Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: :hi:

Moskito w parkingu podziemnym wody nie miałeś wczoraj :evil: ?

jo , strazaki pompowali :kox: :kox: :kox: :kox:

musiałem polo wystawić na dwór bo Pauka musiałaby rano kajakiem podjechać :kox: :kox: :kox:

u mnie ulice płynęły a rzeczce brakował 20cm i było by wielkie chlup :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie ulice płynęły a rzeczce brakował 20cm i było by wielkie chlup :thumbdown:

japierdole :thumbdown:

kumpel mi dzisiaj opowiadał ,ze wracał wczoraj z rodzinnych stron - Podlasie i widział wode zapierdalającą przez ulice w miejscach gdzie w promieniu kilku km nie było żadnej rzeki :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wczoraj wracalem E7 z Plonska do Wawy i byla masakra... wszyscy jechali 80km/h

co wiecej - powiem Wam, ze jak wczoraj spojrzalem na Wisle z Wislostrady, to jej stan jest mniej wiecej taki jak podczas powodzi rok temu (a jezdzilem codziennie, wiec zapamietalem ten widok...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj koło 15:00 leciałem z Płońska na wawe i jak zajebało z nieba to wszyscy jechali 40km/h , nic nie było widać , masakra co sie z tą pogodą dzieje :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdole :thumbdown:

kumpel mi dzisiaj opowiadał ,ze wracał wczoraj z rodzinnych stron - Podlasie i widział wode zapierdalającą przez ulice w miejscach gdzie w promieniu kilku km nie było żadnej rzeki :shocked

u nas rzeka jakby wylała to do Ciebie by doszła też a ja bym pływał bankowo :confused4:

studzienkami wodę wywalało nawet a głupki dziś jak jest słońce zaczeli je dopiero czyścić :wallbash: cała Polska

zgram zdjęcia to wstawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj okolo 17 jechalem z Pruszkowa do Warszawy. Pod wiaduktem w Piastowie mialem stanac i przeczekac burze, ale na moich oczach "utonęło" tam dajewo tico :kox: wiec musialem naginac ta sciazka rowerowa obok. Na 112 nie dalo sie dodzwonic :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas rzeka jakby wylała to do Ciebie by doszła też a ja bym pływał bankowo :confused4:

studzienkami wodę wywalało nawet a głupki dziś jak jest słońce zaczeli je dopiero czyścić :wallbash: cała Polska

zgram zdjęcia to wstawię

i tu wychodzi pojęcie szarego człowieka na temat odwodnień :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Pomyśl sobie logicznie skoro woda ze studzienek jest odprowadzana do rzeki a jej brakuje 20cm do wylania to gdzie ta woda ma odejść ???? To samo było w wawie i kilku innych miastach , skoro NIE MA ODBIORNIKA to woda nie ma gdzie odejść , nikt nie liczył pojemności na takie ulewy jakie nawiedzaja nasz kraj od 2 lat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal astry robili w sportbacku?? :decayed:

no a jak ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie kogoś godnego polecenia w temacie wyważania kół? Przede wszystkim, żeby to zrobił dobrze i oczywiście tanio :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wczoraj wracalem E7 z Plonska do Wawy i byla masakra... wszyscy jechali 80km/h

co wiecej - powiem Wam, ze jak wczoraj spojrzalem na Wisle z Wislostrady, to jej stan jest mniej wiecej taki jak podczas powodzi rok temu (a jezdzilem codziennie, wiec zapamietalem ten widok...)

Jakiej powodzi... w Wawie nie było powodzi... lekkie podtopienie. ahh krawaty zawsze muszą wszystko wyolbrzymiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Varsafka plywala ladnie :gwizdanie:

zapraszamy - pada codziennie :decayed:

Oj tam, oj tam :naughty:

Niedawno w końcu przestało .... :lol1:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 13:41_________________________________________________Do piątku. Od soboty znów ma padać :laghing2: :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do piątku. Od soboty znów ma padać :laghing2: :zemdlal

już nie kracz :decayed:

http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Ostrzejsze-kary-dla-niszczacych-fotoradary,wid,13646435,wiadomosc.html

dobrze niech niszczą podpalają te pudła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto na ochotnika zrobi mi kodowanie tempomatu?? :decayed: Tylko nie piszczie ze ono bo nie jestem swiezy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj koło 15:00 leciałem z Płońska na wawe i jak zajebało z nieba to wszyscy jechali 40km/h , nic nie było widać , masakra co sie z tą pogodą dzieje :shocked: :shocked: :shocked:

to wyboraz sobie co sie dzialo, jak wyjechalem ok. 17... napitalalo caly czas, wpadlem 2 razy w taka kaluze, ze az mnie ciary przeszly jak fura sp***dalala na drugi pas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przejechałem tunel przy zesłańców syberyjskich w stronę toruńskiej ... to był harcore ... coś jak na spływie kajakowym ... niestety osłony pod silnikem nie wydały ... zaśorbał wody w plastiki :naughty::kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...