Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja pier**le ale jestem zryty :slina:

Zlot za***isty drtoga powrotna ciężka.370Km w 2.50h :decayed:

Padam na ryj

Norbi Ty już w domu :shocked: :shocked: :shocked:

wariot :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja pier**le ale jestem zryty :slina:

Zlot za***isty drtoga powrotna ciężka.370Km w 2.50h :decayed:

Padam na ryj

:th: :th: rasulowaty dzik :slina:

Opublikowano

z hhackiem tez juz w domu :wink4:

duzo patroli po drodze

Opublikowano

Żółwik jak bym sie pojawił gdzies z Angelą na Twoich fotkach to poprosze :notworthy:

Pozdro dla całej ekipy Warszawskiej która była w Wisle :th:

Opublikowano

Norbi dziku, rispekta za tempo!

Opublikowano

Norbi dziku, rispekta za tempo!

Sam byłem w szoku, ale droga w miare pusta i dwóch szaleńcow podobnie zapir... jak ja dało taki wynik, z tym że jednego zdjął radjowóz za nami jadący , a drugiego patrol z szuszarka przy ponad 200 na godz

nie zdazyli na radju powiedziec, ustawili sie tuz przed nami :decayed:

Opublikowano

siema zachlane mordy :decayed: żaden prawka przy powrocie z Wisły nie stracił ??? :polew: (no oprócz tych co już go dawno nie mają....) :polew: :polew:

Opublikowano

Poziu dmuchnal w Wisle 0.8 baropromila, wiec mialem szczere obawy...

Opublikowano

Żółwik jak bym sie pojawił gdzies z Angelą na Twoich fotkach to poprosze :notworthy:

Pozdro dla całej ekipy Warszawskiej która była w Wisle :th:

jasne, już kilka sztuk widziałem :wink4:

Opublikowano

Poziu dzieki za fajna zabawe :> No i oczywiscie reszcie warsow team

Opublikowano

Poziu wszystko grzecznie... :wink4:

Opublikowano

siema zachlane mordy :decayed: żaden prawka przy powrocie z Wisły nie stracił ??? :polew: (no oprócz tych co już go dawno nie mają....) :polew: :polew:

alvaro cycu purpurowy :> :polew::tongue4:

Opublikowano

Widze że pozmieniało sie :naughty:. Jeden zzieleniał i paru na fiolet przybrało :decayed:

Opublikowano

Poziu wszystko grzecznie... :wink4:

Tia...

Jeszcze Cię ze mną rozmowa czeka :polew:

Hmmm... zmiany, widzę, zmiany ... :mysli:

No, tak to bywa po zlotach.

Czasem strach na nie jechać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziu wszystko grzecznie... :wink4:

Tia...

Jeszcze Cię ze mną rozmowa czeka :polew:

Hmmm... zmiany, widzę, zmiany ... :mysli:

Czy chodzi o sposób w jaki oswiadczałem się J. ?? :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

Za sposób - dostałeś od niej.

Ode mnie dostaniesz za sam fakt :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
rs0001mz2.jpg
Opublikowano

Nowy projekt oNiAkA :polew:

Opublikowano

To ten matiz dla A, czy "mustang" ? :decayed:

Opublikowano

dzięki wszystkim za imprezę, Poziek włamywaczu jesteś "debeściakiem" :kox: :kox:

Wiadomo :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.