Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do tych filmików to rzeczywiście Spanky ma rację - wiadomo co na nich jest - we wspólnym gronie, którego to dotyczy można się pośmiać, ale lepiej nie puszczać tego oficjalnie :th:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ludziska, moze zmienimy miejsce spotow (np. pietro wyzej jesli bedzie za zimno na promke), bo jak widac bylo na ostatnim - mamy konkurencje...

Opublikowano

Ja znam Adaś , koleś mi wgrywał przed zlotem ten nowy sofcik i jakieś pierdoły , koleś mieszka na wale w radości.

Opublikowano

malik użycie fułaje było zamierzone i nie ma mowy o pomyłce :>

Opublikowano

Mój Ł cały wieczór wpartywał się w fotki Norbiego ze Zlotu i szukał podobieństwa do Filipa- taki mu pranie mózgu zrobiliście :polew:

Tak jeszcze wrócę do tego - dziwisz się ?

Wczoraj Fifi zanucił podobnie do tego:

http://pl.youtube.com/watch?v=6IPdqjDYFdQ

O kurva!!! co to za paździeżak!!??[br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 21:22 _________________________________________________Co do filmów to napier... na forumnie, jak dla mnie zajebioza. Chętnie bym zobaczył w takim stanie Spankeya!!! W życiu nie by ł tak wylewny, a o jakich projektach się dowiedziałem uuuu panie :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Flyer szefie kiedy jesz , śpisz, ciupciasz skoro cały czas jesteś na youtube-ie?? :evil:

Opublikowano

Flyer szefie kiedy jesz , śpisz, ciupciasz skoro cały czas jesteś na youtube-ie?? :evil:

I non-stop na forum :wink4:

Opublikowano

I non-stop na forum

stanowisko zobowiązuje :decayed:

Opublikowano

Sie gra, sie ma, sie godzi wszystko :decayed:

Opublikowano

Ja cię pierd..e :shocked: :shocked: :shocked:

Suba już nie wkładam do bagażnika :no:

Opublikowano

Słuchajcie jest wolny etat :polew:

bol.jpg

Opublikowano

Słuchajcie jest wolny etat :polew:

Poziek sie juz chyba zgłosił ...pare stron wcześniej :decayed:

Opublikowano

No niestety , z bolsa robie płyn do spryskiwaczy , hyhyhy

Opublikowano

Wklejalem juz to lókaszer...

Opublikowano

Wklejalem juz to lókaszer...

To nie Łókaszr tylko Piotrek, bo tak masz na imie prawda? :polew: :polew:

Opublikowano

Zna ktos z Was kogos kto zajmuje sie funduszami unijnymi?

Prowadze dzialalnosc i jestem ciekaw, czy moglbym wnioskowac o jakies dofinansowanie na np. sprzet, oprogramowanie... Podobno sa takie mozliwosci.

Opublikowano

To nie Łókaszr tylko Piotrek, bo tak masz na imie prawda?

siem od Piotrków odczepić proszem :tongue4:

Opublikowano

witam,co do spocików,jesli chodzi o mnie ,kazdy dzien mi pasuje,jestem panem samego siebie:),ale najlepiej godzinki wieczorne, we wtorek wstawiam brzoskwinke na warsztat,łozyska......................a w srode wrzucam dodatkowe 30 km :),pozdrawiam

Opublikowano

Wklejalem juz to lókaszer...

Nie miałem ostatnio okazji bywać na naszych spotach za wiele - jakoś tak byłem na innych wątkach ... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.