Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...ze nie jedzie w ogole :decayed::kox::naughty:

drogi Michałku a jak się miewa Twoje wisko :evil2: bo słychać Cię na ochocie jak jedziesz pod Torwar

ps. gąbka pomogła - fotel nie trzeszczy ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

drogi Michałku a jak się miewa Twoje wisko :evil2: bo słychać Cię na ochocie jak jedziesz pod Torwar

Kozacki efekt, co? :evil::decayed:

Jak przelatuje kolo ludzi to jest WOOOOOOOOOOOOOW :decayed::kox:

Mi juz jakis czas nic nie trzeszczy :tongue4: Moj siwy juz wczul sie w polskie drogi :>

Opublikowano

u mnie też już cichutko :gwizdanie: albo głuchy jestem po tej Skodzie :decayed:

Opublikowano

a ja od dzisiaj upalam fort foćus2 1.6 :decayed:

wersja kierownica+pedały(fotele gratis :polew:)

Opublikowano

a ja od dzisiaj upalam fort foćus2 1.6 :decayed:

wersja kierownica+pedały(fotele gratis :polew:)

Czyli szeroko rozumiany wypas :D

Opublikowano

no .. odebrałem paździocha z zajebistego ASO Skody :th: :decayed:

rozrząd nowiutki, pompa wody nowiutka, płyn chłodniczy wymieniony .............................. ale .................................. popsuli pompke spryskiwaczy :polew:

w piątek wymienią na noofke za free :naughty:

ps. 3-ci bliźniak ( zapomniałem jakiego masz nick'a ) :decayed: - to co tak bulgotało to jednak pompa wody - u mnie wkońcu cisza ............ do czego ja się teraz przyczepić moge ??? :decayed:

skolko za robotajet ?

Opublikowano

Koledzy gdzie nastepny spot? :slina:

Opublikowano

Ej no szkoda, że mnie nie było podczas "najazdu" krakusów :kox: Takie śmieszne to ludziki, wystarczy to co mówią podzielić przez 15 :polew: :polew:

Opublikowano

jak żółta strzała ? wciągła Cię nosem ? :gwizdanie:

Opublikowano

o dziwo nie

na pierwszej mapie szlismy bardzo blisko, szok

ale na drugiej mapie...i zwiekszonym booscie...evo powiedziało papa i dostałem ze 3 długości auta

Opublikowano

Hyhy.. misja zakończona (prawie pełnym) sukcesem. Jeszcze trochę błędów do usunięcia VAGiem

IMG_4121.JPG?imgmax=640

Click here for more: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_ttr8-t30102.0.html;msg359358#msg359358

Opublikowano

Super się kiera prezentuje :naughty:

Opublikowano

Tera panie Malik to jak nowe afto rormalnie :cool:

Opublikowano

Super się kiera prezentuje :naughty:

Ładnie mi w dłoniach leży na tej fotce, prawda ? :naughty:

Ale rezanie było kox - prawie 6h roboty. Najlepsze to było to, że na koniec postanowiliśmy podmienić komputer na ten stary - czyli wszystko do rozebrania raz jeszcze - zrobiłem to w całe ... 10 minut - wiedza jednak się przydaje :wink4:.

Opublikowano

Kiera wygląda zajbście :kox: :th:

Malik pewnie na końcówce rezania przełoży bude na B7 :decayed::D

Opublikowano

Kiera wygląda zajbście :kox: :th:

Malik pewnie na końcówce rezania przełoży bude na B7 :decayed::D

To samo chciałem napisać... :D

Malik jest naszym ekspertem od rezania ORI... o tak od dzisiaj na Mailka mówię ORI :naughty:

Gratki "mocnego grippu" :wink4:

Opublikowano

Malik jest naszym ekspertem od rezania ORI... o tak od dzisiaj na Mailka mówię ORI :naughty:

Ustalaliśmy z Malikiem, że tyle rzeczy już zrobiliśmy, że mając takie doświadczenie i wprawę możemy świadczyć usługi w zakresie robienia różnych modów.

Wczoraj pobiliśmy rekord szybkości zwrotów zakupionych towarów w Castoramie - w 15 minut chyba 3 zwroty - kobieta przy komputerze puściła mi w końcu tekst: "no niech Pan nie mówi, że znowu coś do oddania ?" :polew:

Ja to jestem tylko zły, że wczoraj od 18:30 do prawie północy zrobiliśmy tyle, co ja chwilę potem robiąc to samo w 10 minut :wallbash:

Opublikowano

dzisiaj trza logi :th:

Opublikowano

dzisiaj trza logi :th:

Niby ja mam mieć coś z tym wspólnego ?

W tym tygodniu, w domu jeszcze nie byłem wracając codziennie po pracy więc jak jutro będzie to samo, to zastanę w domu zmienione zamki w drzwiach i będę nocował w Nadarzynie chyba :polew:

Opublikowano

Spoko, napijemy się wódeczki, potem wpadną dupeczki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.