Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniu Ty to lubisz tą wawke, ciagle Cie tu widze no :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśli już przybyła zaraza to przynajmniej wiadomo skąd :naughty:

Pierwszy akurat w tej dziedzinie był Kraków. :tongue4:

dziękuję że to podkreśliłaś Kasiu :naughty:

czyli w Krakowie wszystko jest pierwsze , jak nam się coś nie podoba to puszczamy to w "świat" :naughty:

Pierwszy akurat w tej dziedzinie był Kraków. Zaznaczyłam na czerwono, żebyś widział wyrażnie co napisałam. :tongue4::przebiegly:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 19:47 _________________________________________________

Trzeniu Ty to lubisz tą wawke, ciagle Cie tu widze no :polew:

Nas się po prostu nie da nielubić. :>

Opublikowano

Trzeniu Ty to lubisz tą wawke, ciagle Cie tu widze no :polew:

taaaa szczególnie warszawiaków , piąte pokolenie :naughty:

A Ty Kasiu się tak nie spinaj bo to żarty :naughty: nie musiałaś zmieniać koloru stwierdzenia , wiem o co Ci chodziło :rolleyes:

Opublikowano

Dzieciaki ja nigdy nie dzieliłem ludzi na tych stąd , czy stamtąd. Nie próbujcie namieszać jak jest dobrze.

Kraków za***iste miacho, to i pewnie zajebiści ludzie tam mieszkają, Wawa ch..jowe miasto to .... :polew:

Jestem z Wawy jak by co :tongue4: szeroko rozumianej oczywiście :cool:

Opublikowano

Dzieciaki ja nigdy nie dzieliłem ludzi na tych stąd , czy stamtąd. Nie próbujcie namieszać jak jest dobrze.

Kraków za***iste miacho, to i pewnie zajebiści ludzie tam mieszkają, Wawa ch..jowe miasto to .... :polew:

Jestem z Wawy jak by co :tongue4: szeroko rozumianej oczywiście :cool:

Masz racje nieważne skąd kto jest, ważne, że kochamy tą samą markę. :)

Opublikowano

Dzieciaki ja nigdy nie dzieliłem ludzi na tych stąd , czy stamtąd. Nie próbujcie namieszać jak jest dobrze.

Kraków za***iste miacho, to i pewnie zajebiści ludzie tam mieszkają, Wawa ch..jowe miasto to .... :polew:

Jestem z Wawy jak by co :tongue4: szeroko rozumianej oczywiście :cool:

polać mu, dobrze gada :thumbup:
Opublikowano

Dzieciaki ja nigdy nie dzieliłem ludzi na tych stąd , czy stamtąd. Nie próbujcie namieszać jak jest dobrze.

Kraków za***iste miacho, to i pewnie zajebiści ludzie tam mieszkają, Wawa ch..jowe miasto to .... :polew:

Jestem z Wawy jak by co :tongue4: szeroko rozumianej oczywiście :cool:

Norbi czy Twój dziadek w czasach wojny nie stacjonował w Warszawie? Czuje braterstwo krwi :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 20:22 _________________________________________________Ludziki trochę luzu , przecież to są żarty , nikt nikogo nie chce obrazić

no może tylko Pożka bo mi zmienił avatar wiślacki na legii :decayed:

Opublikowano

Dzieciaki ja nigdy nie dzieliłem ludzi na tych stąd , czy stamtąd. Nie próbujcie namieszać jak jest dobrze.

Kraków za***iste miacho, to i pewnie zajebiści ludzie tam mieszkają, Wawa ch..jowe miasto to .... :polew:

Jestem z Wawy jak by co :tongue4: szeroko rozumianej oczywiście :cool:

Norbi czy Twój dziadek w czasach wojny nie stacjonował w Warszawie? Czuje braterstwo krwi :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 20:22 _________________________________________________Ludziki trochę luzu , przecież to są żarty , nikt nikogo nie chce obrazić

no może tylko Pożka bo mi zmienił avatar wiślacki na legii :decayed:

ale teraz go nie obrazimy, poszedł się przebadać :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Simon Poziek , where are you? :decayed:

Opublikowano

Dzieciaki ja nigdy nie dzieliłem ludzi na tych stąd , czy stamtąd. Nie próbujcie namieszać jak jest dobrze.

Kraków za***iste miacho, to i pewnie zajebiści ludzie tam mieszkają, Wawa ch..jowe miasto to .... :polew:

Jestem z Wawy jak by co :tongue4: szeroko rozumianej oczywiście :cool:

Norbi czy Twój dziadek w czasach wojny nie stacjonował w Warszawie? Czuje braterstwo krwi :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 20:22 _________________________________________________Ludziki trochę luzu , przecież to są żarty , nikt nikogo nie chce obrazić

no może tylko Pożka bo mi zmienił avatar wiślacki na legii :decayed:

ale teraz go nie obrazimy, poszedł się przebadać :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Panie i Panowie tosz to tylko żarty a Wy wszystko tak na powaznie :gwizdanie:

Opublikowano

Dzieciaki ja nigdy nie dzieliłem ludzi na tych stąd , czy stamtąd. Nie próbujcie namieszać jak jest dobrze.

Kraków za***iste miacho, to i pewnie zajebiści ludzie tam mieszkają, Wawa ch..jowe miasto to .... :polew:

Jestem z Wawy jak by co :tongue4: szeroko rozumianej oczywiście :cool:

Norbi czy Twój dziadek w czasach wojny nie stacjonował w Warszawie? Czuje braterstwo krwi :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 20:22 _________________________________________________Ludziki trochę luzu , przecież to są żarty , nikt nikogo nie chce obrazić

no może tylko Pożka bo mi zmienił avatar wiślacki na legii :decayed:

ale teraz go nie obrazimy, poszedł się przebadać :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Panie i Panowie tosz to tylko żarty a Wy wszystko tak na powaznie :gwizdanie:

A u nas pełna szydera :decayed:
Opublikowano

Norbi czy Twój dziadek w czasach wojny nie stacjonował w Warszawie? Czuje braterstwo krwi :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed:

He he, pewnie walczył w AK (Afrika Korps) :polew:

OT (a co tu nie jest OT :decayed: ) odstawiłem grzechotnika do warsztatu na przedmuchanie EGRa :evil: Zobaczymy jak się majster sprawi :>

Opublikowano

Żarty? :shocked:

Uffff... bo już się wku*wiłem :angry:

Pewnie dlatego, że ze wsi jestem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pewnie że żarty :gwizdanie: Poziu wam wytłumaczy, jak już się otrząśnie po wynikach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Niektorzy chyba nigdy spiec nie widzieli... :decayed:

Opublikowano

hehe w weekend przejeżdzałem koło tego "malowidła" ale nie zdążyłem przeczytać

ludzie czytali jakby jakiś słup ogłoszeniowi to był :)

Opublikowano

A ja czuje, ze to jakas akcja szersza, a nie wkurwiona zona... :decayed:

Opublikowano

no .. odebrałem paździocha z zajebistego ASO Skody :th: :decayed:

rozrząd nowiutki, pompa wody nowiutka, płyn chłodniczy wymieniony .............................. ale .................................. popsuli pompke spryskiwaczy :polew:

w piątek wymienią na noofke za free :naughty:

ps. 3-ci bliźniak ( zapomniałem jakiego masz nick'a ) :decayed: - to co tak bulgotało to jednak pompa wody - u mnie wkońcu cisza ............ do czego ja się teraz przyczepić moge ??? :decayed:

Opublikowano

...ze nie jedzie w ogole :decayed::kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.