Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam

ja bede na 100% moze uda mi sie pochwalic blow offem jak dojdzie do mnie do wtorku

pozdrawiam

a dopytam się kolegi a tego BOVa.... czy silnik seria czy po czipie?? A jak seria to czy kolega przegotowany na spalanie 1,5L więcej ?? :twisted:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze seria wiec jak dojdzie 1,5 l to nie takie juz straszne to taka roznica jak bym raptem zalozyl szersze kapcie

Opublikowano

dodałem ze 3 zdjecia do albumu z nowymi autkami :wink:

Opublikowano
jeszcze seria wiec jak dojdzie 1,5 l to nie takie juz straszne to taka roznica jak bym raptem zalozyl szersze kapcie

fajter :twisted:

spoko jakiego bova zakładasz?

Opublikowano

Poziek ty tu lepiej zbieraj te swoje 4 litery i wracaj ile bedziesz siedzial tam mi wystarczylo 3 tyg :roll:

Opublikowano
zakladam bova ze stronki http://www.properfekt.witam.net TYP I. tylko sie dowiedzialem ze dopiero wyslany do mnie bedzie w poniedzialek wiec raczej we wtorek na spocie nie pochwale sie raczej

spoko, chętnie zobacze jak to pssyczy :)

Opublikowano

fajnie to pssyczy, platiniumm, który zamówiłes?

Opublikowano

zamowilem ten typ I za 300 zl. efekt jest taki sam jak w tym za 350 roznia sie tylko wygladem ten drozszy duzo ladniej wyglada

Opublikowano

Czyli za tydzien pojawisz sie z nowym nabytkiem :?:

Opublikowano

jesli poczta polska nie da ciala to do 16 we wtorek najpozniej odbiore wiec w godzine moze dwie zaloze bo nawet nie bede musial przecinac zadnej rury bo w moim silniku jest taki zawor upustowy tylko powietrze wraca z powrotem do obiegu wiec tylko zamienic a najwiecej roboty jest z tym zeby dostac sie do niego caly dolot do turbiny musze demontowac

wiec zobaczymy cala nadzieja w poczcie polskiej

Opublikowano

no to mysle ze za 3 tyg bedzie cos wiem o tym jak wysylalem plyte do krakowa murzynowi 9 dni jechala

Opublikowano

A jakieś lody jutro robimy czy wszyscy do kościoła idą? :D

Opublikowano

ono jakby co to ja chetny moge podjechac cos przetracic bo czuje ze na wadze trace :mrgreen:

Opublikowano

:mrgreen: acha ja tez wyslalem priorytetem poleconym no ale badz dobrej mysli

Opublikowano

szczeze mowiac mialy dzis do mnie dojsc sprezyny obnizajace ale jakos priorytet nie zadzialal - mialem sobie zalozyc jutro ale nic z tego bede musial zalozyc kiedy indziej a to tez troche roboty

Opublikowano
A jakieś lody jutro robimy czy wszyscy do kościoła idą?

ja bardzo chętnie czekam na jakieś info :!:

Opublikowano

no to jest nas 3 ciekawe jak tam cyc malinowy ale ten to pewnie pracuje

Opublikowano
A jakieś lody jutro robimy czy wszyscy do kościoła idą?

u mnie niedziela zawsze w domu - staram sie chociaz niedziele spokojnie z zona spedzic

Ale zycze wszystkim smacznego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.