Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To i może u mnie wymienisz :polew: :polew: :polew:

Moja :a4fan: jest do dyspozycji :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie, że bym chciał.

Ale jak chciałem wymienić Ci żarówkę to wolałaś młodszego (patrz- Motor).

Ale stare wino jest lepsze od młodszego :polew: :polew: :polew:

A tu sie z tym nie zgodze...bo pamietam jak asystowales przy wymianie zaroweczki....... :D

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Lexpar no nie wiem nie wiem...Angel może byc zazdrosna :polew: :polew:

Opublikowano

Podglądałem jak robi to Motorek.

No wiesz Ty młoda, on młody więc trzeba podpatrzeć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobrze ,że Motorówka nie czyta tych postów bo bo z awatara zeszła i wpie...ol spuściła :D

Opublikowano

Slaweg!

Jak ja znam to spoko.

Jest :th:

Jak byłbym młodszy i wolny to bym jej nie odpuścił

.......................................................................

i wymienił żarówkę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Angel szkoda ze nie jestem w Wawie na codzien bo z checią bym Ci słuzył pomocą w wymianie zarówek ;):D

Slonce....no szkoda....... :wink4:......lexpar wtedy by sie nie nasmiewal ze nie umie wymienic zarowki........nawet by nie wiedzial,ze mi sie spalila :polew:

......na szczesie...problemy z zarowkami sie skonczyly :D

Opublikowano

Motor!

Dzięki, jutro na spota przyjeżdżam z ochroną osobistą :polew: :polew: :polew:[br]

Opublikowano

Ta bierz i tak ja bym dostał pierwszy i ostatni :D

Opublikowano

Angela

Czy wątpisz w moje umiejętności i możliwości decayed

Opublikowano

3majcie się rano startuje do Wrocławia. :hi:

Opublikowano

Angela!

Wiesz, że lubię Ciebie.

Jesteś ozdobą spotów :th:

Opublikowano

No ładnia ja sie tu dowiaduje... co to sie na spotach Warszawskich wyprawiało :bicz3: :polew: :polew:

Opublikowano

Angela

Czy wątpisz w moje umiejętności i możliwości decayed

a skad....nie smialabym nawet tak pomyslec...... :decayed:

Opublikowano

Motor!

Tam na trasie jest od groma foto radarów, więc uważaj

Opublikowano

Angela!

Wiesz, że lubię Ciebie.

Jesteś ozdobą spotów :th:

No i pieknie..... :D

Lexpar za to co napisales to mi Slawek sie zafochowal..... :bicz3:

Ide go udobruchac..... :decayed:

Opublikowano

Ufff

Sorki, ale ja z dobrego serca.

A tak właściwie to niech będzie zazdrosny :wink4:

Wyjdzie mu na zdrowie.

Ale możesz go pocieszyć

Opublikowano

No i pieknie..... :D

Lexpar za to co napisales to mi Slawek sie zafochowal..... :bicz3:

Ide go udobruchac..... :decayed:

Sławek sie nie zafochował bo Sławek zna sie na żartach :polew:

A tak właściwie to niech będzie zazdrosny :wink4:

Wyjdzie mu na zdrowie.

Lexpar no nie ma miłości bez zazdrości :naughty:

Opublikowano
Lexpar no nie ma miłości bez zazdrości

odważny z Ciebie człowiek jutro spot 20 chłopa (w tym NORBI pies na baby ponoc tak mowia w okolicznych kregach) i tylko dwie dziewczyny w tym angela teraz to mozesz zazdroscic ze Cie tu nie ma :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.