Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

orientuje się ktoś może jaka żaróweczka idzie do kierunku w zespolonej lampie valeo? bo mi się jedna skończyła a nie chce dwa razy lampy wykręcać, bo inaczej nie da się do niej dobrać.

poćwiczysz wyjmowanie :naughty: mnie to teraz zajmuje 18 sekund i jedno pierdnięcie :tongue4::wink4:

no to idę ćwiczyć, no i poduchę jeszcze muszę wykręcić bo się kopnąłem o jeden ząbek na wieloklinie :wallbash:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poćwiczysz wyjmowanie :naughty: mnie to teraz zajmuje 18 sekund i jedno pierdnięcie :tongue4::wink4:

no to zawiało optymizmem :decayed:

:polew:

Opublikowano

dobra kiera przełożona a z lampą daje sobie na wstrzymanie dziś :wink4:

Opublikowano

jest zarejestrowany ale gdzieś zgubiłem kierunki i stop więc teraz tylko przyczepa albo Transit :decayed

Kierunki i stop nie sa drogie na alle.. ja ostatnio kupiłem - groszowe sprawy :naughty:

po Tarchominie też często latamy - nad Wisłą z przerwą na piwko w Szuwarku :decayed

Ja to nie wiem gdzie jest Szuwarek :decayed: Ale mam wisłe prawie za blokiem :naughty:

dobra kiera przełożona a z lampą daje sobie na wstrzymanie dziś :wink4:

Robisz wersje UK ? :polew:

Opublikowano

To moze faktycznie dalibysmy probe na Torwarku blisko na TVN z tego co pamietam to ta miejscowka byla git oprocz tego ze panny nie mialy sklepow ale ostatnio to ja ich nie widze na spotach to czekam na decyzje :hi:

Opublikowano

raggaman ile trzeba śrubek odkręcić żeby wyjąć lampę?

nie robie wersji uk tylko jak składałem w piątek to się o ząbek kopnąłem tak jak już wcześniej pisałem , i głupio tak z krzywą kierą jeździć :thumbdown:

dla mnie to może być i torwar i promka byle wyjść z pod ziemi :gwizdanie:

Opublikowano

raggaman ile trzeba śrubek odkręcić żeby wyjąć lampę?

Krzychu .... u mnie to 2 śróbki :tongue4: ...u Ciebie pewnie 3 i pomęczyć sie z tym zaczepem bocznym :naughty:

Gdzie jest Torwar ? Jak tam dojechać z Tarchomina ? :decayed:

Opublikowano

no 3 zlokalizowałem już ciekawe tylko czy uda mi się ją wyjąć

Opublikowano

no 3 zlokalizowałem już ciekawe tylko czy uda mi się ją wyjąć

Kajne problem ? :decayed:

Trza mieć paluszki zgrabne , długie ... ginekologiczne :D

Opublikowano

no 3 zlokalizowałem już ciekawe tylko czy uda mi się ją wyjąć

Kajne problem ? :decayed:

Trza mieć paluszki zgrabne , długie ... ginekologiczne :D

paluszki to takowe mam, gorzej z kluczem do 3 śrubki ...

Opublikowano

raggaman, mieszkasz w wawie i nie wiesz gdzie jest Towar? :decayed:

Lecisz na Wislostrade (chyba trafisz) i tniesz w strone Ursynowa (czyly, ze na poludnie), po drodze bedziesz mial Torwar (na wysokosci trasy Lazienkowskiej).

Opublikowano

paluszki to takowe mam, gorzej z kluczem do 3 śrubki ...

Kluczy Ci u mnie dostatek :naughty: :cwaniak1:

Zgłoś sie po wypłacie :decayed:[br]Dopisany: Kwiecień 14, 2008, 07:45:24 _________________________________________________

raggaman[/b], mieszkasz w wawie i nie wiesz gdzie jest Towar? :decayed

Tak sie złożyło że nie bardzo :tongue4: Zawsze miałem Navi :thumbdown:

Lecisz na Wislostrade (chyba trafisz) i tniesz w strone Ursynowa (czyly, ze na poludnie), po drodze bedziesz mial Torwar (na wysokosci trasy Lazienkowskiej).

Może trafie ... a jak nie to mam CB :naughty:

A jutro to przypadkiem to nie bedzie siepać deszcz?

Opublikowano

raggaman, mieszkasz w wawie i nie wiesz gdzie jest Towar? :decayed:

Lecisz na Wislostrade (chyba trafisz) i tniesz w strone Ursynowa (czyly, ze na poludnie), po drodze bedziesz mial Torwar (na wysokosci trasy Lazienkowskiej).

A gdzie jest stadion LEGII wiesz?
Opublikowano

A gdzie jest stadion LEGII wiesz?

Nie :gwizdanie:

Ale wiem ze Torwar jest obok :mysli:

Jakoś sie znajdzie :th:

Opublikowano

spetsu, pytasz mnie? :tongue4:

Opublikowano

Podobno (w TVP1 podali), że jutro po południu ma być załamanie pogody :shocked: Więc nie wiem .....

http://umold.meteo.pl/java/mgram.php?x=18&y=13&pol_x=357&lang=0&ver=&ikonka=1

Opublikowano

no i nie wyjąłem całkiem lampy ale żarówkę tak, sprawdziłem ją na samym aku i żaróweczka dobra, no to poskładałem wszystko i co kierunek działa, kuźwa cuda jakieś czy co... :gwizdanie:

co do pogody to idzie deszcz do polski, gadałem z siorką i mówiła że dziś u nich lało cały dzień.

Opublikowano

Coś mowili w radiu , że jutro deszczowo :thumbdown:

krzyniek

Bedzie na spocie ? :przebiegly:

Opublikowano

Mam nadzieje, ze ten deszcz to sciema, bo samochod umylem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.