Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

k**wa ale ci mechanicy to złodzieje, wszyscy k**wa mac :wallbash::rant: :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ku*** ale ci mechanicy to złodzieje, wszyscy ku*** mac :wallbash::rant: :ranting1:

co Ci za***ali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najebałem sie dzisiaj pół dnia żeby wymienić termostat i okazuje się ze prawdopodobnie czujnik temperatury jest j**nięty bo na zegarach 80 a na klimatroniku 75.

czujnik mieli mi wymienic jak kiedyś auto stało i robili mi osłony przegubów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najebałem sie dzisiaj pół dnia żeby wymienić termostat i okazuje się ze prawdopodobnie czujnik temperatury jest j**nięty bo na zegarach 80 a na klimatroniku 75.

czujnik mieli mi wymienic jak kiedyś auto stało i robili mi osłony przegubów

Dlatego jak robię cokolwiek w samochodzie i muszę jechać do mechanika to jadę do takiego gdzie moge być przy nich jak to robią.

Patrzę się c**jom na łapy co robią, i nie ma wtedy robienia lipy, a przy okazji uczę się na przyszłość. :tongue4:

gdybym wiedział że wymiana osłony przegubu u mnie jest tak łatwa to bym sam ro zrobił. :decayed: Ale człowiek się uczy całe życie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę bardzo rzadko. naprawdę musi mnie przycisnąć brak czasu i coś co nie pozwala jechać dalej

co lepsze. jak pojechałem żeby mi wymienili osłony to skurwiele zapomnieli dokręcić przegubów wewnetrznych. dwie sruby wystawały jakies 2 cm :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę bardzo rzadko. naprawdę musi mnie przycisnąć brak czasu i coś co nie pozwala jechać dalej

co lepsze. jak pojechałem żeby mi wymienili osłony to skurwiele zapomnieli dokręcić przegubów wewnetrznych. dwie sruby wystawały jakies 2 cm :blink:

Ja jadę wtedy gdy do roboty jest potrzebny podnośnik (lub kanał) albo gdy nie wiem jak zrobić to się nie czepiam i wolę zapłacić niż coś zj***ć.

To jeszcze ich nie zajebałeś za te przeguby? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co lepsze. jak pojechałem żeby mi wymienili osłony to skurwiele zapomnieli dokręcić przegubów wewnetrznych. dwie sruby wystawały jakies 2 cm :blink:

mówisz o Tych ze Służewca ????

Moge ci dac kontakt do zajebistego mechaniora ale w Piasecznie , c**j ze kawałek drogi ale przez 3 lata nic mi nie zj***ł ani nie wróciłem do niego z reklamacja , robiłem parówe , polo i ese , wszystkie busy jakie były wynajete do nas na budowe ( cargo ) , auta chłopaków ode mnie z roboty robił mariusz i nigdy nie było problemów. naprawde moge gościa polecic , i w porównaniu z warszawka jest tani :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle dobrego w tym wszystkim że wiem jak wymienić termostat bez zwalania rozrządu i przodu :decayed:

20110416211.jpg

20110416210.jpg

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 19:19_________________________________________________moskal a elektryke ogarnia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________moskal a elektryke ogarnia??

dzwoń - pytaj : mariusz 500-545-208 , powiedz ze od Dawida dzwonisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczęta..jedzie ktoś jutro na sss ?

ja za jakąś godzinę będę ruszał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczęta..jedzie ktoś jutro na sss ?

byłem i jakoś c**jnią wiało, jak się nie startuje to d.upa nie zabawa :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...