Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek dzialaj dodalem Ci 4 strony tematu :mrgreen:

To kto jutro do imoli jedzie bo pasowalo by rezerwacje zrobic jakals wiem ze ja, adamooo tomboy ono (jak zdazy) no i Zółw ktos jeszcze :?:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i byliśmy na kartach :!:

objechałm wszystkich na maxa :evil::cool: :mrgreen:

na piagio te ż na jednym kole dawałem :razz:

kilku członków elity niestety brakowało dzisiaj :cry:

ale był nowy kolega, któremu mamy nadzieję, podobało się :wink:

Opublikowano

Obecni

adamooo

lukas

tomboy

T-zółw

platinumm

czarny_grw

Kolega platiniumm mial nowa zabawke co robila psyk psyk a jak to sie nioslo po torwarze :mrgreen:

objechałm wszystkich na maxa

tak tak Zółw objechałes dales czadu jak nigdy :razz:

Mój czas 19:42 (rekord toru 17:86)

:cool: ale jak wpadne w szau to bedzie lepiej (pierwsza jazda na tym torze)

moze i mam najwolniejsze auto ale na gokartach dublowalem :mrgreen:

[ Dodano: 2006-08-23, 00:28 ]

Mocna EKPIA :mrgreen:

imola008.jpg

Opublikowano
Mój czas 19:42 (rekord toru 17:86)

nie będę podawał swojego czasu bo ...Lukaszkowi tochę masa poszła i nie będę go drażnił :mrgreen:

no kolego platinuium, efekty dzwiękowe, fiu fiu :cool: zawiecha też git wyglada :cool:

Opublikowano
Lukaszkowi tochę masa poszła i nie będę go drażnił

Żółwiczku caly tydzien nic nie jadlem zeby miec dobry czas i mi sie udalo po tym MC nie bylo by tak dobrze juz :razz:

Troszke nie wyrazne ale zdjecie jest mocne :lol:

imola003.jpg

Opublikowano
Troszke
:?: :?: :cry:

koncepacja fotki jest super :cool:

ale musimy sprawić Ci nowy aparat :oops:

Opublikowano

T-żółw a tak martwiles sie je bedzie kiepawo a tu niespodzianka, mam nadzieje ze nastepnym razem i ja sie pojawie na imoli i wtedy zobaczymy.

co do psss, pssss to niemialem okazii posluchac jak samochod jedzie z zewnatrz ale wydaje mi sie nawet glosno daje - bo jak wlaczone radio mam to cos tam slychac

pozdr

Opublikowano

no i jak tam auto jeździ? trzyma boost? jak spalanie? żadnych błędów w Vagu?

a zapytam się was chłopy... gdzie szukać zacisków hamulcowych od S4 B5??

i kto mi sprawdzi jakie są średnice tarcz?? :P B5 podkreślam:) zaciski 2 tłoczkowe:)

Opublikowano
ale musimy sprawić Ci nowy aparat

sam mam taki zamiar bo ten juz nie wystarcza na nasze potrzeby a tak naprawde to w trybie nocnym ciezko zrobic zdjecie naprawde rece musza byc nieruchome :razz:

[ Dodano: 2006-08-23, 09:15 ]

a tak apropo to kogo co boli :?:

Bo ja to naliczylem z 5 sincow kurna za chudy jestem musze brac jakis wypełniacz nastepnym razem do tego gokarta bo latam w nim jak piłka :lol: no ale dzieki temu czasy wykrecam jak Kubica :lol:

Opublikowano

ja mam jakies siniaki na plecach i mnie palce bola

Opublikowano

a noga cie nie boli bo jak wciskales gaz to miejscami byla przed przednim zderzakiem :lol:

Opublikowano

Mnie tam nic nie boli ale bardzo mi sie to spodobało mam ochote jeszcze pojezdzic

Opublikowano

Mi jak siniaki przejda i reka bede ruszal to tez sie pisze :mrgreen: ale czekamy na reszte moze Poziek juz wroci

Opublikowano
Mi jak siniaki przejda i reka bede ruszal to tez sie pisze :mrgreen: ale czekamy na reszte moze Poziek juz wroci

Lukasa kreci wynik:) bedzie polował na wynik - Chudzielec :razz:

Opublikowano

Oj bede bede chociaz na imoli bede lepszy od was :razz:

Zdjecia dodane :razz:

Opublikowano

chlopaki obejrzałem zdjęcia i powiem wam, że niezłe z was dziki :)

co to za angel światła?? czy to klub BMW lovers?? :P

Opublikowano

jak wrocisz po tych3 miesiacach to uwierz ze nas nie poznasz a takich angel to juz jest 2 z wawy biale i czarne

Opublikowano

nie no chłopaki to jeszcze tylko lexus look z tyłu i będzie malina :twisted:

Opublikowano
nie no chłopaki to jeszcze tylko lexus look z tyłu i będzie malina

już jest ...na tym z ringami :mrgreen: :evil:

chlopaki obejrzałem zdjęcia i powiem wam, że niezłe z was dziki

sesja zółwiowa widzę :razz:

acha mnie nic nie boli dzisiaj :shock: wczoraj prawa noga :roll:

na 1000% biorę mój aparat nastęnym razem...takie ładne fotki :cry:

Opublikowano

Żółw a moze chcesz sie zamienic za aparaty :mrgreen: :razz:

Ale masz podpis Zółwiczku PZU :lol: adamooo nam da

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.