Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pada śnieg, pada śnieg, i pierd..ą się bałwanki :gwizdanie: :gwizdanie:

To ile osób dziś bedzie?

Ja myśle od 5 do 7,

Bo mają jeszcze zimóweczki :cool:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pada śnieg, pada śnieg, i pierd..ą się bałwanki :gwizdanie: :gwizdanie:

To ile osób dziś bedzie?

Ja myśle od 5 do 7,

Bo mają jeszcze zimóweczki :cool:

A idz z tym śniegiem :angry: Wiosna miała być :wallbash:

Trza na spota jechać .

http://www.joemonster.org/art/7773/Warszawianki-najpiekniejszymi-Polkami

hyhy :sick3::polew:

Opublikowano

pada śnieg, pada śnieg, i pierd..ą się bałwanki :gwizdanie: :gwizdanie:

To ile osób dziś bedzie?

Ja myśle od 5 do 7,

Bo mają jeszcze zimóweczki :cool:

A idz z tym śniegiem :angry: Wiosna miała być :wallbash:

Trza na spota jechać .

http://www.joemonster.org/art/7773/Warszawianki-najpiekniejszymi-Polkami

hyhy :sick3::polew:

:sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano
Brać się do roboty!!!

Witek my tu piszu piszu ale gdzie ty dzisiaj byles jak byl spot :przebiegly: oniak buziaki rozdawał wszystkim za zyczenia :decayed:

Opublikowano

To ile osób dziś bedzie?

Ja myśle od 5 do 7,

hehhe 20 aut było :th: - zima nam nie straszna :tongue4:

[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 23:19 _________________________________________________

oniak buziaki rozdawał wszystkim za zyczenia

buziaczki ślimaczki :polew::decayed::kox:

Opublikowano

buziaki rozdawał wszystkim za zyczenia

buziaczki

Kaśka to nawet z jezyczkiem zarobiła :naughty:

Opublikowano

buziaki rozdawał wszystkim za zyczenia

buziaczki

Kaśka to nawet z jezyczkiem zarobiła :naughty:

Ale nie każdy ma takie szczęście jak ja, więc Witek na to nie może liczyć :wink4::tongue4::polew:

Opublikowano

buziaki rozdawał wszystkim za zyczenia

buziaczki

Kaśka to nawet z jezyczkiem zarobiła :naughty:

Ale nie każdy ma takie szczęście jak ja, więc Witek na to nie może liczyć :wink4::tongue4::polew:

Od oniaka nie ma co liczyć...ale od ciebie ?? :przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

buziaki rozdawał wszystkim za zyczenia

buziaczki

Kaśka to nawet z jezyczkiem zarobiła :naughty:

Ale nie każdy ma takie szczęście jak ja, więc Witek na to nie może liczyć :wink4::tongue4::polew:

Od oniaka nie ma co liczyć...ale od ciebie ?? :przebiegly: :przebiegly:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Kurna, patrzcie jak robicie cytaty :wink4::tongue4:

Opublikowano

(...)Ale nie każdy ma takie szczęście jak ja, więc Witek na to nie może liczyć :wink4::tongue4::polew:

W tym temacie na szczęście :decayed: .

Boże. Znów się ochlałem w środku tygodnia.

Kraków - piękne miasto

Opublikowano

Poziek, widziałem się przed chwilą z "Twoją" J. :naughty:

Opublikowano

(...)Ale nie każdy ma takie szczęście jak ja, więc Witek na to nie może liczyć :wink4::tongue4::polew:

W tym temacie na szczęście :decayed: .

Boże. Znów się ochlałem w środku tygodnia.

Kraków - piękne miasto

Wiciu chcialem się zapytać najpierw ciebie zanim zrobie to co chcę... Co byś powiedział gdybym poszedł na "praktyki" do oddziału banku , w którym pracuje J. ??

Opublikowano

Wiciu chcialem się zapytać najpierw ciebie zanim zrobie to co chcę... Co byś powiedział gdybym poszedł na "praktyki" do oddziału banku , w którym pracuje J. ??

Szwagier ... Ty się lepiej weź za inną robotę :polew:

Opublikowano

(...)Ale nie każdy ma takie szczęście jak ja, więc Witek na to nie może liczyć :wink4::tongue4::polew:

W tym temacie na szczęście :decayed: .

Boże. Znów się ochlałem w środku tygodnia.

Kraków - piękne miasto

Wiciu chcialem się zapytać najpierw ciebie zanim zrobie to co chcę... Co byś powiedział gdybym poszedł na "praktyki" do oddziału banku , w którym pracuje J. ??

:polew:

Opublikowano

(...)Ale nie każdy ma takie szczęście jak ja, więc Witek na to nie może liczyć :wink4::tongue4::polew:

W tym temacie na szczęście :decayed: .

Boże. Znów się ochlałem w środku tygodnia.

Kraków - piękne miasto

Wiciu chcialem się zapytać najpierw ciebie zanim zrobie to co chcę... Co byś powiedział gdybym poszedł na "praktyki" do oddziału banku , w którym pracuje J. ??

:polew:

Czyli rozumiem, że nie masz nic przeciwko żebym wysłał CV ?? :wink4:

Opublikowano

Czyli rozumiem, że nie masz nic przeciwko żebym wysłał CV ?? :wink4:

Ty nie musisz wysyłać CV - mi dzisiaj mówiła, że dla Ciebie zrobi wyjątek :polew:

Opublikowano

(...)Ale nie każdy ma takie szczęście jak ja, więc Witek na to nie może liczyć :wink4::tongue4::polew:

W tym temacie na szczęście :decayed: .

Boże. Znów się ochlałem w środku tygodnia.

Kraków - piękne miasto

Wiciu chcialem się zapytać najpierw ciebie zanim zrobie to co chcę... Co byś powiedział gdybym poszedł na "praktyki" do oddziału banku , w którym pracuje J. ??

:polew:

Czyli rozumiem, że nie masz nic przeciwko żebym wysłał CV ?? :wink4:

:polew: oczywiście, ze mam - co ze mnie byłby za facet, gdybym nie miał :decayed:

A tak mi przyszło do głowy.

Pokaż Cwaniaku, że masz cojones i do mnie przyjdź na praktykę :polew:

Opublikowano

(...)Ale nie każdy ma takie szczęście jak ja, więc Witek na to nie może liczyć :wink4::tongue4::polew:

W tym temacie na szczęście :decayed: .

Boże. Znów się ochlałem w środku tygodnia.

Kraków - piękne miasto

Wiciu chcialem się zapytać najpierw ciebie zanim zrobie to co chcę... Co byś powiedział gdybym poszedł na "praktyki" do oddziału banku , w którym pracuje J. ??

:polew:

Czyli rozumiem, że nie masz nic przeciwko żebym wysłał CV ?? :wink4:

:polew: oczywiście, ze mam - co ze mnie byłby za facet, gdybym nie miał :decayed:

A tak mi przyszło do głowy.

Pokaż Cwaniaku, że masz cojones i do mnie przyjdź na praktykę :polew:

przepchniesz moje CV ?

Opublikowano

(...)

przepchniesz moje CV ?

U J. zablokuję :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.