Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak bedzie tester Wyborowej,Finlandi to sie zgłosze :decayed: Ale Poziek jak cie wylosuja to bedziesz musial sobie kierowce sprawic :polew:

Opublikowano

Moze jacys chetni?

http://www.bols.pl/cv/

Nie dałbym rady :thumbdown::decayed:

Opublikowano

dooobra fota

wiadomo kto robil :):)

ja nareszczie w "domu" dzieki PLL LOT , zlocik byl :kox: tylko dlaczego nadal jestem Wladca Pastow??? czekalem na downgrade na Poczatkujacy :)

Zolwiu nie jezdzij moja fura , spisalem stan licznika :)

Opublikowano

no to żółwik ma teraz autko zastępcze.... :gwizdanie: :>

Opublikowano

Będzie co upalać w weekend :D A licznik to wiesz ..... poziek przed wyjazdem do USA też podobno spisał , przyjechał i miał mniej ,hyhyhyhy

Opublikowano

hej Warszawiacy macie jakiś zaprzyjaźniony nie drogi servis, w jednym robiłem zbieżność to mi slalomem jechał, poza tym mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia a nie widzi mi sie wydawać kasy w ASO dzięki za kontakty pzdr

Opublikowano

Ja jeszcze nie upalalem 2.8, a co dopiero z kiera z prawej strony.... uhhh. :slina::naughty:

Opublikowano

Ja jeszcze nie upalalem 2.8, a co dopiero z kiera z prawej strony.... uhhh. :slina::naughty:

Wypas jak sku... :kox:
Opublikowano

czyli w Piateczek imprezka u Zółwia w garazu :evil:

Opublikowano

Ooooo Lukas ....sie odnalazl..... :wink4:

Opublikowano
hej Warszawiacy macie jakiś zaprzyjaźniony nie drogi servis
Przasnyska bylaby ok chiba :wink4:

[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 21:07 _________________________________________________no Angela jestem jestem wczoraj milem wyjazd słuzbowy dlatego mnie niet :wink4: no i w sumie nie chcialo mi sie słuchac waszych opowiesci o Zlocie :tongue4:

Opublikowano

Jakbys z nami pojechal.......to nie musialbys sluchac...tylko sam bys opowiadal..... :tongue4:

Opublikowano

To sie nazywa tuning

Opublikowano

Ja jeszcze nie upalalem 2.8, a co dopiero z kiera z prawej strony.... uhhh. :slina::naughty:

pozabijacie sie dzieciaki :)

Opublikowano

tylko dlaczego nadal jestem Wladca Pastow??? czekalem na downgrade na Poczatkujacy :)

Zolwiu nie jezdzij moja fura , spisalem stan licznika

hehe na downgrade musisz zasłużyć bro :tongue4:

fajnie mam dwa quattro na stanie...w weekend jakiś mały lansik zrobię :wink4:

Opublikowano

Bracie KSERO zrob wreszcie sesje Waszych KSERO bryk...

Opublikowano

ogłaszam oficjalnie, że BRACIA KSERO zrobili sesje razem - ukłony dla alvaro i jego mariOLI - i postaram sie fotki wrzucić dzisiaj - mam juz je na kompie :wink4:

mam mały remont w domu i lekki sajgon :wallbash:

Opublikowano

Chciales powiedziec... dla zdzicha i mariOLI :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

dokładnie ..małe fułaje z mojej strony :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.