Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No gratulacje :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To pewnie Poź od lasek nie mógł sie opędzić :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Pogratulował :th: :naughty:

To pewnie Poź od lasek nie mógł sie opędzić :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Raczej nie inaczej .. :D

Opublikowano

Gratulacje Poziu :) !!!!!!!!!!!!!!! :kox:

Opublikowano

RESPECT Poziu :th:

Opublikowano

Biedny Norbi , nie dość że jego esa została pobita przez 1.8T, to jeszcze nikt mu nie pogratuluje dobrego czasu. :naughty::polew::kox:

Opublikowano

to ja popgratuluje Poźowi i Norbiemu :th:

:banan: świetne reklama poczciwych A4 :a4fan:

Opublikowano

Bo nie było dobrego czasu 14.08 to kaszana jak siema.I skrzynia o mało nie została na oswaldzie :disgust:

Opublikowano

jak narazie czasy poź 13,9 a norbi 14,1

A to? co ma znaczyć? To jak to jest w końcu?

Opublikowano

oj Adaś się kopsnął w cyferkach ... :gwizdanie:

Opublikowano

cyferki były podane z relacji na żywo z poziem :D poziu podawał w przybliżeniu..w stresie był.. :decayed:

Opublikowano

Dziękuję wszystkim :) Gratki dla Norbiego bo też dobry czas wykręcił w taką pogodę :th:

Najlepszy czas zawodów jednak 13,6 corrado w klasie turbo. Mój najlepszy czas et to 13,8 przy ślizgu na 1 biegu.

Bardzo mile się zaskoczyłem wynikiem i po korekcie która mnie czeka realne 13,5. Moim zdaniem jak na dupowóz to dobry wynik :)

Mam kaca. :slina:

Czytając wasze wpisy uśmiałem się do łez :kox::naughty:

Opublikowano

chłopaki kto jutro wymienia olej w swojej złomowni ? :kox:

Opublikowano

14.08 to najlepszy czas z przed eliminacji, potem juz tylko było gorzej, gorzej i gorzej :decayed:

Poziu szefie, browara se zapodaj :th:

Opublikowano

Norbi musisz zacząć rezać :kox: k04 najmarniej :wink4: chcesz gałeczke czy wystawiać na allegrowcu ?

Opublikowano

Chce, tylko biere jak pasuje.

K04 byłyby wskazane na 100%

Opublikowano

chopie starzejesz się...moc musi przybyć "im prędzej tym lepiej" :evil:

Opublikowano

chopie starzejesz się...moc musi przybyć "im prędzej tym lepiej" :evil:

To dlaczego nadal i wciąż u Ciebie nie przybywa ? :tongue4:
Opublikowano

chopie starzejesz się...moc musi przybyć "im prędzej tym lepiej" :evil:

To dlaczego nadal i wciąż u Ciebie nie przybywa ? :tongue4:

Adasiowi przybywa ale czego innego :kox:

Opublikowano

Czy na najbliższym spocie znajdzie się chętny żeby w moim grzechotniku pomóc mi zrobić to:

powinno zacząć się zupełnie standardowo:

- zamiana N75 z N18 miejscami i zalogowanie 003BS;

- dokładne sprawdzenie filtra powietrza i przewodu idącego do systemu podciśnienia;

- brak jest 004dN, zatem nie wiadomo, czy układ jest zapowietrzony;

- mała dawka w 001N;

- w 003N powietrza jest dużo, gdyż EGR nie działa...

ciągle walczę z tym EGRem .... ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.