Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qwa do jakiegoś pornola mnie wezmą :gwizdanie:

Ty mógłbys zagrać pełnego pornola z Kasią Figurą :gwizdanie: :evil:

Albo w takim jakiego mi dzisiaj podesłałeś :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adaś tez go ode mnie dostał.... bardzo sie podniecił bo nie było go przy kompie chyba z półtorej minuty... :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty:

Opublikowano

Adaś tez go ode mnie dostał.... bardzo sie podniecił bo nie było go przy kompie chyba z półtorej minuty... :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty:

Myślisz że poszedł ręczny w ruch :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

albo ręczna nie wnikam... :polew: :polew: :naughty:

Opublikowano

albo ręczna nie wnikam... :polew: :polew: :naughty:

Grabowska :D:D

Opublikowano

qźwa ono dzisiaj zaliczył 31 wieków :notworthy: Wszystkiego Naj DŹORDŻIO KABANI :tongue4::shocked::slina::sick3:

Opublikowano

ŁoNiAk wszystkiego najlepszego dziadku :th: :> :> :>

Opublikowano

Ono Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin..... :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

NAJLEPSZEGO !!!!

Zdrowia, szczęścia, pomarańczy niech Ci A nago tańczy :decayed:

Opublikowano

usisz posiadać konto google i zainstalować program, i będzie tam ikona na dole album zdjęć żeby wysłać na serwer potem wklejasz linka.

dzieki

Ono , najlepszego!!

ladne fotki strzelaja w PL, tez czekam na jakies ale jak by co to Zolw siedzial na "miejscu kierowcy "

Opublikowano

Oniak Ty pażdzieżaku :kox::decayed: Najlepszego :tongue4:

Opublikowano

Najlepszego :th:

hehe :decayed:

89dea2992f2c3436medjf1.jpg

Opublikowano

Najlepszego ONI-aku :drunk: :drunk:

Opublikowano

Oniak Ty staruchu - ja również się dołączam - wszystkiego najlepszego z okazji trzynastych 18'tych urodzin - zdrowia, zdrowia, zdrowia i wódki, wódki, wódki po stokroć :tongue4:

Opublikowano

Zgadnij dlaczego ze mną jest?

Dla ściemy ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A Ty jak zawsze myslisz, ze u innych jest tak samo jak u Ciebie :D :D :D

Przestan sie wreszcie oszukiwac, bo se nigdy kobitki nie znajdziesz :D :D :D:P

Opublikowano

Oniak Najlepszego :drunk:

Opublikowano

Brynia :oklaski: :notworthy:

Opublikowano

qźwa ono dzisiaj zaliczył 31 wieków :notworthy: Wszystkiego Naj DŹORDŻIO KABANI :tongue4::shocked::slina::sick3:

Eeeeeeee tam.

Niemożliwe. Ludzie tak długo nie żyją :polew:

Opublikowano

Oniak! Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci goła baba tańczy! :decayed:

Opublikowano

Zgadnij dlaczego ze mną jest?

Dla ściemy ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

poziek pszech :polew::tongue4:

a dzieki :th: J. mówi to samo :polew::naughty:

Tak, tak. Wiemy wszyscy :) .

A później nikt już nic nie mówi, czujesz szturchanie i sen się kończy, a Ty się jak zwykle koło jakiejś kozy się budzisz :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.