Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

nie kracz :P moze tylko z silniczka spadł drucik albo zabezpieczenie na takim plastiku sie urwało i nie przesówa klapy :)

najpierw trzeba fizycznie to sprawdzic a nie chłopaka z poniedziałku dołowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

to weź 200ccm - np.moja WR'ka ... moc 22 KM idealny do nauki i nie do zajeżdzenia :th:

może ją będę sprzedawał bo mam na oku WR 450 :naughty: :naughty: z pięknym wydechem Yoshimury

No własnie tak myśle nad tym wszystkim i trzeba sobie jakiś kosztorys zrobić na samą odzież i ochraniacze troszke kaski pójdzie ... :D

Co do motocykli to nie planuje zakupu w PL .. :wink4: jaka pojenmość to juz musze przetestować 2 warianty :przebiegly:

WR 450 ..i jak Yoshimura to tylko Tri-oval :kox: Jaka kaska ? :przebiegly: Jaki rocznik ?

to uchyl szybki będzie chłodniej :tongue4: :gwizdanie

:polew:

ciuchy kup Fly'a - spodnie 160pln, koszulka 70 .. kask i buty musza być wysokiej jakości - tu nie ma co oszczędzać. Za kask (podstawowy model ale dobry ) AGV zapłacisz jakieś 400 pln buty Alpinestars Tech 7 1300 pln

Zbroja - Utika komplet - 360

inne duperele wedle uznania

Jak chcesz to mam już zniżki w Intermotors na Jagielońskiej :naughty: Ty chyba na Tarchominie mieszkasz ? możemy podjechać tam razem

WR'ka jest z 2003 roku - cena 15 000 pln - wydech kompletny 1500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask mam nowy ... kupiłem juz dawno :tongue4:

Buty ...na Alpinestars to kasy nie bede wywalał , ale widziałem na Służewcu wystawcę ktory miał rzeczy Axo ..i buty były w przystepnej cenie :naughty: Dobre to rzeczy ?

Jak chcesz to mam już zniżki w Intermotors na Jagielońskiej :naughty: Ty chyba na Tarchominie mieszkasz ? możemy podjechać tam razem

O widzisz . Jak juz bede miał " traktora " to napewno dam znać :th: :naughty:

Rejestrowałeś motocykl?? Kupiłeś przyczepke czy na kołach jeździsz do Nadarzyna ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz . Jak juz bede miał " traktora " to napewno dam znać :th: :naughty:

Rejestrowałeś motocykl?? Kupiłeś przyczepke czy na kołach jeździsz do Nadarzyna ? :decayed:

oki

jest zarejestrowany ale gdzieś zgubiłem kierunki i stop więc teraz tylko przyczepa albo Transit :decayed:

po Tarchominie też często latamy - nad Wisłą z przerwą na piwko w Szuwarku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas[/b] Szeryfie,

Jutro spot normalnie w FW?

ja jestem za ... o ile wogóle dotre bo wywalam rozrząd o 13:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, bedziem VAGować jutro mojego woza, a konkretnie klimatronik. Wali mi tylko ciepłe powietrze... :wallbash:

Liczę na Waszą pomoc.

VAGowanie może nie pomóc, a powód może być jeden - mam Ciebie zmartwić z samego rana w poniedziałek ?

Myślę, że już nic mnie nie zmartwi jeśli chodzi o klimatronik. Najprawdopodobniej mam zepsuty panel klimatronika, całą resztę miałem ostatnio robioną. Wiem, że jeśli się pokasuje błędy to później na jakiś czas będzie dobrze.. Bedziem myśleć jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, bedziem VAGować jutro mojego woza, a konkretnie klimatronik. Wali mi tylko ciepłe powietrze... :wallbash:

Liczę na Waszą pomoc.

VAGowanie może nie pomóc, a powód może być jeden - mam Ciebie zmartwić z samego rana w poniedziałek ?

Myślę, że już nic mnie nie zmartwi jeśli chodzi o klimatronik. Najprawdopodobniej mam zepsuty panel klimatronika, całą resztę miałem ostatnio robioną. Wiem, że jeśli się pokasuje błędy to później na jakiś czas będzie dobrze.. Bedziem myśleć jutro.

sprawdz sobie kodami, na 01 powinieneś mieć ilosc błędów, jak wyjdzie 0 to będzie w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to rypka, ale czekamy na instrukcje od Samego Szeryfa Spotow Warszawskich :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiaterek coś spory akurat na spota zawita. Róbta co chceta. Ja chce tylko, żeby mi woza zVAGować, bo akurat wiosna się robi a mi ciepłe powietrze z kratek leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś może jaka żaróweczka idzie do kierunku w zespolonej lampie valeo? bo mi się jedna skończyła a nie chce dwa razy lampy wykręcać, bo inaczej nie da się do niej dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś może jaka żaróweczka idzie do kierunku w zespolonej lampie valeo? bo mi się jedna skończyła a nie chce dwa razy lampy wykręcać, bo inaczej nie da się do niej dobrać.

poćwiczysz wyjmowanie :naughty: mnie to teraz zajmuje 18 sekund i jedno pierdnięcie :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotów,to pamiętam,że Promka wyniknęłą po tym jak na afta sypał się syf z drzew pod Torwarem.Teraz syfu nie ma i długo jeszcze nie będzie, to może na stare śmieci(blisko pod TVN-a :decayed:) Ta Promenada to jakaś kiła i też jest pod dachem jak FW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poćwiczysz wyjmowanie :naughty: mnie to teraz zajmuje 18 sekund i jedno pierdnięcie :tongue4::wink4:

no to zawiało optymizmem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...