Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 21:53_________________________________________________

Chce ktoś jechać jutro na Monster Jam do Wrocławia? Mam 4 bilety do oddania.

Zainteresowani dzwonić.

cena

czy ja pisałem do sprzedania, czy oddania?

:gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Łukaszku , mógłbys wkleic jeszcze raz zdjęcie tej "pofalowanej" drogi o której kiedys rozprawialiśmy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszku , mógłbys wkleic jeszcze raz zdjęcie tej "pofalowanej" drogi o której kiedys rozprawialiśmy ???

Bardzo proszę :naughty:

81592097.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezdzisz tamtędy ??? czy czasem na tych "zapadnieciach" nie ma kratek ściekowych deszczówki ???[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 08:29_________________________________________________spadki służą do odprowadzenia deszczówki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezdzisz tamtędy ??? czy czasem na tych "zapadnieciach" nie ma kratek ściekowych deszczówki ???[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 08:29_________________________________________________spadki służą do odprowadzenia deszczówki :wink4:

jadąc po takiej drodze to choroby lokomocyjnej można dostać... to chyba okolice Solca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezdzisz tamtędy ??? czy czasem na tych "zapadnieciach" nie ma kratek ściekowych deszczówki ???[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 08:29_________________________________________________spadki służą do odprowadzenia deszczówki :wink4:

ale chyba nie zrobione w taka falę :wallbash:

Moskal, możesz mi wytłumaczyć dlaczego na niektórych drogach studzienki są z boku a na niektórych akurat na 1/4 pasa akurat tam gdzie są koła? Albo jeszcze tak, że trzeba jeździć slalomem między nimi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos wytlumaczyc, czemu w PL sa studzienki na ulicach, a nie np. przy kraweznikach jak w kazdym innym "normalnym" kraju ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie zrobione w taka falę :wallbash:

własnie w taka fale , jesli droga jest po długosci w prawie idealym poziomie woda stałaby przy krawężnikach

Moskal, możesz mi wytłumaczyć dlaczego na niektórych drogach studzienki są z boku a na niektórych akurat na 1/4 pasa akurat tam gdzie są koła? Albo jeszcze tak, że trzeba jeździć slalomem między nimi :thumbdown:

a moze mi ktos wytlumaczyc, czemu w PL sa studzienki na ulicach, a nie np. przy kraweznikach jak w kazdym innym "normalnym" kraju ? :decayed:

Ale wam chodzi o kratki ściekowe , które zbieraja wode czy studnie rewizyjne ???

Bo jesli chodzi o studnie rewizyjne z to juz zalezy od projektanta i jego "widzimisię" , druga sprawa to lokalizacja innych mediów pod ziemią , kable, wodociągi, gazociagi , itp mają sterfe ochronną i nic nie moze biec w określonej odległości , np strzelam: gaz ma strefe 1m czyli nic blizej niz 1m nie moze byc ułozone przy gazie. do wodociągu nic nie moze sie zbliżyć na odległość mniejszą niż 0,5m chyba , cos takiego.Do tego dochodzi specyfikacja drogi , DK8 np. ma wszystkie studnie poza drogą ale to jest expresówka wiec inaczej sie ja projektuje.

co do kratek ściekowych to czesto jest tak ze poszerzają droge w miescie o np. pół metra a kratki zostaja w pierwotnej lokalizacji i można koło urwać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...