Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lukas, zmieniaj nagłówek na Promenadę. Ciepło już ma być.

Co się będziecie przy śmierdzącym śmietniku w Arkadii kisić.

a jaka Tobie robi to różnice Piotruś :naughty:

:decayed: :decayed:

Ależ olbrzymią! W końcu zobaczę Wasze mordy :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to za tydzień :kwiatek::kox:

Z tego co wiem to kilka osób umówionych jest z TOMem77 w Arkadii po odbiór części, a aktualnie nie posiada samochodu, więc będzie musiał skorzystać z uprzejmości kogoś znajomego, żeby go podrzucił..

Więc gdybyśmy mieli jechać na Promenadę już dzisiaj to na pewno byśmy się rozjechali na dwa krańce. :)

Opublikowano

Jutro z rana ustawiamy Promke, dziś juz nie ma co zmieniać bo sie rozjedzie na pół wszystko.

Opublikowano
  • Autor

:siema: co się znowu kłócicie :?:

chilloutk.jpg

:wink4:

Opublikowano

co się znowu kłócicie

nie wiem, jakoś przydupasów i pedalstwa nie trawię :decayed:

Opublikowano

co się znowu kłócicie

nie wiem, jakoś przydupasów i pedalstwa nie trawię :decayed:

Cud, że jeszcze ze sobą nie skończyłeś :cool1:

Opublikowano
  • Autor

w takim musimy się zbakać :kox: taka moja koncepcja :cool1:

Opublikowano

co się znowu kłócicie

nie wiem, jakoś przydupasów i pedalstwa nie trawię :decayed:

Cud, że jeszcze ze sobą nie skończyłeś :cool1:

Ignoruję od tej pory Twoje posty. Są dla mnie od tej pory niczym kupa spuszczona w kiblu :good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 15:14_________________________________________________

w takim musimy się zbakać :kox: taka moja koncepcja :cool1:

loguj się na FB tam szybciej się zgadamy :naughty:

Opublikowano

co się znowu kłócicie

nie wiem, jakoś przydupasów i pedalstwa nie trawię :decayed:

Cud, że jeszcze ze sobą nie skończyłeś :cool1:

Ignoruję od tej pory Twoje posty. Są dla mnie od tej pory niczym kupa spuszczona w kiblu :good:

Drugi raz już mi to obiecujesz..

Opublikowano

Eeee myślałem ze już promka :confused4: . Ostatnio byłem w arkadii , strasznie śmierdzi gównem , bo pies filipka zasrał cały parking , powodzenia .

Opublikowano

Mi tam jest wszystko jedno gdzie są spotkania :polew: :polew:

Opublikowano

Jak będzie Promka, to może zacznę się częściej pojawiać :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:20_________________________________________________Pany, gdzie ja mogę ładnie umyć, wyczyścić w srodku i wypolerować czarną furę :?: - ale tak, żeby się świeciła jak psu jajca :kox: :kox: :decayed: :decayed:

Na supej specjalną okazję :wink4: :wink4:

Chodziłoby mi o jakś profesjonalną ręczną myjnię - ale taką, żebym nie zostawił tam majątku, bo z kasą krucho :kwasny: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Dzwon do PIXIego. Ja zgubiłem numer do tych chłopaków. Tylko to na alei krakowskiej

Opublikowano

:hi:

Widzę, że spory o miejsce spotów stały się już tradycją :decayed::D

Opublikowano

Znowu ta syfiasta Arkadia. Czekam na Promkę :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

:przebiegly:

:przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

:przebiegly:

:przebiegly: :przebiegly:

:przebiegly::przebiegly::przebiegly:

Opublikowano

:przebiegly:

:przebiegly: :przebiegly:

:przebiegly::przebiegly::przebiegly:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:jerk: :jerk: :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.