Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ma ktoś może z Was VAG'a i mógłby wziąść na spota poniedziałkowego ?:>

chętnie sie podłącze pod pytanie ...miga mi OIL :wink:

OIL to mi już z rok miga :-)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi sie niedawno włączył, trroszkę mnie drażni ale powoli przestaję już zwracać na to uwagę...jednak wolę jak nie miga :wink:

Opublikowano

Witam :wink: ==>to jak z dniem dzisiejszym ? Przybywa ktoś pod Torwarek ?

Jak coś to ja bede :D na 19..

Opublikowano

Dzisiaj a co jest dzisiaj :?:

Opublikowano

Hej Adam poczytaj parę postów wstecz :), zlot jest 28 :D, dziś nikogo jednak nie będzie.

Opublikowano

no albo moj podpis :mrgreen:

Ja to dzisiaj nie nadaje sie na spoty

Panowie coś temat spotu upadł ale mam nadzieje ze sie pojawicie dla zachety kolega poziek obiecał ze zabierze swojego VAGa to zapraszam

Opublikowano

Ja będe na 100% mam nadzieje że wy też :)

Opublikowano

NIezaleznie od pogody stawiamy sie we wtorek :!: :!: :!:

Opublikowano

8)

mam nadzieję, że oprócz duuużej frekwencji, prawda Panowie :?: :wink: to pogoda nam dopisze, tzn, będzie ciepło jak dzisiaj...było 13,5C jak wyszedłem z pracy po 17 8)

Opublikowano

O pogode to mysle ze nie ma co sie martwic co innego z frekwencja bo jakos nie widzialem duzego zainteresowania no ale wszystko sie okaze dzisiaj o 19 :twisted:

Opublikowano

No coś mi się wydaje, że tłumów to nie będzie :(

Może robić coś na kształt innyck klubów by po takim spocie iśc przykładowo razem na jakąś imprezę. Wydaje mi się, że tego typu wypady zachęciły by parę osób a i poznać można by sie lepiej niż stojąc i gadając na parkingu. Ale to tylko moje zdanie :)

Opublikowano

Ja proponuje Wam spotykać się razem z warszawską drużyną AKP.Super ludzie i na pewno będą zadowoleni , że będzie tak duża frekwencja :mrgreen:

Opublikowano

NIe wiem czy to nie najlepszy pomysł. Bo wkońcu ilu nasz dzisiaj będzie? Może zróbmy jakąs wstpęną listę obecności by nie okazało się, że 4 samochody przyjadą :(

Opublikowano

Co do parafi warszawskiej to ostatnia srode spedzilismy w salonie Audi ogladajac Q7 jutro AKP tez wybiera sie do Powsina do salonu ogladac filma i pograć :wink:

Opublikowano

A wybiersz się jutro? Bo w sumie chętnie bym się przyłaczył ale miło by było już znać kogos :)

Opublikowano

Tak Bartek wybiore sie też jutro a co :mrgreen: to bedzie nas dwoch

Opublikowano

super :), to zgadamy sie dzis :)

Opublikowano

Nie ma zadnego problemu dzisiaj podjade pod Torwar sprawdze ile osob po cichaczu sie pojawi 8)

Opublikowano

Po cichaczu to ja bede :-) cichociemnym i rozwalonym audikiem ale na godzinke wpadne..wyrwe się z roboty coby sie spotkać z Wami :-) i podłączyć się pod VAGA :wink:

Rezerwuje podłączenie jako PIERWSZY :mrgreen:

==>bede na 19 :-)

Opublikowano

No to widze juz 3 chetnych na bank

troche to dziwne jak na okolo 30 osób z wawy temat jest prawie najaktywniejszym i najczesciej wyswietlanym w statystykach a tu tylko 3 auta :evil: no ale nikogo za głowe nie bedzie sie zmuszało

Pozdrawiam i zapraszam dzisiaj :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.