Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To sie nazywa tuning

Ooo mamo :wallbash:

Tjunink systemu spryskiwaczy :polew:

aaaaa i czypa trza zainstalować....

Ambitny typ nie ma co :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bracia Butabi to dawać tu fotki waszych skserowanych wozów (ale chyba coś się komuś poje...ło bo zrobił lustrzane odbicie) :polew:

Opublikowano

alvaro specjalnie dla Ciebie

017dg6.jpg

Opublikowano

Ja to zolwia widze zawsze w tej samej bluzie :polew:

Opublikowano

ZDJĘCIE KOKS !!!!!!!!!!!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Ja to zolwia widze zawsze w tej samej bluzie :polew:

zawsze ja zaklada specjalnie do zdjec :) jakis dziwny jest

Opublikowano

hhacek chyba ciut więcej ważysz bo Twoja niżej siedzi... :polew:

Opublikowano

hhacek chyba ciut więcej ważysz bo Twoja niżej siedzi... :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

nie nie nie - bo Żółwiu nie zjadł pizzy :D

Opublikowano

Poziek

nie nie nie - bo Żółwiu nie zjadł pizzy grin

albo nie dość że nie zjadł to podrzucił ją hhackowi do kufra :polew: albo jeszcze lepiej - już wiem gdzie teraz siedzą moje kury i świnia bengalska :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja to zolwia widze zawsze w tej samej bluzie :polew:

na wczorajszym spocie miałem przecież inny zestaw :wink4:

hhacek[/color][/b] chyba ciut więcej ważysz bo Twoja niżej siedzi...

ta sama zawiecha 1BE i mój troszkę dalej stoi

hhacek chyba ciut więcej ważysz bo Twoja niżej siedzi... :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

nie nie nie - bo Żółwiu nie zjadł pizzy :D

fakt od zlotu nie wciągnąłem żadnej :(

Opublikowano

Pogromca internetu

0152815650.jpg

Opublikowano

kurde ja tez mam sweterek z wisly na tej fotce :)

Opublikowano

Lukaszr na tatusia się nadajesz- do roboty :gwizdanie:

:cwaniak1:

Opublikowano

Poziek musimy częsciej do Ciebie wpadać :evil:

Fifi spał całą drogę i całą noc- taki był zmęczony :notworthy:

Lukaszr na tatusia się nadajesz- do roboty :gwizdanie:

Mój Ł cały wieczór wpartywał się w fotki Norbiego ze Zlotu i szukał podobieństwa do Filipa- taki mu pranie mózgu zrobiliście :polew:

Poziek sorry za ,, zadymę" ale nie mieliśmy go z kim zostawić. Przynajmniej zobaczyliście jaki są ,,zalety" posiadania dzieci. :gwizdanie:

Brynia - Fifi to mały dzik i bedzie z niego dobry klubowicz :kox:

Dzięki za pomoc :th:

A LukaszR sam mi powiedział, że jedzie prosto do domu strzelać...powiedział, że celuje w bliźniaki... :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Poziek musimy częsciej do Ciebie wpadać :evil:

Fifi spał całą drogę i całą noc- taki był zmęczony :notworthy:

Jego zmęczenie widzę do dzisiaj na swojej bluzie :polew:

Lukaszr na tatusia się nadajesz- do roboty :gwizdanie:

Słoneczko, normalnie masz szczęście, że mieszkasz daleko, bo dostałabyś klapsa na goły tyłek :tongue4:

Aczkolwiek trochę racji masz ... :wink4:

Mój Ł cały wieczór wpartywał się w fotki Norbiego ze Zlotu i szukał podobieństwa do Filipa- taki mu pranie mózgu zrobiliście :polew:

Fifi jakoś tak lekko zaciągał jednak tym: KAAA-NIII-KUUUUU-ŁY :polew: :polew: :polew:

A LukaszR sam mi powiedział, że jedzie prosto do domu strzelać...powiedział, że celuje w bliźniaki... :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

Jasne i co jeszcze. Chyba bym się musiał wtedy rozdwoić :naughty:

Opublikowano

dokładnie ..małe fułaje z mojej strony :>

Chyba faux pas :) "fułaje" (czyli fuaye) to nasze kuluary :)

Opublikowano

Poziek

że celuje w bliźniaki...

o ja !!! oby nie takie co ukradły księżyc... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o ja !!! oby nie takie co ukradły księżyc... :polew: :polew: :polew:

Dlatego wolę nie ryzykować :polew:

Opublikowano

Panie, Panowie,

czy na spot 25 marca mógłby ktoś z Szacownego Grona przybyć z laptopem i kablem? Chodziłoby o zdiagnozowanie auta ;)

Z góry dziękuję

Opublikowano

Panie, Panowie,

czy na spot 25 marca mógłby ktoś z Szacownego Grona przybyć z laptopem i kablem? Chodziłoby o zdiagnozowanie auta ;)

Z góry dziękuję

uu z laptopami akurat ciężko na spotach :decayed: .......... żartuje zawsze sa przynajmniej 2-3.

Łukaszr - znowu 99,99 na konto :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.