Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej zeby nie wiedzial :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma to jak Nexia, prawda Poziu? :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

a jak Wam sie podobała moja nowa TurboSkoda :polew:

to teraz i mój stoi w autowimarze :kwasny:

Opublikowano

męskie Michał

przystojny facet na którego lecą dziewczyny! ale on chce mieć zawsze pare lasek. Chodzi mu tylko o jedno! szybko zrywa!!!

Opublikowano

Wiesz kto jeździ skodami ?

ołnerzy Audi serwisujący się w Skodzie :decayed:

Opublikowano

Adrian puść mi te logi na [email protected] :kox:

Logi poszły :th:

Opublikowano

Adrian puść mi te logi na [email protected] :kox:

Logi poszły :th:

Mam dzięki :th:

Opublikowano

Wiesz kto jeździ skodami ?

ołnerzy Audi serwisujący się w Skodzie :decayed:

Znaczy się ... :blink:

Eeee, tam zrezygnowałem - zbytni hardcore mi przyszedł do głowy :polew:

Opublikowano

Pierwszy spocik na świeżym powietrzu można zaliczyć do udanego, pogoda dopisała, pozdrawiam nowych i zapraszam na kolejne spoty :th:

Boberek czy już wiesz kto mnie szukał? Jakiegoś Adriana z Gocławia?

chciłbym wiedzieć :)

ale ja Cie podobno wywiozłem ale ty nie jestes z gocławia :)

no kolesie dobrzy byli dobrze ze mi przez pomyłke :) twarzy nie zmasakrowali tylko najpierw sie zapytali :)

Ostrobramska pół gocław pół grochów, to może i mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesz kto jeździ skodami ?

ołnerzy Audi serwisujący się w Skodzie :decayed:

Znaczy się ... :blink:

Eeee, tam zrezygnowałem - zbytni hardcore mi przyszedł do głowy :polew:

i słusznie Wiciu :>

za wymianę oleju + filtry w AutoViva chcieli 2000 pln :polew: sorry ale wolę się zhańbić - wybieram ASO Skody :decayed:

Opublikowano

To Ty wczoraj jakas Skoda byles? :shocked:

:zemdlal:

Wiesz kto jeździ skodami ? :naughty:

mówiłem im pod koniec spocika kto... widocznie nie słuchali :polew:

Opublikowano

mnie tez dzis niektórzy wzieli za nowego :decayed: , ale to chyba moja wina bo rzadko bywam na spotach, ale znowu nie z mojej winy tak sie dzieje

TORWAR duzo lepsza miejscówa niż FW podziemia dobijały

pozdro

Postawiłeś furę do kowala?
Opublikowano

taaa, z samego ranka magik obejrzał i powiedzial ze zrobi, ale dopiero na jutro wieczorem, ruch tam taki jakby cos gratis rozdawali

tak jak mówiłeś koło pasowe, jutro wyjade z nowiuskimi czesciami, dzieki za podpowiedz ze to nie koło dwumasowe :decayed:

Opublikowano

(...)

za wymianę oleju + filtry w AutoViva chcieli 2000 pln :polew: sorry ale wolę się zhańbić - wybieram ASO Skody :decayed:

No, AutoViva, to zdecydowanie :thumbdown:

Kiedyś ich już poź "rekomendowal" :polew:

Ale ponoć bryki docierają nieźle :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie byliscie sie przebadac ?? :gwizdanie:

http://www.e-wawa.pl/9,3,93,28547,Zarazona-HIV.html

:polew:

Ja nie byłem..

Kameruńczyk Simon Mol podobno zarażał swojego czasu... w Krakowie też był.. Ty już się badałeś??

Opublikowano

Jeśli już przybyła zaraza to przynajmniej wiadomo skąd :naughty:

Opublikowano

Jeśli już przybyła zaraza to przynajmniej wiadomo skąd :naughty:

Pierwszy akurat w tej dziedzinie był Kraków. :tongue4:

Opublikowano

Jeśli już przybyła zaraza to przynajmniej wiadomo skąd :naughty:

Pierwszy akurat w tej dziedzinie był Kraków. :tongue4:

dziękuję że to podkreśliłaś Kasiu :naughty:

czyli w Krakowie wszystko jest pierwsze , jak nam się coś nie podoba to puszczamy to w "świat" :naughty:

Opublikowano

Jeśli już przybyła zaraza to przynajmniej wiadomo skąd :naughty:

Pierwszy akurat w tej dziedzinie był Kraków. :tongue4:

dziękuję że to podkreśliłaś Kasiu :naughty:

czyli w Krakowie wszystko jest pierwsze , jak nam się coś nie podoba to puszczamy to w "świat" :naughty:

Albo jak mamy czegoś za dużo :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.