Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma to jak porady na necie :polew:

- Problem z gumą! Pomóżcie! czy specyfiką gumy jest to że nie trzyma się ona na penisie? Czy każdy tak ma, czy tylko mój chłopak? On musi trzymać ją jedną ręką, bo mu spada! Wkurza mnie to, ale nie wiem, czy tak wszyscy mają czy nie, bo to jest mój pierwszy partner. Dodam że spada mu nawet guma typu "close fit". Proszę o poważne odpowiedzi!

- Musi u nasady takim zipem spiąć.

- Albo cybancik na śrubkę.

- Proponuje posypać solą, ja tak sypię na schody i się nie ślizgam.

- Wydaje mi się, że po prostu źle ją zakłada.

- Na lewą stronę?

- Nie, do góry nogami.

- To może niech założy sobie tez na jajka.

- Uszyj mu szelki. Możesz inspirować się pasem do podwiązek.

- A może niech naciągnie z całej siły i rozciągnięte końcówki niech na tyłku na supeł zawiąże.

- Załóż mu na palec może ten jest większy od jego małego.

- Spróbuj zmienić firmę gumek, nie wiem czego używacie

- Najlepiej na zimówki Stomil, te się nie ślizgają. Jeżeli to nie pomoże to łańcuchy.

- A z kolei mój chłopak używa rozmiaru xl i jeszcze jest za ciasna wpychamy do połowy, a potem się nie da! Gdzie mogę kupić większe? Proszę o pomoc i poważne odpowiedzi!

- Tego się nie wpycha do środka, to się zakłada na członka, a potem się wkłada członka. Chyba.

- W Kauflandzie są worki jednorazowe 135 l. - polecam. :polew:

- Mój facet ma odwrotny problem .Nawet największa rozmiarowo prezerwatywa jest za krótka i za ciasna na jego penis.

- Pracujesz w stadninie w Janowie, czy innym malowniczym miejscu?

...

PROBLEM:

- Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać? Po czym poznać, czy to dizel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać.

POMOC:)

- Przysiwieć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę. Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem".

- Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloru niebieskiego lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty lejemy benzynę. I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest górskie.

- Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udzielą ci wyczerpujących informacji.

- Jak samochód robi brum brum to jest benzyniak a jak kle kle to ropniak. A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem, czy ktoś może mi powiedzieć do kogo mam się zwrócić o zmianę statusu z "początkującego" choćby na użytkownika, jak zapewne niektórzy wiedzą mam na ramkach klubowych swój nick od ponad roku i jak spotykam znajomych pytają się czemu jak wchodzą na stronkę klubową jestem początkujący i dlaczego tak długo trwa okres uzyskania członkowstwa, już mnie to qtwa irytuje - to częste tłumaczenie i wyjaśnianie.

Pozdro all

:audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem, czy ktoś może mi powiedzieć do kogo mam się zwrócić o zmianę statusu z "początkującego" choćby na użytkownika, jak zapewne niektórzy wiedzą mam na ramkach klubowych swój nick od ponad roku i jak spotykam znajomych pytają się czemu jak wchodzą na stronkę klubową jestem początkujący i dlaczego tak długo trwa okres uzyskania członkowstwa, już mnie to qtwa irytuje - to częste tłumaczenie i wyjaśnianie.

Za mało udzielasz się najwyraźniej na forum :wink4:.

Status użytkownika jest ustawiany automatycznie jeżeli liczba postów przekroczy 199.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało udzielasz się najwyraźniej na forum :wink4:.

Status użytkownika jest ustawiany automatycznie jeżeli liczba postów przekroczy 199.

To muszę jeszcze 92 posty "naklepać" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało udzielasz się najwyraźniej na forum :wink4:.

Status użytkownika jest ustawiany automatycznie jeżeli liczba postów przekroczy 199.

To muszę jeszcze 92 posty "naklepać" :evil:

najlepiej wskakuj na techniczny i pomagaj agarniać furki :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wskakuj na techniczny i pomagaj agarniać furki :th:

Ta historia z "kołem pasowym" z ostatniego spotu na Torwarze była bardzo klimatyczna ;):polew:

OT: Ciekawą radę usłyszałem od mechanika: przy okazji każdej zmiany oleju (co 10 tys.) warto zamienić opony miejscami - tył przełozyć na przód. Równomiernie będą się zdzierać. Poprzedni własciciel mojego grzechotnika tego nie robił .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popłakałem normalnie się ze śmiechu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i dobiło mnie jescze to:

List blondynki do syna

Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to daj mi znać, to go wyślę jeszcze raz.

Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej wypadków zdarza się kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież się z powodu tego nie powieszę.

Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni.

Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu.

Twoja siostra Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem, czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ja nazwać po mnie. Ale to będzie dziwne – mówić na swoją córkę „mama”.

Gorzej jest z Twoim bratem, Jankiem. Zamknął samochód zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka.

Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a jeśli nie, to Jej nic nie mów.

Twoja mamusia Dusia

P.S.

Chciałam Ci włożyć do listu parę złotych, ale już zakleiłam…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w Skodzie właśnie siedzę - wymieniają ta pompkę od spryskiwaczy ref. którą popsuli :decayed:

ale mają + za ogólnodostępnego W-Lan'a :naughty:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 16:12 _________________________________________________

to teraz już na torwarze?

a tytuł wątku Cię nie zastanawia ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Dziki! dawajcie na kręgle dzis do BUWu :kox:

Czy to nie za późna propozycja?

Jeżeli nie masz rezerwacji na tor, to nie ma sensu iść nawet tam. Ostatnio się tak właśnie zrobiłem.

Ale miło że czasem jeszcze wpadniesz tu nas odwiedzić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa jakie debeściaki jeżdżą volvo, jechał przede mną z wawy ok 60 km ze złożonymi lusterkami zewnętrznymi :polew: :polew: :kox: :kox: a ja jak na złość nie miałem foto przy sobie :wallbash:

drugi myk to "misiaki" nie wyhamowały radiowozem przed korkiem i omijając korek poszli na czołówkę i w rów :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak porady na necie :polew:

:laghing2: :laghing2:

Wczorajsze rezanie chromowanych ramek prawie skończyło sie sukcesem :baseball:

Prawie :boobs: :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...