Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawde mowiac to nie wiem co to za roznica, czy Q, czy nie... Ja robilem zerowke poza warszawa i nawet malym miescie na 2 stacjach nie bylo zadnego problemu.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taka że na większości stacji masz 2 pary rolek i jak robisz hamulce na tyle to przód nie pracuje a wtedy napęd wariuje i może się ro***bać. Pogadaj o tym z Pawłem z Mineralnej jak będziesz robił rozrząd, on dokładnie wytłumaczy o co bangla.

Opublikowano

No dobra, wiem o co chodzi... Mi poprostu na zerowce nie sprawdzali hamulcow. Niech jedzie na taka stacje co mu sprawdza zawieszenie i swiatla i podbija :cwaniak1:

Opublikowano
Angee a co z jutrem ???

krzyniu ja to nadal jestem na TAk......ale cos chetnych malo.......i jakos temat ucichl......

wiec.....jak cos to piszcie...kto by mial ochote....to mozna jutro wieczorkiem gdzies smignac.... :)

Ja na godzine - dwie moge wyskoczyć

Opublikowano
Angee a co z jutrem ???

krzyniu ja to nadal jestem na TAk......ale cos chetnych malo.......i jakos temat ucichl......

wiec.....jak cos to piszcie...kto by mial ochote....to mozna jutro wieczorkiem gdzies smignac.... :)

Ja na godzine - dwie moge wyskoczyć

no nie wiem czy coś wypali bo nikt się nie odzywa :(

Opublikowano

Ja i Angel jestesmy dalej chetni na jakis wypad dzisiaj, no wiec jak Panowie?

Opublikowano

ja też, tylko nie wcześniej jak o 20-stej byłbym w wawie ;)

Opublikowano

Co powiecie na miejscówke Bierhalle w Arkadii powiedzmy o 20.30?

Opublikowano

Ja i Angel jestesmy dalej chetni na jakis wypad dzisiaj, no wiec jak Panowie?

A gdzie się wybieracie ?

Opublikowano

Lukasz chcielismy wyciągnąc towarzystwo na jakies małe :drunk: ale jest tylko kilku chętnych narazie :thumbdown: Może Wy z Anią macie ochote gdzieś wyjśc wieczorem?

Opublikowano

Lukasz chcielismy wyciągnąc towarzystwo na jakies małe :drunk: ale tylko kilku chętnych :thumbdown: Może Wy z Anią macie ochote gdzieś wyjśc wieczorem?

To pogadamy jak się spotkamy dzisiaj po południu w wiadomym celu :naughty:.

Opublikowano

To pogadamy jak się spotkamy dzisiaj po południu w wiadomym celu :naughty:.

No racja :th:

Opublikowano

To pogadamy jak się spotkamy dzisiaj po południu w wiadomym celu :naughty:.

No racja :th:

to pogadajcie i napiszcie info :naughty: ide umyć auto :kox:

ps. pomysł z arkadią jest mój :cwaniak1:

Opublikowano

Heh ..ja dzis jade z moją Ula do Arkadii :tongue4:[br]Dopisany: Luty 09, 2008, 01:27:22 _________________________________________________

ide umyć auto :kox:

Nareszcie :decayed:

Opublikowano

Określcie się gdzie będziecie, może do Was dobije, ale tylko może... :confused4:

Opublikowano

Heh ..ja dzis jade z moją Ula do Arkadii :tongue4:[br]Dopisany: Luty 09, 2008, 01:27:22 _________________________________________________

ide umyć auto :kox:

Nareszcie :decayed:

ale jak teraz wygląda :kox:

ej to i wieczorem też będziesz?

Opublikowano

Krzyniek ja bede w Arkadii cały wieczor z kobietą .. zakupy itp. Jakby co to mam Twój demoniczny numer telefonu :polew:

Opublikowano

ok, to dzwoń :kox:

tylko uważaj bo ...... :evil:

Opublikowano

ok, to dzwoń :kox:

tylko uważaj bo ...... :evil:

Bo ? :> :naughty:

Opublikowano

to co miśki o 20:30?? W arkadi, a dokładnie to już w lokalu czy na parkingu...???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.