Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie coś Adaś robi ze sklejki :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a te nogi od stołu to akurat na opał pójdą :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzieki koledzy za zyczenia......sorki ze tak pozno......ale dopiero teraz dorwalam sie do kompa..... :decayed:

I oczywiscie........calej ekipie za za***ista zabawe.......na zlociku..... :kox::drunk: :drunk:

Zolwik pamietaj ze fotki musza najpierw przejsc moja cenzure.... :polew:

Opublikowano

angela

Zolwik pamietaj ze fotki musza najpierw przejsc moja cenzure....

Żółw lepiej żeby tak było bo jak nie to Ci Anhela zrobi format karty telepatycznie na odległość :polew: poza tym powiedz coś Ty mojej mariOLI nagadał ??? kutfa teraz tylko Żółwik to Żółwik tamto żebym ja był zielony to byś zarobił strzał z bananowca :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fcku... moja A tez cos wspominala o Zolwiu :polew:

Opublikowano

Żółw lepiej żeby tak było bo jak nie to Ci Anhela zrobi format karty telepatycznie na odległość :polew:

haha.....wszystko mozliwe ....juz mala wprawe mam........ :polew:

[br]Dopisany: 09 Marzec 2008, 23:36 _________________________________________________

poza tym powiedz coś Ty mojej mariOLI nagadał ??? kutfa teraz tylko Żółwik to Żółwik tamto żebym ja był zielony to byś zarobił strzał z bananowca :polew: :polew: :polew:

eh...ten nasz Zolwik.......ten to sie potrafi kolo kobiet zakrecic..... :naughty::polew:

Opublikowano

poza tym powiedz coś Ty mojej mariOLI nagadał ??? kutfa teraz tylko Żółwik to Żółwik tamto żebym ja był zielony to byś zarobił strzał z bananowca

Alv na wstępie to..pozdrów gorąco OLĘ :decayed:

głównie tańce-dansy odstawialismy :dance:

a z bananowca na razie nie postrzelamy brachu :tongue4:

Fcku... moja A tez cos wspominala o Zolwiu :polew:

jasne bo w bilarda partyjke zrobiliśmy :wink4:

Opublikowano

kit w te bananowce wcale za nimi nie tęsknię :polew: grunt że balet był udany :polew: dzięki Bracia KSERO ! :polew: :th:

Opublikowano

brynia zaraz hhacek do mnie wpada i zgram jego porno foty to sie zobaczy co i gdzie można powklejac :>

bracia KSER wrzucą także fotkę swoich bliźniaczych aut :tongue4:

Opublikowano

Siemanko!

Jak widać w podpisie zbieram zdjęcia i nagrania wideo z Wisły, jak już zrobicie selekcję zdjęć i filmików prosiłbym o odezwanie się na priv :hi:

Mam nadzieję, że tym razem sprawa zostanie potraktowana trochę poważniej niż po Letnim Zlocie, myślę, że każdy by chciał obejrzeć wszystko zmontowane w jeden film :th:

Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

Widze że pozmieniało sie :naughty:. Jeden zzieleniał i paru na fiolet przybrało :decayed:

i to mocno :decayed:

gratulacje dla wszystkich - niewiem czy policze te awanse :decayed:

Opublikowano

cześc panowie potrzebuje numer telefonu do raggaman mam cos dla niego tylko mi na kontakcie zalezy z nim

badz niech sie ze mna pilnie skontaktuje wie o co chodzi

numer fona do mnie w banerze, z góry dzięki

Opublikowano

czaki22, poszlo na priv

Opublikowano

poklikajcei na mojego kaskadera :)

Jaś biega

Opublikowano

poklikajcei na mojego kaskadera :)

Jaś biega

Poszlo :D

Do ojca podobny :naughty: :naughty:

Opublikowano

jeszcze Jasiowi vaga do ręki daj :wink4:

Opublikowano

na razie wszystkie jego zabawki marnie kończą, a ja chciałbym jeszcze się vagiem pobawić, wszystkie auta (traktorki) kończą na 3 kołach :decayed:

poczekamy aż zacznie rozwijać się intelektualnie a nie tylko fizycznie :polew:[br]Dopisany: 10-03-2008, 15:12:04_________________________________________________Jasiu i basenik

Opublikowano

Jest ktoś kto rozjaśni mi obsługe kasy fiskalnej , fakturowanie , robienie bilansów dziennych itp . ?

Kur robili ale tego co trzeba to juz nie . A ja zielony w temacie :(:chytry:

Opublikowano

Jest ktoś kto rozjaśni mi obsługe kasy fiskalnej , fakturowanie , robienie bilansów dziennych itp . ?

Kur robili ale tego co trzeba to juz nie . A ja zielony w temacie :(:chytry:

Kasa fiskalna nie służy do fakturowania.

Wystawiasz fakturę VAT i do tych pozycji drukujesz paragon fiskalny i dołączasz do kopii FVAT.

Jeżeli zostanie nabity na kasę chociaż 1 paragon danego dnia to musisz zrobić raport dobowy (może być nawet po północy tego samego dnia - byle przed następną sprzedażą następnego dnia).

Robisz też raport miesięczny (1 dnia miesiąca, ale niekoniecznie - taka sama zasada jak z dobowym).

To tak na szybko - jeżeli coś chcesz wiedzieć to wal na PW lub zadzwoń do mnie to Tobie wszystko wytłumaczę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.