Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

o której byłes w domu ????

ok 5, ale wycieczka...

Poziek po zabiegu ze śniegiem się ocknął i pytał co się stało i czemu go nie obudziliśmy...[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:28_________________________________________________

a jak sie w koncu zakonczyla cala akcja? laweta i parking policyjny ??

nie no nie przesadzaj, wypisał kwitek do 24.02. i pojechaliśmy, ale trzymali nas ponad pół godziny....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja p..dolę - przygody jak w indiana jones minimum :>

Opublikowano

Poziek po zabiegu ze śniegiem

po czym ? :decayed:

Opublikowano

Poziek po zabiegu ze śniegiem

po czym ? :decayed:

Poziek startuj juz jak mozesz :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Troche , wracalismy z kebaba , najprawdopodobniej szef knajpy zadzwonił na psy ze kierowca Audi A4 nietrezeźwy , zatrzymali nas na środku krzyzowek na bombach , w pewnym momencie były trzy radiowozy , a my up***doleni w środku jak świnie :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie poznajesz tej mordy?

Coś jak Poziek..ale nie do końca :D

Do roboty ! Na wagony , a nie chlanie :decayed:

Nie jestesmy murzynami jak Ty :naughty:

:hi:

Sej maj nejm bicz :ssij:

te browary to jakaś masakra, żeby po 3 tak zdychać :przebiegly

Ja ostatnio po trzech to obudziłem się rano taki najebany, że helikopter w ogniu to pikuś przy moich wirażach :decayed:

Poziek po zabiegu ze śniegiem

po czym ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moja koleżanka jechała rano do pracy do szpitala do piaseczna i spóźniła się na autobus.

złapała stopa żeby sie na dyżur nie spóźniła

no i nie dojechała

Opublikowano

u to przykra sprawa :kwasny:

Takich kierowców to za żebro :wallbash:

Opublikowano

Pewnie gnali jak idioci tym ATR'em :thumbdown:

To był klubowicz hunter82.[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 17:25_________________________________________________

Moja koleżanka jechała rano do pracy do szpitala do piaseczna i spóźniła się na autobus.

złapała stopa żeby sie na dyżur nie spóźniła

no i nie dojechała

Z nim jechała? :shocked:

Zabić siebie to nic, ale zabić zupełnie niewinną dziewczynę :kwasny:

Opublikowano

to się k**wa nazywa mieć pecha

osierociła 2 letnia dziewczynkę ;(

Opublikowano

Witam ;)

Ma z Was ktoś na sprzedanie naklejki klubowe w czarnym kolorze lub ramki pod tablice rejestracyjna w czarnym kolorze?

Ewentualnie może ktoś jest chętny za "wspólne" zamówienie?

Opublikowano

żołądkowa z gwinta wychodzi ?? :kox: :kox: :kox: :kox:

była grana jeszcze ? ja też piłem ? :decayed:

Opublikowano

kórwa , wreszcie przyprowadziłem ese i moge kulturalnie jebnąć browara , cały dzień o suchym ryju. szok.

Esą normalnie przyjechałem z wawy do domu , musiałem pedał podnosic ale dałem rade :good:

była grana jeszcze ? ja też piłem ? :decayed:

To ty nawet tego nie pamietasz ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Az musze cie spytać czy pamietasz jak jechaliśmy taksówką obejrzeć rozjebane sprzegło ???

Opublikowano

To ty nawet tego nie pamietasz ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

stary przecież prawie całą cytrynówkę zrobiłem przed bierhalle :decayed:

wyjazd taxą po esę pamiętam, całe bierhalle pamiętam, spacer do kebaba to już mam przebłyski, dwa opierdolone kebaby pamiętam i dalej pamiętam jak Kolkow się pytał gdzie skręcić na rondzie pod grodziskiem.... :decayed:

Opublikowano

stary przecież prawie całą cytrynówkę zrobiłem przed bierhalle :decayed:

wyjazd taxą po esę pamiętam, całe bierhalle pamiętam, spacer do kebaba to już mam przebłyski, dwa opierdolone kebaby pamiętam i dalej pamiętam jak Kolkow się pytał gdzie skręcić na rondzie pod grodziskiem.... :decayed:

no to ci umknęły jakies dobre 2 godzinki , moze lepiej :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Moja koleżanka jechała rano do pracy do szpitala do piaseczna i spóźniła się na autobus.

złapała stopa żeby sie na dyżur nie spóźniła

no i nie dojechała

:(

Opublikowano

Joł patałachi, słyszałem,że było wyjście podczas mojej nieobecności. Bedzie w ryja!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.