Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bez komentarza

do 15:00 sladu nie bedzie po śniegu ... izi bojss :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja was nie rozumiem ludziska... :mysli:

przeciez wyjezdzacie do wisly, czyli prawie w góry. a tam przewaznie śnieg wszedzie, nie mówiąc o tym że po stoku można pojezdzic jakimś q.

Czy lans jest lepszy od bezpieczenstwa?

Opublikowano

Czy lans jest lepszy od bezpieczenstwa?

.....yyyy..... NO PEWNIE :kox::decayed:

Opublikowano

oniak, ta trasa co boberek moje foto wkleil to 30km od wawy :decayed:

Szuder, dzis tez mialem jechac do pracy po czysciutkim asfalcie :cool:

Opublikowano

wczoraj od 24 do 1 w nocy upalałem w Jankach...było ekstra...z zimówek nic nie zostało... :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

z zimówek nic nie zostało... :evil: :evil: :evil: :evil:

no to na dzisiejszy śnieg są jak znalazł :decayed:

Opublikowano

Flyer, ja jestem dobrej myśli... Mam nadzieje, ze prognoza sie sprawdzi i dojadę szczęśliwie do Wisły. (ze, wszyscy dojadą szczęśliwie)

Opublikowano

Szuder dales prognoze na samą Wisłe a to chodzi o traske... niektórzy jak my czy Wawa, mamy jej troche do przejechania...

Opublikowano

A sama pogoda w Wisle tez moze sie zmienic... :cool:

Opublikowano

Ja tam zawsze latam na zimówkach do końca marca , i zero problemów :)

Opublikowano

Ktoś chce relingi w chromie do B6 za 400 zł ... kolo jeszcze może zejdzie z 50 zł :naughty: listewki itp.

Na PW wyśle nr.tel. jak ktoś zainteresowany :)

Opublikowano

malik? :naughty:

Opublikowano

malik? :naughty:

Myślałem o nim . Jakby co moge pojechać i odebrać osobiście bo do piątku jestem na lubelszczyźnie . kolo mowi ze bdb stan , podkładki itp. w komplecie :wink4:

Na wstępie myslałem ze to do b5 :embarrassed: ale jednak nie :confused4: A juz negocjacje szły na 350 zł :naughty:

Opublikowano

malik? :naughty:

przecież on chce kupić B7 to po co mu teraz chromy :mysli:

Opublikowano

przecież on chce kupić B7 to po co mu teraz chromy :mysli

i Ledy :mysli:

Opublikowano

przecież on chce kupić B7 to po co mu teraz chromy :mysli

i Ledy :mysli:

no tak :zemdlal:

Opublikowano

Norbi Ogrze cos gdzieś czytałam ze lecisz z Wawy do Wisły ok 12-stej. Jak juz bedziesz wiedział dokładnie o której to daj znać. Możemy poprawić jazdę do Kaletki :evil:

OK słońce :)[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 16:15 _________________________________________________

Ja was nie rozumiem ludziska... :mysli:

przeciez wyjezdzacie do wisly, czyli prawie w góry. a tam przewaznie śnieg wszedzie, nie mówiąc o tym że po stoku można pojezdzic jakimś q.

Czy lans jest lepszy od bezpieczenstwa?

Tak :kox:
Opublikowano

i teraz wszyscy się będą lansować :gwizdanie:

Opublikowano

Czy lans jest lepszy od bezpieczenstwa?

.....yyyy..... NO PEWNIE :kox::decayed:

Co to za pytanie wogóle? :rolleyes: Oczywista sprawa! :polew:[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 18:32 _________________________________________________raggaman Dawaj kontakt do tego kolesia od relingów :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.