Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pierdziele - czekam na +

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dawaj :) szczeliny posprawdzamy :P [br]Dopisany: 15 Styczeń 2008, 12:59 _________________________________________________http://www.milanos.pl/video.php?cat=2&id=6611 zobacxzcie ta ciezarówke

Opublikowano
:D
Opublikowano

Ale masakra ten filmik ..

Ja tam nie wiem kogo bawia takie filmy...

Może taki film nie ma na celu bawić ...

Opublikowano

no moze... moze ma taki przekaz, ze gdyby ci przyszlo do glowy rozjechac matke z dziecmi to nie rob tego ;)

Opublikowano

Ale masakra ten filmik ..

Ja tam nie wiem kogo bawia takie filmy...

Może taki film nie ma na celu bawić ...

no nie ma na celu bawić napewno nie

Opublikowano

Odpuście sobie takie filmiki. To po pierwsze nie ten dział, a po drugie to jak ktoś chce pooglądać takie rzeczy to służy do tego google.

brzmi znajomo

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4112464

Opublikowano

Odpuście sobie takie filmiki. To po pierwsze nie ten dział, a po drugie to jak ktoś chce pooglądać takie rzeczy to służy do tego google.

brzmi znajomo

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4112464

Mój fumfel sprzedaje[br]Dopisany: 15 Styczeń 2008, 18:51 _________________________________________________Jeszcze żadnego ogra nie ma!?, Poziu do uszu wkładam na noc waciki, ale Ci ten wydech daje!!!

Kurde i powiedz wreszcie co dalej , bo mnie niecierpliwość zżera :evil:

Opublikowano

Miski i jak udało sie uruchomic tego pazdziocha :mysli:

Czujka od dymu sie nie włączyła :D

Opublikowano

Miski i jak udało sie uruchomic tego pazdziocha :mysli:

Czujka od dymu sie nie włączyła :D

Czujka nie, ale wiatraki od dymu się załączyły :D

Opublikowano

Szef Lukas kazali to estem z Wami ogry!!! :tongue4:

Opublikowano

no dzis mizernie było :(

poziek zadymił cały parking prawie włączyły sie zraszacze :)

pan z ochrony chyba chciał juz krzyczec ale poziek zwiał :P

Opublikowano

Poważnie mu dym poszedł?

Opublikowano

dotarłem do domku dzieku łukaszowiR :)

ide podmieniać sondy, bede pisał na bieżąco :)

Opublikowano

Widzisz Poziu jak to dobrze ze Q nie ma w domu tak chociaz mozesz posiedziec w nocy w garazu :D

Opublikowano

1. założyłem czapke i robocze rękawiczki... strzeliłem setke beherowki na dobry początek...

Opublikowano

Czujka nie, ale wiatraki od dymu się załączyły :D

A tobie to nie waliło w samochodzie bo miałeś szybke otwartą :D

Poźkowe wydechy mi sie podobają :kox:

Jeszcze z godzina i padł by akumulator w tym passacie :polew:

Opublikowano

dotarłem do domku dzieku łukaszowiR :)

Polecam się. Lubię niespodziewane wycieczki poza Warszawę :)

Śmiesznie musieliśmy wyglądać - dwie A4 i jedna ciągnie drugą ... ale wstyd :D.

ide podmieniać sondy, bede pisał na bieżąco :)

Jakby co to dawaj numery to będziemy patrzeć w Inter Carsie.

Jak na razie to widzę tylko Boscha, bo NGK nie robi do Twojego :)

Opublikowano

2.jedna sonda przed katem za***ana czarnym osadem / założona druga, od razu wyczyściłem i świece też w osadzie... pora na wsadzenie na swoje miejsce sondy za katem...2 seta idzie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.