Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema z rana :wink4:

Moskal were are you :decayed:

were czy where ??

bry bry :hi::angry:

W Grodzisku majo własno Angielszczyzne :decayed::D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

W Grodzisku majo własno Angielszczyzne :decayed::D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bez jaj ale w ten sposób u mnie w pracy gadaja chłopaki z Lubelszczyzny , do poszczania :kox: :kox: :kox:

mówie do jednego : jaką drogą jedziesz do xxxx ??? a on : trzydziestko ósemko :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 09:09_________________________________________________

bez jaj ale w ten sposób u mnie w pracy gadaja chłopaki z Lubelszczyzny , do poszczania :kox: :kox: :kox:

mówie do jednego : jaką drogą jedziesz do xxxx ??? a on : trzydziestko ósemko :kox: :kox: :kox: :kox:

Bo tak przeecież jest na Lubelszczyźnie.. Zobacz na Ragusia.. juz podłapuje od nich :naughty:

Opublikowano

W Grodzisku majo własno Angielszczyzne :decayed::D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bez jaj ale w ten sposób u mnie w pracy gadaja chłopaki z Lubelszczyzny , do poszczania :kox: :kox: :kox:

mówie do jednego : jaką drogą jedziesz do xxxx ??? a on : trzydziestko ósemko :kox: :kox: :kox: :kox:

a ja z kolei pińcset ósemko do roboty :polew:

Opublikowano

a ja z kolei pińcset ósemko do roboty :polew:

Chyba MZA

ok3318-508.jpg

Opublikowano

a ja z kolei pińcset ósemko do roboty :polew:

Chyba MZA

ok3318-508.jpg

ło to mnie chodziło :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

bez jaj ale w ten sposób u mnie w pracy gadaja chłopaki z Lubelszczyzny , do poszczania :kox: :kox: :kox:

mówie do jednego : jaką drogą jedziesz do xxxx ??? a on : trzydziestko ósemko :kox: :kox: :kox: :kox:

Bo tak przeecież jest na Lubelszczyźnie.. Zobacz na Ragusia.. juz podłapuje od nich :naughty:

e e e e e no dzie kurfa :decayed: na lubelszczyźnie mówi się piknie i czysto po polskiemu :decayed: A to że czasami mówi się skrótami to no... :decayed: odstosunkować się proszę od lubelszczyzny :decayed::naughty:

Opublikowano

bez jaj ale w ten sposób u mnie w pracy gadaja chłopaki z Lubelszczyzny , do poszczania :kox: :kox: :kox:

mówie do jednego : jaką drogą jedziesz do xxxx ??? a on : trzydziestko ósemko :kox: :kox: :kox: :kox:

Bo tak przeecież jest na Lubelszczyźnie.. Zobacz na Ragusia.. juz podłapuje od nich :naughty:

e e e e e no dzie kurfa :decayed: na lubelszczyźnie mówi się piknie i czysto po polskiemu :decayed: A to że czasami mówi się skrótami to no... :decayed: odstosunkować się proszę od lubelszczyzny :decayed::naughty:

Dokładnie.... od lub Lubelszczyzny z daleka :naughty::decayed:

Opublikowano

W Grodzisku majo własno Angielszczyzne :decayed::D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bez jaj ale w ten sposób u mnie w pracy gadaja chłopaki z Lubelszczyzny , do poszczania :kox: :kox: :kox:

mówie do jednego : jaką drogą jedziesz do xxxx ??? a on : trzydziestko ósemko :kox: :kox: :kox: :kox:

stary... tak mowiO chlopaki z mazowsza tez, a z bialegostoku i okolic prawie wszyscy :kox:

Opublikowano

bez jaj ale w ten sposób u mnie w pracy gadaja chłopaki z Lubelszczyzny , do poszczania :kox: :kox: :kox:

mówie do jednego : jaką drogą jedziesz do xxxx ??? a on : trzydziestko ósemko :kox: :kox: :kox: :kox:

Bo tak przeecież jest na Lubelszczyźnie.. Zobacz na Ragusia.. juz podłapuje od nich :naughty:

e e e e e no dzie kurfa :decayed: na lubelszczyźnie mówi się piknie i czysto po polskiemu :decayed: A to że czasami mówi się skrótami to no... :decayed: odstosunkować się proszę od lubelszczyzny :decayed::naughty:

Dokładnie.... od lub Lubelszczyzny z daleka :naughty::decayed:

dużo słyszałem o waszym lokalnym browarku - lubelska perła to ponoć cymes

prawda to ?? :cool1:

Opublikowano

Poziek na letnim, niestety nie upilnowali go i opuscil teren osrodka :kwasny:

19464-8e911a20102a76d55ae1a10869b68017..gif

Opublikowano

lubelska perła to ponoć cymes

prawda to ?? :cool1:

piłem kilka razy , prawda to :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

lubelska perła to ponoć cymes

prawda to ?? :cool1:

piłem kilka razy , prawda to :good: :good: :good: :good: :good:

w carrfourze się półki od tego umywają

czas spróbować, w takim razie

podobno niepasteryzowane jest prima sort :naughty:

Opublikowano

skoczcie sobie do jakiegos Reala... np. na Ursynowie jest poprostu kilometr polek z roznymi rodzajami piwa, nie widzialem takiego wyboru w zadnym innym 'markecie'.

korzystam dosc czesto i testuje :kox:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

:facepalm:

znowu Ty :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

lubelska perła to ponoć cymes

prawda to ?? :cool1:

piłem kilka razy , prawda to :good: :good: :good: :good: :good:

w carrfourze się półki od tego umywają

czas spróbować, w takim razie

podobno niepasteryzowane jest prima sort :naughty:

kasztelan niepasteryzowany tez jest w pyte :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.