Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem co zrobi reszta, ale ja to jade na FW. Na zachodzie śniegiem wali i do wieczora może przywiać też do nas...

raczej nie przywieje, w nocy waliło tym śniegiem że się jechać nie dawało, na drodze co jakiś czas to dzwon i korek, szok, ale to do nas nie przyjdzie bo już by było :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do dojazdu do Promenady - to uwierzcie mi, zawsze dojezdzalem (z bielan/bemowa) bardzo sprawnie bez najmniejszych korkow...

Tniecie wałem, a pozniej w fieldorfa. Ktos pytal o myjke - jest przy BP na Fieldorfa.

Opublikowano

Kurna Panowie przeszedłem sie 200 m i o mało co mi łba nie urwało :thumbdown:

krzyniek

Mr. Budzik - będziesz dziś ? :tongue4:

Opublikowano

Nie panikujcie, mozemy zawsze stanac nieco glebie na parkingu w Promenadzie i nie bedzie wialo...

Opublikowano

no to gdzie wkoncu :)

Opublikowano

Promka...

Opublikowano

Promka...

Twardyś .. :decayed:

Opublikowano

Kurna Panowie przeszedłem sie 200 m i o mało co mi łba nie urwało :thumbdown:

krzyniek

Mr. Budzik - będziesz dziś ? :tongue4:

mr. budzik nie spał od soboty, i nie wiem czy dam radę jeszcze dziś jechać autem- tego tez mam chwilowo dość :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 12:37 _________________________________________________

Nie panikujcie, mozemy zawsze stanac nieco glebie na parkingu w Promenadzie i nie bedzie wialo...

każdy stanie sobie za filarem i będzie oki :tongue4:

Opublikowano

mr. budzik nie spał od soboty, i nie wiem czy dam radę jeszcze dziś jechać autem- tego tez mam chwilowo dość :wink4:

A żeś się zalochał :polew::decayed:

Dżemnij sie 2 godzinki i wpadaj :naughty:[br]Dopisany: Kwiecień 08, 2008, 12:38:46 _________________________________________________

każdy stanie sobie za filarem i będzie oki :tongue4:

albo każdy w wozie i przez CB :decayed:

Tylko Tosika nikt nie usłyszy :polew:

Opublikowano

Ej bo mnie się juz Trzeniu pytał gdzie spot... powiedziałem że w FW... to jak w końcu ?

Opublikowano

To gdzie w końcu Spocik ?

Miało być w FW - pogoda nędza więc lepiej chyba pod dachem

Dajcie znać

Opublikowano

Ej bo mnie się juz Trzeniu pytał gdzie spot... powiedziałem że w FW... to jak w końcu ?

Wiekszość jest za FW bo pissci :thumbdown:

Flayer tylko kozaczy :D

Opublikowano

Niestety chyba dzisiaj jeszcze Promka nie przejdzie, przy dzisiejszych warunkach pogodowych, bo nam głowy pourywa. Masakra i faktycznie coś brzęczeli dzisiaj o śniegu, więc chyba jeszcze lepiej nie ryzykować i do bunkra się wybrać, mimo tego, że wole Promkę. :confused4:

Opublikowano

Może Fleja lubi piździć.... :naughty:

Podejmuję decyzję za LUKASA

Dzisiaj wyjątkowo spot Warsaw Team w Forcie Wola godz. 19

Opublikowano

Może Fleja lubi piździć.... :naughty:

Podejmuję decyzję za LUKASA

Dzisiaj wyjątkowo spot Warsaw Team w Forcie Wola godz. 19

Mogę odebrać dzisiaj przewody od podciśnienia od Ciebie? Znalazłeś dzisiaj może ten regulator paliwa?

Opublikowano

Regulator 180 zeta w ASO

przewodów jeszcze nie kupiłem... i dzisiaj raczej nie zdażę...

Opublikowano

raggaman grunt żeby Tosik słyszał resztę :gwizdanie:

2 godzinki to kimałem w aucie ale to jeszcze za mało :wink4:

Opublikowano

Regulator 180 zeta w ASO

przewodów jeszcze nie kupiłem... i dzisiaj raczej nie zdażę...

To jak możesz zamów mi ten regulator, a na przewody poczekam jak nie mam innego wyjścia.

Opublikowano

Regulator 180 zeta w ASO

przewodów jeszcze nie kupiłem... i dzisiaj raczej nie zdażę...

To jak możesz zamów mi ten regulator, a na przewody poczekam jak nie mam innego wyjścia.

Kasia wyjście zawsze wy kobiety jakies znajdziecie... :naughty:

Opublikowano

OK, moze byc FW :kox: Chociaz juz sie nastawialem na kebaby w centrm w drodze powrotnej z promki :decayed:

Z innej beczki...

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,37650,5094257.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.