Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lukaszr

To tak z grubsza wiem bo pracowałem kiedys w sklepie , no ale w praktyce nie wiem czy podołam . Mam problem bo jutro wybieram sie do US i mam wątpliwości co do formy opodatkowania ;(

Łukasz jak możesz pomoc do podaj nr. tel zadzwonie jak masz chwile .

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lukaszr

fajny podpis czy jak tam to się zwie :gwizdanie: o Brynii to już nawet wiersze piszą :naughty:

Opublikowano

Zepsuliśta Bryńce woza!

Opublikowano

Jutro spot :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

skoro jutro spot to sugeruję juz wiosenną zmiane na Promenadę :th:

Opublikowano

skoro jutro spot to sugeruję juz wiosenną zmiane na Promenadę :th:

Ja tez.... :rolleyes:

Czas wyjsc z tych podziemi..... :decayed:

Opublikowano

W sumie to czemu nie... ale wieczorem nadal jest zimno :confused4:

Opublikowano

Misiaczki, przeczekajmy jeszcze trochę - Żółwiczku wiem, że Ty masz daleko przez ten FW, ale wieczorkiem jest chłodnawo i wieje tam na górze. Ja jestem jeszcze chory i wolałbym się odkurować :)

A tak a propo - co z wycieraczkami, chcesz ?

raggaman - na PW wysłałem numer telefonu.

Opublikowano

Ja też bym był za promką, bo bliżej, ale niestety pogoda ma wyglądać następująco

2008Mar11_00_row30_col18_pl.png

Więc chyba jeszcze odpada :(

Opublikowano

Adecneo a to wykresy pogody... :gwizdanie: myślałem że w końcu zrobiłeś logi lub byłeś na hamowni :polew:

Opublikowano

Adecneo a to wykresy pogody... :gwizdanie: myślałem że w końcu zrobiłeś logi lub byłeś na hamowni :polew:

Albo cukier mu podskoczył :decayed:

Opublikowano

A tak a propo - co z wycieraczkami, chcesz ?

już mam dostałem bosch'a od hhacka :wink4:

Opublikowano

BTW :polew:

Przychodzi królik do apteki.

- 200 prezerwatyw proszę!

Pani magister wydaje towar i mówi:

- E... przepraszam, ale mamy tylko 199 sztuk...

Królik się zmarszczył. Spojrzał na Panią magister z wyrzutem i mówi:

- No dobra ... biorę ... ale oświadczam, że z lekka mi Pani sp***doliła wieczór

Opublikowano

Doskonałe :wink4: pasuje do mojego ulubionego stwierdzenia ,,ciężkie życie królika- sex, sałata, sex, sałata"

Poczęstować sałatą ??? Mam też dobrą marchewką :naughty: ??? :polew:

Z tym :sex: to się zastanowię ... to zależy co będę z tego miał :polew:

Opublikowano

Poczęstować sałatą ??? Mam też dobrą marchewką :naughty: ??? :polew:

Lukasz ... zaryzykujesz pogryzienie marchewki ??? :decayed:

Opublikowano

Lukasz ... zaryzykujesz pogryzienie marchewki ??? :decayed:

Adaś ... wiesz chyba zaryzykuję ... :polew:

Opublikowano

Czy ja wyglądam jak królik :?: :?: :?:

Hmmmm, to zależy jak na Ciebie spojrzeć ...

A co do sałaty - słate to lubie, bardzo bardzo, najlepiej nominały 200- złotowe

Materialistka !

Skoro dogadaliśmy się do co króliczka i sałaty to jeszcze sprawa :sex: ??? Preferujesz ??? Lubię króliczki ... szczególnie gonić i je potem dopadać :naughty:

Opublikowano

Przeciez już to ustaliliśmy na zlocie, gdyby Norbi nie nawalił, to bys sie przekonał :wink4:

W sumie racja ... a miało być tak fajnie.

Nawet temu Panu w knajpie pomysł przypadł do gustu ... :polew:

Opublikowano

Przeciez już to ustaliliśmy na zlocie, gdyby Norbi nie nawalił, to bys sie przekonał :wink4:

nawet nie pytam w co ...nawalił :decayed:

Opublikowano

Nawalił po całości, ale niech się sam przyzna dlaczego :naughty:

Dokładnie i Adaś nie w co, ale z czym.

A miało być tak pięknie ... ech :polew:

Ania, ale jakby Norbi nie nawalił to byśmy poszaleli co ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.