Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek a Ty to tylko jazdy probne obiecujesz :polew: Mi w Wisle nawet dwa razy :gwizdanie:

wcale nie - mi obiecał i mnie przewiózł :wallbash:

Mówię w Wiśle "Poziu przewieziesz mnie" ?

Poziu: jasne

............................wzioł klucze z mojej fury wsiadł za kierownice i mnie przewiózł.........kurna nie dodałem że o jego auto mi chodzi :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja to w Wisle malem juz kluczyki w rece ale nie wykorzystalem okazji :gupek2: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziek a Ty to tylko jazdy probne obiecujesz :polew: Mi w Wisle nawet dwa razy :gwizdanie:

Jeżeli to prawda to musiał być Piątek... :drunk: :drunk: :dance: :dance: :bag:

Opublikowano

A ja byłem z Poźkiem w pokoju i jak on spał na bani to ja jego furą jeździłem :decayed: A On myślał , że mu auto tyle pali :polew:

Opublikowano

na bani

To ona miała tak na imię ?? :naughty::kox:

Opublikowano

na bani

To ona miała tak na imię ?? :naughty::kox:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2008, 14:16 _________________________________________________bardzo egzotyczne imie
Opublikowano

Poziek a Ty to tylko jazdy probne obiecujesz :polew: Mi w Wisle nawet dwa razy :gwizdanie:

Jeżeli to prawda to musiał być Piątek... :drunk: :drunk: :dance: :dance: :bag:

Poziu to była sobota, ale pewnie po konkretnym piątku :drunk: :drunk: :polew:

Opublikowano

Poziek a Ty to tylko jazdy probne obiecujesz :polew: Mi w Wisle nawet dwa razy :gwizdanie:

Jeżeli to prawda to musiał być Piątek... :drunk: :drunk: :dance: :dance: :bag:

Poziu to była sobota, ale pewnie po konkretnym piątku :drunk: :drunk: :polew:

W sobote siedziałem z krakusami... :drunk: :drunk: :drunk: :gupek2: :tonguemad:

Opublikowano

W sobote siedziałem z krakusami... :drunk: :drunk: :drunk: :gupek2: :tonguemad:

Ciekawe co oni Ci tam polewali, że swoja bryczke chciales oddawać :polew:

Opublikowano

W sobote siedziałem z krakusami... :drunk: :drunk: :drunk: :gupek2: :tonguemad:

Ciekawe co oni Ci tam polewali, że swoja bryczke chciales oddawać :polew:

no kurde na poczatku myslałem, że to żarty ale teraz się trochę zestresowałem... powaznie chciałem auto oddać ? :embarrassed::shocked:

Opublikowano

Nie no smieje sie... :polew: a powaznie mowiąc to chciales mi dać kluczyki przed wyjazdem na kulig zebym Ci przetrzymał i wtedy zgłupiałem czy zartujesz czy powaznie mowisz :polew: w ostatecznosci chyba wyladowały u kogos innego na przechowanie :wink4:

Opublikowano

Pewnie u prezesa, tylko on potrafi okiełznac takie stado rumakow :naughty:

Opublikowano

Pewnie u prezesa, tylko on potrafi okiełznac takie stado rumakow :naughty:

A i owszem miałem kiedyś okazje poupalać Poźkowóz przez cały dzień.Teraz też chodzę na siłkę i robię lewą nogę , abym dał radę spieka cisnąć :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj z nudów robiłem fotki komórką jak wracałem z pracy :naughty:.

1. A potem AUDI ma opinię auta dla buraków (gość jechał w pozycji lewa ręka, prawy półdupek - czyli głowę miał na poziomie lusterka wstecznego tylko tego nie zdążyłem ująć - ładnego miał ROLEXA):

aa34400bfd8854c9m.jpg

2. Przytulny pieseczek:

43e55cd36707a770m.jpg

d2e55bea22fa773em.jpg

3. Nie wiedziałem, że kolor biały w wykonaniu AUDI jest taki ładny:

0d89c816c613d977m.jpg

Opublikowano

Oooo niezła S4 :naughty:

U mnie na osiedlu mają takiego konia :polew:

Opublikowano

ja tez Wam pokaze foto robione wczoraj z kom

cf26016ff0a4931a.jpg

to chyba do wozenia psów :>

Opublikowano

ja tez Wam pokaze foto robione wczoraj z kom

cf26016ff0a4931a.jpg

to chyba do wozenia psów :>

U nas maja takie Seicento.. :polew:

I rzeczywiscie to sluzy do wozenia psow.. :naughty:

Opublikowano

. A potem AUDI ma opinię auta dla buraków (gość jechał w pozycji lewa ręka, prawy półdupek - czyli głowę miał na poziomie lusterka wstecznego

To juz faktycznie przegięcie ... można sie "zczilałtować" , ale nie aż tak :D

3. Nie wiedziałem, że kolor biały w wykonaniu AUDI jest taki ładny:

0d89c816c613d977m.jpg

Kiedyś mi sie nie podobał ten kolor ...ale teraz sytuacja uległa zmianie :decayed:

Ta A6 az sie prosi o czary felune i ciemniejsze szybki :kox:

Fajki ma ładne ..wypolerowane takie :naughty:

Opublikowano

ja tez Wam pokaze foto robione wczoraj z kom

cf26016ff0a4931a.jpg

to chyba do wozenia psów :>

U nas maja takie Seicento.. :polew:

I rzeczywiscie to sluzy do wozenia psow.. :naughty:

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 06:50 _________________________________________________Zgłupiałem , o jakie psy wam chodzi ???? o te które siedza z przodu , czy tego z tyłu ????

Bo z waszej rozmowy wynika ze psy wożą psy !!!!

Opublikowano

Bo tak jest :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.