Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To pewnie wszystko w trosce o Ciebie.... :decayed:.....chlopcy poprostu nie chca zebys sie zbytnio nudzil... ;):D

Zauważyłem właśnie :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeżdziłeś tirem zresztą ja tez, to wiesz czym to pachnie ja im się wcale nie dziwię,

stać na granicy w kolejce 30godzin bez warunków sanitarnych itd. to wcale nie jest miłe jakby mógł w tym czasie zrobic kurs albo dwa i zarobic kase.

co do rządowych beeemek to opowiem wam coś na spociku co kiedyś zrobiliśmy w wawie.

No i tylko dlatego nie miałbym do przewoźnikow i kierowców pretensji, gdyby zablokowali ulice. Byłby kocioł, ale przynajmniej w słusznej sprawie.

a tak to miśki tak Bryna pisze same zablokowały ulice, przykre ale prawdziwe, to co do jutra tak?
Opublikowano

co do rządowych beeemek to opowiem wam coś na spociku co kiedyś zrobiliśmy w wawie.

Z chęcią usłyszę :wink4:

a tak to miśki tak Bryna pisze same zablokowały ulice, przykre ale prawdziwe, to co do jutra tak?

Idź już spać, bo jutro Twój wielki dzień :polew:

Opublikowano

Łukaszur!

Wiesz, że jesteś niezastąpiony ;) i bardzo oddany kolegom klubowiczom.

A te przekomarzania co do Twojej osoby to z ogromnej sympatii jaką Ciebie darzymy.

Opublikowano

Siemanko Dzikusy :hi:

Jak leci na spotach :cool:

p.s.

Avancior zostaje w klubie..ale pojechał do innego województwa ;(

Opublikowano

co do rządowych beeemek to opowiem wam coś na spociku co kiedyś zrobiliśmy w wawie.

Z chęcią usłyszę :wink4:

a tak to miśki tak Bryna pisze same zablokowały ulice, przykre ale prawdziwe, to co do jutra tak?

Idź już spać, bo jutro Twój wielki dzień :polew:

od razu mówię jutro z mojego Vag_owania nici..... :( bateria padła i nie będzie wielkiego dnia :gwizdanie:

Opublikowano

Siemanko Dzikusy :hi:

Jak leci na spotach :cool:

p.s.

Avancior zostaje w klubie..ale pojechał do innego województwa ;(

Motor komu sprzedales furke???

Opublikowano

Łukaszur!

Wiesz, że jesteś niezastąpiony ;) i bardzo oddany kolegom klubowiczom.

A te przekomarzania co do Twojej osoby to z ogromnej sympatii jaką Ciebie darzymy.

Opublikowano

Motor juz myslalem ze do Londynu wyjechales rezac jakies RSy :przebiegly:

Opublikowano

Ty jeszcze żyjesz?

Myśmy już Ciebie opłakali, a zwłaszcza Angela ( żarówki w jej niuniu okropnie sie palą) :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i nie ma komu ich wymieniać :P

Opublikowano

Brak Motorka na spocikach - niestety .

Czasem Tosik okaże dobre serce :polew:

Opublikowano

Avanciora kupił kolega z klubu niedługo sie pokaże napewno :) gdzieś na forum

A ja we wtorki zawsze mam wyjazd z Warszawy :confused4: i tak nie moge dojechać na spota :kwasny:

Opublikowano

Brak Motorka na spocikach - niestety .

Czasem Tosik okaże dobre serce :polew:

o Tosik tak, w bagażniku ma większy warsztat niż Motor :naughty:

Opublikowano

Ty jeszcze żyjesz?

Myśmy już Ciebie opłakali, a zwłaszcza Angela ( żarówki w jej niuniu okropnie sie palą) :polew: :polew: :polew:

A ten to dowcipnis jak zawsze..... :D

Motor nie sluchaj......od czasu ostatniej naprawy swiatel przez Ciebie...nic im juz nie dolega :)

Opublikowano

No i Angeli nigdy nie odmawia.

Ona to ma fart :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i Angeli nigdy nie odmawia.

Ona to ma fart :polew: :polew: :polew:

heheh...tez bys tak mial...jakbys byl kobieta....... :polew:

Opublikowano

Angee super ,że wszycho gra. :th:

Zostaje w klubie bez audi ale mam coś fajnego jak widać avant wymięka :kox:

:tongue4:

Opublikowano

Pewnie, że bym chciał.

Ale jak chciałem wymienić Ci żarówkę to wolałaś młodszego (patrz- Motor).

Ale stare wino jest lepsze od młodszego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Angel szkoda ze nie jestem w Wawie na codzien bo z checią bym Ci słuzył pomocą w wymianie zarówek ;):D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.