Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepszego, Najlepszego ....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ragga, skad Ty takie foty bierzesz? :shocked:

Senk ju wszystkim :cool:

Opublikowano

ragga[/b], skad Ty takie foty bierzesz? :shocked

hyhyh z internetu :wink4::decayed:

www.google.pl no i www.nasza-klasa.pl :kox::naughty::tongue4:

...a no i z imprez klasowych w ogolniaku :polew:

Opublikowano

Senk ju wszystkim :cool:

Michałek chciał przez to powiedzieć, że stawia flachę na zlocie :polew:

Opublikowano

Michał wszystkiego naj naj najlepszego! :drunk:

raggaman foty wyczesane :kox:

Opublikowano

Flajer, najlepszego.. i żeby nie było dymu z rury...

Opublikowano

krzyniek tomaszust

Lecita dziś na spota ? :)

Opublikowano

krzyniek tomaszust

Lecita dziś na spota ? :)

jak się nie rozchoruje to tak: lecę bo chce....

Opublikowano

krzyniek tomaszust

Lecita dziś na spota ? :)

jak się nie rozchoruje to tak: lecę bo chce....

Nir rozchorujesz sie ...dezerter :evil::decayed:

Opublikowano

jak się nie rozchoruje to tak: lecę bo chce....

Ty nie rób scen - mnie dzisiaj nie będzie, bo mnie zmogło, więc ktoś musi VAGować cwaniaczku :tongue4::polew:

Opublikowano

jak się nie rozchoruje to tak: lecę bo chce....

Ty nie rób scen - mnie dzisiaj nie będzie, bo mnie zmogło, więc ktoś musi VAGować cwaniaczku :tongue4::polew:

To ja chce logi Krzyniek :polew:

Opublikowano

jak się nie rozchoruje to tak: lecę bo chce....

Ty nie rób scen - mnie dzisiaj nie będzie, bo mnie zmogło, więc ktoś musi VAGować cwaniaczku :tongue4::polew:

nie ma konkurencji to dziś promocja po 129,99pln :kox:

raggaman a ile wytrzyma Ci aku na Tosika transformatorku bo jeszcze baterii nie zakupiłem nowej :wallbash:

ps. logi musimy zrobić u mnie :tongue4:

Opublikowano

jak się nie rozchoruje to tak: lecę bo chce....

Ty nie rób scen - mnie dzisiaj nie będzie, bo mnie zmogło, więc ktoś musi VAGować cwaniaczku :tongue4::polew:

nie ma konkurencji to dziś promocja po 129,99pln :kox:

raggaman a ile wytrzyma Ci aku na Tosika transformatorku bo jeszcze baterii nie zakupiłem nowej :wallbash:

ps. logi musimy zrobić u mnie :tongue4:

Spoko mam nowe aku to sie jeszcze czajnik podłączy i kawke strugnie na przeczyszenie :>

Opublikowano

nie ma konkurencji to dziś promocja po 129,99pln :kox:

I dobra cena, przynajmniej później ludzie docenią w razie co moją cenę 99,99 PLN :polew:

Opublikowano

nie ma konkurencji to dziś promocja po 129,99pln :kox:

I dobra cena, przynajmniej później ludzie docenią w razie co moją cenę 99,99 PLN :polew:

podniosłem trochę bo ostatnio (79,99) to nawet po kosztach nie było :gwizdanie:

Opublikowano

podniosłem trochę bo ostatnio (79,99) to nawet po kosztach nie było :gwizdanie:

No bez przesady z tymi promocjami - psujesz rynek.

Ja w takim razie chyba też podniosę do 129,99 PLN :naughty:

Opublikowano

Ja naprawię każde auto metoda "na rezacza" za 11.99 zł brutto :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Ja naprawię każde auto metoda "na rezacza" za 11.99 zł brutto :gwizdanie: :kox:

plus koszt trytytek :polew:
Opublikowano

nie ma konkurencji to dziś promocja po 129,99pln :kox:

I dobra cena, przynajmniej później ludzie docenią w razie co moją cenę 99,99 PLN :polew:

podniosłem trochę bo ostatnio (79,99) to nawet po kosztach nie było :gwizdanie:

podniosłem trochę bo ostatnio (79,99) to nawet po kosztach nie było :gwizdanie:

No bez przesady z tymi promocjami - psujesz rynek.

Ja w takim razie chyba też podniosę do 129,99 PLN :naughty:

To ja zamawiam zrobienie logów u mnie. (oczywiście wydruk poproszę)

Płacę po wykonaniu roboty i dorzucę jeszcze krówkę.

Opublikowano

Ja naprawię każde auto metoda "na rezacza" za 11.99 zł brutto :gwizdanie: :kox:

W życiu bym nie dał Tobie auta do naprawy - chciałbym jeszcze nim pojeździć ... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.