Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grunt to świadomość :wink4:

hornet po Twoich poprzednich wypowiedziach wnioskowałem, że jesteś dosyć dziwnym człowiekiem, ale dzisiaj to już przesadziłeś :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grunt to świadomość :wink4:

hornet po Twoich poprzednich wypowiedziach wnioskowałem, że jesteś dosyć dziwnym człowiekiem, ale dzisiaj to już przesadziłeś :decayed:

A to nie wiedziałeś ze hornet nic nie robi , sra pod siebie a potem to zjada. dlatego niczego nie kupuje , jest samowystarczalny :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

grunt to świadomość :wink4:

hornet po Twoich poprzednich wypowiedziach wnioskowałem, że jesteś dosyć dziwnym człowiekiem, ale dzisiaj to już przesadziłeś :decayed:

:mysli: :mysli:

Opublikowano

Pany mamy na forum jakiegos prawnika ktory jest obcykany w rejonach "prawa komunikacyjnego"?

Opublikowano

Arielka ale to sprawy ubezpieczeń OC/AC. Szkody, winy orzeczenia...

Opublikowano

chodzi o to ze chcialem robic prawko na A

i okulista orzekl ze nie moge miec bo nie mam widzenia przestrzennego

no przeboleje te A - kiedys :( ale ale ale

kolo powiedzial mi ze stracilem prawo do poruszania sie motorowerami do 50ccm i chce sie dowiedziec czy to jest prawda czy bullshit

Opublikowano

pany

jakby ktoś nie miał planów na święta i parę wolnych złotych, to ....

:shocked:

Opublikowano

:hi:

podobno to kogoś od was :kox:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

mogbym.jpg

Opublikowano
:hi: kuźwa jeszcze dziś i trzy dni chlania :kox:
Opublikowano
:sarcastic:
Opublikowano

a ja siedzę w Bieszczadach :decayed: dzisiaj rano śpiew ptaków mnie obudził :kox:

w nocy jak jechałem to sie z jakąś s-klasa ganiałem po zakretach. jednak eSa nie jest do tego stworzona :disgust:

Opublikowano

a ja siedzę w Bieszczadach :decayed: dzisiaj rano śpiew ptaków mnie obudził :kox:

w nocy jak jechałem to sie z jakąś s-klasa ganiałem po zakretach. jednak eSa nie jest do tego stworzona :disgust:

Może u kierowcy umiejętności brak :decayed:

Siema bydlaki. Pakuję d*pę i lecę w drogę :good:

Opublikowano

a ja siedzę w Bieszczadach :decayed: dzisiaj rano śpiew ptaków mnie obudził :kox:

w nocy jak jechałem to sie z jakąś s-klasa ganiałem po zakretach. jednak eSa nie jest do tego stworzona :disgust:

Może u kierowcy umiejętności brak :decayed:

:decayed: przód ucieka, gumy grają, gwint pomaga ale na dziurach całe auto podskakuje :confused4: zmienie opony na letnie to może coś da. tutaj fajne drogi są bo jest wąsko i dużo zakrętów ale dziury :decayed:

Opublikowano

chcesz powiedzieć, że S klasa jest stworzona do ganiania po zakrętach? :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 08:47_________________________________________________oraz jeśli przód ucieka to pomyśl o grubszym tylnym stabilizatorze :wink4:

Opublikowano

chcesz powiedzieć, że S klasa jest stworzona do ganiania po zakrętach?

to nie wiedziales ? :polew:

niestety, ale B5 to nie jest auto, ktore sie jakos super prowadzi.

jak czasem jezdze brata B5 Q to uklad kierowniczy pozostawia wiele do zyczenia, precyzja duuuzo gorsza niz w B6/B7.

Opublikowano

z tym, że S ma chyba trochę lepsze komponenty zawieszenia niż zwykła A4..

w sumie racja co do układu kierowniczego - jak sobie przypomnę swoje stare B5 to różnica kolosalna pomiędzy B7 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.