bo ten sie jakoś niekoniecznie sprawdza w moim przypadku :D

Opublikowano

Ale żeście nasmarowali!!!

A z kim to ja się nie przywitałem do k... nędzy!!!

Ja pier... ale się zajerzyłem. Zawsze się witam z nowymi, o co kurva chodzi!!??

Opublikowano

Zawsze się witam z nowymi

Ze mna to nawet dwa spoty po kolei :decayed:

Opublikowano

Zawsze się witam z nowymi

Ze mna to nawet dwa spoty po kolei :decayed:

Bo skleroze mam jak 150, albo nawet 160 :>
Opublikowano

a ze mną to nawet się sciskałeś z radości :naughty:

kurde jakie dzisiaj tematy :)

najpier ten ogr Spankowy teraz drugi dzik Norbiasty :kox:

żyć nie umierać :polew:

Opublikowano

heheh ale widzę że pracy masz masę :polew:

Opublikowano

Poź robim killa skoro autko już ogarnięte, a turbawka i tak do wymiany? :>

Opublikowano

Dlaczego zawsze jest jakiś dym na spocie jak mnie nie ma?? Gdzieś już było napisane - jesteśmy specyficzni :kox:

Opublikowano

Dlaczego zawsze jest jakiś dym na spocie jak mnie nie ma??

Dym był ...az sie wentylatory uruchomiły :polew:

Opublikowano

iskrzy na forum... :kwasny:

Opublikowano

Kurna, az sie boje przyjezdzac we wtorek jako nowy.. :decayed:

Krzyniek, bedziesz we wtorek? Nie wiem czy juz sie zorientowales, ale przeprowadzilem sie do stolycy.

EDIT: Ludzie, a wlasciwie to czy na parking, na ktorym sie spotykacie mozna wjezdzac z eLPiDzi PAŁER..? :decayed:

Opublikowano

Kurna, az sie boje przyjezdzac we wtorek jako nowy.. :decayed:

Wal jak w dym stary i się nie stresuj :>
Opublikowano
Ludzie, a wlasciwie to czy na parking, na ktorym sie spotykacie mozna wjezdzac z eLPiDzi PAŁER..?

jesli bedzie Poziek ze swoim "siwym" to mozesz wjechac czym tylko chcesz on i tak zrobi wieksza zadyme :polew:

Opublikowano

Dobra, przekonaliscie mnie. :> We wtorek jestem na spocie. :th:

P.S. Z flacha oczywiscie, tylko czy bedzie ktos pijący?? :drunk: A właściwie o co ja pytam... :decayed:

Opublikowano

Powtórzę się jeszcze raz:

ALARMU NIE WŁĄCZYSZ JAK CZUJNIK DRZWI LUB KLAP POKAZUJE, ŻE SĄ OTWARTE.

Niech sie cieszy że mu odpalił , hyhy

Misiu, Ty to potrafisz pocieszyć ...

co więcej :

- nie zamryga kierunkami (jeśli jest ta funkcja aktywowana)

- nie zapiszczy (jeśli jest to aktywowane)

także, tak naprawdę bardzo łatwo stwierdzić, czy alarm został załączony :)

Opublikowano
- nie zamryga kierunkami (jeśli jest ta funkcja aktywowana)

- nie zapiszczy (jeśli jest to aktywowane)

i tak wlasnie Przemas jest ani nie piszczy ani nie mrugał a wczesniej tak robil czujnik klapy sie rozkimił

tylko czy bedzie ktos pijący??

JA :drool:

Opublikowano

Lukas, no to organizuj sobie kierownika na wtorek. Ja na pewno bede z flacha :drunk: (sam niestety nie bede mial kierownika :kwasny: ).

Opublikowano

Bryniu, dopiero teraz mi mowisz. :wallbash: :>

Opublikowano

No to mamy czas do wtorku... Bede jutro w Radomiu przez kilka godzin, wiec jak? Masz czas jutro? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.