Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jeszcze ja dorzucę swoją foteczkę z wyjazdu do Wisły :evil:

to po ile wyszła zrzuta na budżet państwa ? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jeszcze ja dorzucę swoją foteczkę z wyjazdu do Wisły :evil:

A poniżej fotka Łukasza.Twardo mnie gonił :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s zdjecia robione co sekunde ...

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bardzo kurfa śmieszne :polew: :polew: :polew:

Ale najlepsze jest to, że te fotki różnią się ciekawie czasem zrobienia:

Hugo - 10:43:00

ja - 10:43:01

Opublikowano

Mina prezesa....bezcenne :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pelen luz i lans PREZESa :decayed:

Opublikowano

Mina prezesa....bezcenne :polew: :polew: :polew: :polew:

Noooooooooo, Hugo powinien sobie wyciąć tą minę i w avatara wrzucić :polew: :polew: :polew:

Poza prezesa.... bezcenna :decayed:

Jakże dostojnie ... nieprawdaż ? :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Ten moment to był akurat taki, że mnie jedyny raz na trasie wyprzedził i jechał przede mną, bo gadałem przez telefon akurat jak nas strzeliło.

Dzięki Prezio, bo inaczej to byśmy pewnie mieli minimum ze 140km/h.

A poza tym jak ten fotoradar stał tam kilka godzin to szybko się zapełnił HDD - ten flasz lampy co widziałem z boku auta to był na auto jadące za mną.

Opublikowano

Jak sobie teraz przypominam to miejsce to miałem tam naddźwiekową... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

po ile te fotki sa? :)

Opublikowano

Jak sobie teraz przypominam to miejsce to miałem tam naddźwiekową... :naughty: :naughty: :naughty:

To się ciesz - dostaliśmy homologację fotoradaru - mierzy w zakresie 25-250 km/h więc jak miałeś powyżej 250km/h to jest szansa, że nawet nie zdążył zareagować :polew:

po ile te fotki sa? :)

A chcesz nas dofinansować. Klub będzie Tobie wdzięczny :polew:

Opublikowano

po ile te fotki sa? :)

Jak dla nich to pewnie po 400 :polew:

Opublikowano

po ile te fotki sa? :)

Jak dla nich to pewnie po 400 :polew:

i punkciki w gratisie :wink4:

Opublikowano

I ja się dołączę, Wszystkiego najlepszego z okazji przekroczenia średniego wieku...

Opublikowano

(...)

I tak to jest powiedziec cos przyjacielowi :tongue4::polew:

Witek siorka dzisiaj na zajęciach na AM zrobi ci te 10 niebieskich tabletek...wytrzymaj :naughty:

Masz przynajmniej gwarancję, że głośno powie i bedzie jeszcze rechotał, a nie szeptał za plecami i udawał głupka :decayed:

Co do niebieskich tabletek - trzymam za słowo. Kiedyś się przyda... nie mnie to ... komuś innemu :decayed::naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 16:29:13_________________________________________________

Przestańcie już spamować z tymi życzeniami.

Jakbyście go naprawdę lubili, to wysyłalibyście mu PW.

A teraz każdy chce się wylansować, że oniakowi życzenia publicznie złożył ...

Wstyd!!! :disgust:

Brać się do roboty!!!

Opublikowano

wracając do fotek to dowiedzcie sie czy foto radar ma atest z tego co wiem kiedyś tak można było sie wybronić ... Straż gminna jako sam organ nie może wystawić mandatu.(Tylko nie wiem czy nic sie w tej materii nie zmieniło i czy nie działają z upoważnia policji.)

Opublikowano

wracając do fotek to dowiedzcie sie czy foto radar ma atest z tego co wiem kiedyś tak można było sie wybronić ... Straż gminna jako sam organ nie może wystawić mandatu.(Tylko nie wiem czy nic sie w tej materii nie zmieniło i czy nie działają z upoważnia policji.)

To juz niekatualne.

Opublikowano

wracając do fotek to dowiedzcie sie czy foto radar ma atest z tego co wiem kiedyś tak można było sie wybronić ... Straż gminna jako sam organ nie może wystawić mandatu.(Tylko nie wiem czy nic sie w tej materii nie zmieniło i czy nie działają z upoważnia policji.)

SM juz może wystawiac mandaty...

Opublikowano

wracając do fotek to dowiedzcie sie czy foto radar ma atest z tego co wiem kiedyś tak można było sie wybronić ... Straż gminna jako sam organ nie może wystawić mandatu.(Tylko nie wiem czy nic sie w tej materii nie zmieniło i czy nie działają z upoważnia policji.)

SM juz może wystawiac mandaty...

no tak ale to nie jest straż miejska a straż gminna... (musze to zbadać)

Opublikowano

po ile te fotki sa? :)

4 punkty i od 100 do 200zł.Jeszcze nie dostaliśmy mandatu tylko dopiero wezwanie do wyjaśnienia i wskazania kierującego :th:

Opublikowano

ja przy ostatnim powrocie z DE też zaliczyłem fotkę - 4 pkt i 200 PLNów :decayed:

Opublikowano

prezez normalnie wygląda jak model na focie :) ale powiem wam że prędkości są jak najbardziej ok..i zważając na auto którym jechaliście to powinni usunąć mandat :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.