Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie i Adaś nie w co, ale z czym.

A miało być tak pięknie ... ech :polew:

Ania, ale jakby Norbi nie nawalił to byśmy poszaleli co ... :naughty:

ok ok :gwizdanie: czyli on jak ten królik ...nieco Wam wieczór spier....lił :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok ok :gwizdanie: czyli on jak ten królik ...nieco Wam wieczór spier....lił :decayed:

Może nie jak królik, ale miał załatwić "wejściówkę" i nie udało mu się ... :naughty:

Opublikowano

hehe z szelki to aż sie prosiło strzelić :tongue4:

Opublikowano

cholera tak to jest jak się na zlot nie pojedzie ... szelkowa, gryzienie marchewki ....zaczynam sie gubić :kwasny:

Opublikowano

No fakt ,, szelkowa" mu uciekła :gwizdanie:

Jako "wejściówka" była by ok :naughty:

cholera tak to jest jak się na zlot nie pojedzie ... szelkowa, gryzienie marchewki ....zaczynam sie gubić :kwasny:

Do tego "szybkie egzotyczne numerki" i jeszcze parę innych ...

Opublikowano

Fakt, mój Ł tez tak twierdzi :)

No to wszyscy byliby zadowoleni ... a Norbi tak to zepsuł ... ech :polew:

Opublikowano

Ukcio tez chciał z szelki strzelić :mysli:

:> :tongue4:

Opublikowano

No a jak, zdrowy chłop i tyle :naughty:

Pewnie strzeliłby nie tylko z szelki ... :polew:

Opublikowano

Fakt, mój Ł tez tak twierdzi :)

No to wszyscy byliby zadowoleni ... a Norbi tak to zepsuł ... ech :polew:

No troche nawaliłwem się i nie byłem w stanie dojść :decayed:

Ale z tego co się zorientowałem to była ściema, przynajmniej z części strony pięcio vel sześciokąta :tongue4:

sie wydało łooooo :sex:

Opublikowano

przynajmniej z części strony pięcio vel sześciokąta :tongue4:

:confused4: ????????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :confused4:

rozumiem że mnie nie było, ale co to za język?

Chyba drogi Norbusiu żeś niedoszedł jeszcze do siebie po zlocie :naughty:

Opublikowano

Chyba drogi Norbusiu żeś niedoszedł jeszcze do siebie po zlocie

Luzik doszedłem... do siebie :>[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 17:46 _________________________________________________

Fakt, mój Ł tez tak twierdzi :)

No to wszyscy byliby zadowoleni ... a Norbi tak to zepsuł ... ech :polew:

No troche nawaliłwem się i nie byłem w stanie dojść :decayed:

Ale z tego co się zorientowałem to była ściema, przynajmniej z części strony pięcio vel sześciokąta :tongue4:

sie wydało łooooo :sex:

Jaka ściema, wszystko było- tylko Ciebie nie było.

Trzeba było brać ,, bilet wstepu" i uciech 100 gwarantowane :evil:

Taka wymówka z tym biletem :tongue4:

Przecież to na mnie miałaś ochote, a nie na bilet, to o co kaman kochanie??

Opublikowano

No wszystko OK, ale kto by się moim Ł zajął :gwizdanie:

przecież oblizywał sie na szelki :tongue4::kox:

Opublikowano

Przecież to na mnie miałaś ochote, a nie na bilet, to o co kaman kochanie??

No wszystko OK, ale kto by się moim Ł zajął :gwizdanie:

On już wie doskonale, oczki mu się świeciły że ho ho...

Prawda Ukciu?

Opublikowano

No ogry i ogrzyce kto sie melduje dziś na spocie?

Opublikowano

No ogry i ogrzyce kto sie melduje dziś na spocie?

Ja :decayed:

Opublikowano

ANGE!!!!!! ktoś Ci zęba wybił :shocked: to w Wiśle!!??

ale kufa była impreza :kox:

Opublikowano

ANGE!!!!!! ktoś Ci zęba wybił :shocked: to w Wiśle!!??

ale kufa była impreza :kox:

hahaha......wszystkie sa na swoim miejscu.....ja bylam grzeczna :tongue4:

Ale fakt impra byla gicior..... :kox:

Opublikowano

ANGE!!!!!! ktoś Ci zęba wybił :shocked:

moze Sławkowi ręka się omsknęła... za wykasowanie zdjęć :kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.