Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no zdjęcie na forum 2,5mb wrzuciłeś. troche za duże.

Czepiacie się tych limitów..... co wy na modemie 56K latacie po sieci ??? :naughty:

tak, a co ??

jajco .... sralnia nie pralnia

dogłębne, coś w tym jest :)

w rzeczy samej :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no zdjęcie na forum 2,5mb wrzuciłeś. troche za duże.

Co z tego, że takie ? Jest jakiś limit ? Limity są a propo podpisów i avatarów, ale nie tego, co się wrzuca. Zdjęcie nie moje, podrzuciłem linka jakiego miałem i jak nie chcesz to po prostu nie oglądaj.

Jak się tak potrafisz czepiać bzdur to może zwracaj też uwagę tym, co łamią regulamin podpisami i avatarami, a takich podpisów zmieniam dziennie dość sporo.

Zwracałem uwage rok temu o cycki. Nikt nic nie miał przeciwko. Ciesze sie że teraz ktoś inaczej na to patrzy bo przynajmniej w pracy moge spokojnie forum poczytać.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109869.0

Opublikowano

przynajmniej w pracy moge spokojnie forum poczytać.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109869.0

Ty w pracy to masz zapier.dalać.!!!!!! przez takich apsztyfikantów którzy w godzinach pracy siedzą w internecie zamiast normalnie pracować polska gospodarka kuleje :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

przynajmniej w pracy moge spokojnie forum poczytać.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109869.0

Ty w pracy to masz zapier.dalać.!!!!!! przez takich apsztyfikantów którzy w godzinach pracy siedzą w internecie zamiast normalnie pracować polska gospodarka kuleje :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

przynajmniej w pracy moge spokojnie forum poczytać.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109869.0

Ty w pracy to masz zapier.dalać.!!!!!! przez takich apsztyfikantów którzy w godzinach pracy siedzą w internecie zamiast normalnie pracować polska gospodarka kuleje :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

przesadzasz partnerze :decayed:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:34_________________________________________________

no zdjęcie na forum 2,5mb wrzuciłeś. troche za duże.

Co z tego, że takie ? Jest jakiś limit ? Limity są a propo podpisów i avatarów, ale nie tego, co się wrzuca. Zdjęcie nie moje, podrzuciłem linka jakiego miałem i jak nie chcesz to po prostu nie oglądaj.

Jak się tak potrafisz czepiać bzdur to może zwracaj też uwagę tym, co łamią regulamin podpisami i avatarami, a takich podpisów zmieniam dziennie dość sporo.

Ty też zluzuj wory i weź się kurfa do pracy obiboku z budżetówki...płacę podatki za takich darmozjadów jak Ty :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

przesadzasz partnerze :decayed:

my mozemy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:43_________________________________________________BTW przeciez napisałem Mu to samo co Ty :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ty też zluzuj wory i weź się kurfa do pracy obiboku z budżetówki...płacę podatki za takich darmozjadów jak Ty :gwizdanie: :naughty:

Sio :kox:

Opublikowano

Ty też zluzuj wory i weź się kurfa do pracy obiboku z budżetówki...płacę podatki za takich darmozjadów jak Ty :gwizdanie: :naughty:

Sio :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty też zluzuj wory i weź się kurfa do pracy obiboku z budżetówki...płacę podatki za takich darmozjadów jak Ty :gwizdanie: :naughty:

Poziu - Ty płacisz podatki :shocked: :shocked: :shocked:

OD kiedy :blink:

Przecież Ty większość czasu poswięcasz, żeby ich nie płacić :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty też zluzuj wory i weź się kurfa do pracy obiboku z budżetówki...płacę podatki za takich darmozjadów jak Ty :gwizdanie: :naughty:

Poziu - Ty płacisz podatki :shocked: :shocked: :shocked:

OD kiedy :blink:

Przecież Ty większość czasu poswięcasz, żeby ich nie płacić :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja płacę bo nie mam jak kombinować aby ich nie płacić...tym bardziej boli mnie, że znam wszystkie metody aby nie płacić... :disgust:

Opublikowano

Ja płacę

Kiepsko.... kolejny rok kiedy nie dam ani złamanego grosza tym złodziejom :good:

Opublikowano

Ja płacę

Kiepsko.... kolejny rok kiedy nie dam ani złamanego grosza tym złodziejom :good:

hahahaha , i jak to państwo ma funkcjonować ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja płacę

Kiepsko.... kolejny rok kiedy nie dam ani złamanego grosza tym złodziejom :good:

hahahaha , i jak to państwo ma funkcjonować ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Odezwał się ten co chorego z gorsetem udawał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja płacę

Kiepsko.... kolejny rok kiedy nie dam ani złamanego grosza tym złodziejom :good:

hahahaha , i jak to państwo ma funkcjonować ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Odezwał się ten co chorego z gorsetem udawał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to było wyłudzenie z TU a nie państwa

Opublikowano

Ja płacę

Kiepsko.... kolejny rok kiedy nie dam ani złamanego grosza tym złodziejom :good:

Nie ma jak i czym robić kosztów... :cool1:

Opublikowano

Nie ma jak i czym robić kosztów... :cool1:

mam podobnie, co miesiac oddaje pelen vat, zus i dochodowy jako wisienke na torcie.

Opublikowano

Ja płacę

Kiepsko.... kolejny rok kiedy nie dam ani złamanego grosza tym złodziejom :good:

:polew: czyli wychodzi na to, że nic nie kupujesz oraz nie pracujesz. nieźle.

Opublikowano

Ja płacę

Kiepsko.... kolejny rok kiedy nie dam ani złamanego grosza tym złodziejom :good:

:polew: czyli wychodzi na to, że nic nie kupujesz oraz nie pracujesz. nieźle.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zostaw go , niech sobie mysli ze nie daje :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.