Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, maskę zdejmować do zmiany wycieraczek?

Jak masz mocno zapieczone i sam nie możesz zdjąć to podjedź do jakiegoś warsztatu i Ci to zdejmą.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak masz mocno zapieczone i sam nie możesz zdjąć to podjedź do jakiegoś warsztatu i Ci to zdejmą.

Hehe... taaaa... myslisz, że tego nie ćwiczyłem? :decayed:

Opublikowano

To ja się cieszę bo u mnie zmiana trwała dosłownie 20 minut.

Opublikowano

Ja wsadziłem jakiś klucz między ramie a " napęd" przyjebałem młotkiem i zlazło :D

Opublikowano

Ja wsadziłem jakiś klucz między ramie a " napęd" przyjebałem młotkiem i zlazło :D

russian style :polew:

Opublikowano

ghetto style :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:guma:
Opublikowano

Ramiona już mam założone nowe do Aero:)

Po prostu po raz drugi zatarł mi się mechanizm wycieraczek (tym razem chyba nawet coś tam się odczepiło bo mam teraz niezsynchronizowane wycieraczki:))) i muszę zobaczyć czy uda się go jeszcze uratować czy muszę gnać do ASO po nowy:)

Byłem dzisiaj w kilku sklepach i ściągaczy do Audi nie mają, w ASO Skody mnie olali (powiedzieli że Audi nie mogą dotykać, a ściągacza nie pożyczą), w VW też nie chcą pomóc, a na Alledrogo mogę kupić, ale na jutro nie będę go miał. Mam nadzieję, że Wenihal mnie poratuje w biedzie swoim ściągaczem:)

Swoją drogą ciekawe jak wrócę do domu, jak zaraz zacznie padać, a moje wycieraczki nie żyją:))) Chyba wystawię pasażera przez szyberdach i niech robi za moje oczy:)

Opublikowano

Musisz jechać tak szybko żeby deszcz nie osiadał :decayed:

Opublikowano

Ja wsadziłem jakiś klucz między ramie a " napęd" przyjebałem młotkiem i zlazło :D

według starego powiedzenia nic na silę, wszystko młotkiem

lub

bez młota to nie robota

:kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

ej mientkie pytongi

straciłem wątek to zapytam - jutro jest jakieś spotkanie na szczycie w Bierhalle w kontekście zbliżających się jajcuńskich świunt ? :cool1:

any comments ??

Opublikowano

ej mientkie pytongi

straciłem wątek to zapytam - jutro jest jakieś spotkanie na szczycie w Bierhalle w kontekście zbliżających się jajcuńskich świunt ? :cool1:

any comments ??

miało być ale nikt nie podłapał tematu to nie nalegałem :thumbdown:

Opublikowano

ej mientkie pytongi

straciłem wątek to zapytam - jutro jest jakieś spotkanie na szczycie w Bierhalle w kontekście zbliżających się jajcuńskich świunt ? :cool1:

any comments ??

miało być ale nikt nie podłapał tematu to nie nalegałem :thumbdown:

no kuuuurwa

to nie ma w końcu ? ja już sobie ściskanie cycków załatwiłem a tu co ?

Opublikowano

ej mientkie pytongi

straciłem wątek to zapytam - jutro jest jakieś spotkanie na szczycie w Bierhalle w kontekście zbliżających się jajcuńskich świunt ? :cool1:

any comments ??

miało być ale nikt nie podłapał tematu to nie nalegałem :thumbdown:

no kuuuurwa

to nie ma w końcu ? ja już sobie ściskanie cycków załatwiłem a tu co ?

i zapadła kłopotliwa cisza ......

Opublikowano

i zapadła kłopotliwa cisza ......

no spoko...

Opublikowano

za***iste!

http://www.widelec.pl/widelec/1,99759,5422850,Raz_sie_zyje.html

http://adam.owczarz.wrzuta.pl/film/1Kv3rMHmHxq/1281639029_b98_1[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:01_________________________________________________

Opublikowano
:jerk: :jerk: :jerk:
Opublikowano

pochwa :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.