Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie ktoś coś o firmie ADR ktora robi fele ? :przebiegly:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Da real spot!

h9ufvckngzybzyahpymz8.jpg

Opublikowano

Da real spot!

h9ufvckngzybzyahpymz8.jpg

oNo, Lukas... a pozostałej dwójki nie wiem...w końcu w wawie to same bambry :decayed::kox:

Opublikowano

cos mało babelków maja te kurczaki :D

Opublikowano

Wie ktoś coś o firmie ADR ktora robi fele ? :przebiegly:

A co konkretnie chcesz wiedziec? Mam znajomego, który handluje nowymi felgami - moge sie czegos dowiedziec. Jeśli Cie interesuje zakup to przygotuje też jakąś ofertę.

Opublikowano

raggaman, a moze chcesz kupic ode mnie felgi sline'owe + dobre oponki? Bo ja chce sie przesiac na 18" na lato.

Opublikowano

Flyer

Ty to jak już walniesz jakieś zdjęcie :polew:

a jakie masz fele do sprzedania 17_stki??

A i Michał jak tam konkurs na brudnego paździocha, bo ide myć auto i nie wiem czy mu cykać następne foty ;)

Opublikowano

raggaman, a moze chcesz kupic ode mnie felgi sline'owe + dobre oponki? Bo ja chce sie przesiac na 18" na lato.

Dzięki Michał .. S-line być moze przyjadą do mnie pod koniec Lutego z IT :naughty: 17 . A z ciekawości ile Pan Panie chcesz ze swoje + opuny ?

[br]Dopisany: Luty 05, 2008, 11:29:38 _________________________________________________tomaszust

Wytrzymałość felgi , jak sie sprawuje chrom na nich , gnietą sie czy nie :rolleyes:

Opublikowano

Swoje 17" chce sprzedac i kupic taki sam wzor 18", a na nastepna zime znowu jakies 17" kupie :)

Opublikowano

Swoje 17" chce sprzedac i kupic taki sam wzor 18", a na nastepna zime znowu jakies 17" kupie :)

Tak Panie ..a to nie te co ci "jajeczkują" bo przywaliłeś w krawężnik ?

Napisz cena z oponkami - jakie i jaki stan :hi:

Opublikowano

Jajeczkuje to mi co innego :) Felga nie jest krzywa, poza tym uderzenie w kraweznik bylo raczej zatrzymaniem na krawezniku przy predkosci 5-10km/h :decayed:

Opony Conti SportContact3 235/45/17, nie pamietam w tej chwili ile zostalo w nich bieznika, ale sa z polowy 2006 r. Ceny na PW Ci podam :)

Opublikowano

Jajeczkuje to mi co innego :)

:polew: :polew:

Sypnij ceną na PW . Posiadają jakeisz uszkodzenia w wyniku tego "zatrzymania" na krawężniku ? :decayed:

Opublikowano

Obejrzysz sobie na spocie wsio. Samo zatrzymanie na krawezniku niczego nie popsulo, bo uderzylem opona... Jedna felga jest mocniej drasnieta juz od momentu kupna.

Opublikowano

Dla mnie to paździochy te fele :P

Flyer a 16" sprzedałeś??

Opublikowano

Dla mnie to paździochy te fele :P

Flayerowe ?

Opublikowano

poziu nie pultaj sie, masz takie same tylko o cal wieksiejsze :P

Jakie 16"? Mowisz o stalowkach? Leza w garazu :)

Opublikowano

kurde!!!!!!! biere te stałówki

ile??????

Opublikowano

Pogadamy na spocie, to sa ori stalowki audi, dostalem w niemcowni, a w zime zapitalam na alu :) Moge sie ich pozbyc po taniosci.

Opublikowano

ja nic innego nie zaproponuje jak po taniosci :tongue4::P:polew::D :>

Opublikowano

ZAWSZE MI BRAKOWALO TEJ EMOTY, ale interweniowalem :cwaniak1:

:cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1:

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.