Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka zmiana warty ja tu wszystkiego pilnuje :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaka zmiana warty ja tu wszystkiego pilnuje :evil:

zrucaj w piz*u te robote i jutro podjezdzam po Ciebie i zapierdalammy
Opublikowano

Norbiasty znasz mnie i jakby byla inna sytiacja to juz z 5 godzin bym siedzial w Wisle :rolleyes:

Opublikowano

Norbiasty znasz mnie i jakby byla inna sytiacja to juz z 5 godzin bym siedzial w Wisle :rolleyes:

siedział i polewał :gwizdanie:

Opublikowano

Norbiasty znasz mnie i jakby byla inna sytiacja to juz z 5 godzin bym siedzial w Wisle :rolleyes:

Wiesz co jakoś se słabo wyobrażam ten wyjazd bez Ciebie Lukasiku, do d*py na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Opublikowano

Coś jakby pusto było wszędzie :kwasny::thumbdown:

Opublikowano

Ja jak jestem w Wiśle to zawsze zahaczam o karczmę "U Karola" super żarcie :slina: i ładne kelnerki

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=18.87545&ys=49.642159&xk=18.874983&yk=49.624732&v=true&loc1=wis%C5%82a&loc2=Wis%C5%82a%2C%20Kopyd%C5%82o%20117&utf=1

W sumie to już kilka razy specjalnie jechałem do Wisły tylko po to aby tam się stołować

Opublikowano

Siema Panowie i panie mam jedno miejsce(moja nie jedzie :gwizdanie:) na zlot w Wisle miejsce jest oplacone,moze macie kogos kogo chcielibyscie wziasc ze soba,kobiete,kolege,mame,tesciowa....Jesli ktos bedzie prosze o kontakt 606-249-133 bo nie bede mial neta w pracy..Pozdrawiam Sory ze tak pózno daje znac ale teraz sie dowiedzialem

Opublikowano

JEST WARSZAWA JEST ZABAWA:

a.jpg

Opublikowano

Adaaaaamo ? :mysli:

Więcaj fot :polew:[br]Dopisany: Marzec 07, 2008, 12:20:10 _________________________________________________Trzeba niedługo kapcie zmienić :kox::slina::naughty::decayed:

130070801zsumleeandersolr5.jpg

Opublikowano

Adaaaaamo ? :mysli:

Więcaj fot :polew:

i filmów,,..... nie no już piją, odrobimy na letnim :gwizdanie:

Opublikowano

cenzura.... :polew:

Opublikowano

cenzura.... :polew:

no i to chyba większa niż za czasów PRL-u :tongue4:

Opublikowano

ciężki dzień dzisiaj... a dopiero ludzie zjeżdżają... :kox::naughty:

Opublikowano

chciałem powiedzieć że Warszafa w Wiśle nie istnieje ...

pozdro :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Lukas

Ja tu nie wiedziałem że mam sąsiada z ulicy :decayed:

Tylko po co ty na około jeździsz do domu .. tam koło Lidla to tylko sie pętelkę robi :tongue4:

Opublikowano

Kobitki, wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. :)

Opublikowano

Eh dopiero po robocie od 6 rano i to w jedna z 2 sobot pracujących w tym roku :wallbash:

Kobitki Najlepszego :hi:

tam koło Lidla to tylko sie pętelkę robi

na jedno wychodzi a tam u CIebie to same PKSy jezdza i zawadzaja

na osiedlu mamy jeszcze Sebmisa :wink4:

Opublikowano
tam koło Lidla to tylko sie pętelkę robi

na jedno wychodzi a tam u CIebie to same PKSy jezdza i zawadzaja

..no prawie taka sama droga ..ale Twoja bardziej kręta i osiedlowa :decayed:

na osiedlu mamy jeszcze Sebmisa :wink4

Aaaa nie poznałem jeszcze kolegi :)

Opublikowano

Ja pier**le ale jestem zryty :slina:

Zlot za***isty drtoga powrotna ciężka.370Km w 2.50h :decayed:

Padam na ryj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.