Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 21:53_________________________________________________

Chce ktoś jechać jutro na Monster Jam do Wrocławia? Mam 4 bilety do oddania.

Zainteresowani dzwonić.

cena

czy ja pisałem do sprzedania, czy oddania?

:gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

siema :hi:

Zamówiłeś bilety ?

Daj cynka jak będziesz w domu to podjadę :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

niestety... :gwizdanie:

Opublikowano

niestety... :gwizdanie:

a moze stety :decayed:

Opublikowano

i zaraz pisduary powiedzą że to peowcy specjalnie jeździli po mieście i szukali celu :wallbash:

Opublikowano

Łukaszku , mógłbys wkleic jeszcze raz zdjęcie tej "pofalowanej" drogi o której kiedys rozprawialiśmy ???

Opublikowano

Łukaszku , mógłbys wkleic jeszcze raz zdjęcie tej "pofalowanej" drogi o której kiedys rozprawialiśmy ???

Bardzo proszę :naughty:

81592097.jpg

Opublikowano

a jezdzisz tamtędy ??? czy czasem na tych "zapadnieciach" nie ma kratek ściekowych deszczówki ???[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 08:29_________________________________________________spadki służą do odprowadzenia deszczówki :wink4:

Opublikowano

a jezdzisz tamtędy ??? czy czasem na tych "zapadnieciach" nie ma kratek ściekowych deszczówki ???[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 08:29_________________________________________________spadki służą do odprowadzenia deszczówki :wink4:

jadąc po takiej drodze to choroby lokomocyjnej można dostać... to chyba okolice Solca?

Opublikowano

To jest przy Narodowym ?

Opublikowano

To jest przy Narodowym ?

mhm

Opublikowano

a jezdzisz tamtędy ??? czy czasem na tych "zapadnieciach" nie ma kratek ściekowych deszczówki ???[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 08:29_________________________________________________spadki służą do odprowadzenia deszczówki :wink4:

ale chyba nie zrobione w taka falę :wallbash:

Moskal, możesz mi wytłumaczyć dlaczego na niektórych drogach studzienki są z boku a na niektórych akurat na 1/4 pasa akurat tam gdzie są koła? Albo jeszcze tak, że trzeba jeździć slalomem między nimi :thumbdown:

Opublikowano

a moze mi ktos wytlumaczyc, czemu w PL sa studzienki na ulicach, a nie np. przy kraweznikach jak w kazdym innym "normalnym" kraju ? :decayed:

Opublikowano

To jest przy Narodowym ?

Tak, ten most to Poniastowski.

Opublikowano

ale chyba nie zrobione w taka falę :wallbash:

własnie w taka fale , jesli droga jest po długosci w prawie idealym poziomie woda stałaby przy krawężnikach

Moskal, możesz mi wytłumaczyć dlaczego na niektórych drogach studzienki są z boku a na niektórych akurat na 1/4 pasa akurat tam gdzie są koła? Albo jeszcze tak, że trzeba jeździć slalomem między nimi :thumbdown:

a moze mi ktos wytlumaczyc, czemu w PL sa studzienki na ulicach, a nie np. przy kraweznikach jak w kazdym innym "normalnym" kraju ? :decayed:

Ale wam chodzi o kratki ściekowe , które zbieraja wode czy studnie rewizyjne ???

Bo jesli chodzi o studnie rewizyjne z to juz zalezy od projektanta i jego "widzimisię" , druga sprawa to lokalizacja innych mediów pod ziemią , kable, wodociągi, gazociagi , itp mają sterfe ochronną i nic nie moze biec w określonej odległości , np strzelam: gaz ma strefe 1m czyli nic blizej niz 1m nie moze byc ułozone przy gazie. do wodociągu nic nie moze sie zbliżyć na odległość mniejszą niż 0,5m chyba , cos takiego.Do tego dochodzi specyfikacja drogi , DK8 np. ma wszystkie studnie poza drogą ale to jest expresówka wiec inaczej sie ja projektuje.

co do kratek ściekowych to czesto jest tak ze poszerzają droge w miescie o np. pół metra a kratki zostaja w pierwotnej lokalizacji i można koło urwać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.