Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malik Najlepszego :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
(...)

Ostatnio yongtimery wpadli na pomysł na spotkania na parkingu PKP stadion, ostatnio pogoda dopisuje :).

Rewelacyjne miejsce na zimowe wypady ... :naughty::kox:

Aktualnie mamy lato, do zimy może już na stadion będzie można wjechać, ma dach :decayed:

Opublikowano

Ale dziś spot .... :kox:

No wiec ja bylem.... czekalem i czekałem... i chyba minąłem sie z PIXI on na gore ja juz na dol... prawda to PIXI?

Przyjechałem parę minut po ósmej , ale skoro tak mówisz - to tak widocznie było ...

Malik , najlepszego .

Opublikowano

Pamietacie moze moja sprawe z zegarami z jesieni 2011? Reaktywacja :facepalm:

wczoraj, 23:10

siema mistrzu chyba nie myślałeś ze o tobie zapomniałem. od momentu jak mnie wyjebałeś jeszcze nie byłem w warszawie ale jak wpadnę to będziesz cieńko piszczał mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe z tego. a i co ciekawe już mam namiar na twoją chate.

wczoraj, 23:22

mistrzu chyba nie myślisz ze o tobie zapomniałem. od momentu jak mnie wyjebałeś nie byłem jeszcze w warszawie ale jak przyjadę to będziesz cieniutko piszczał. a i najważniejsze chyba nie pamiętasz ze jak wysyłałeś mi dane do puszczenia przelewu. i wtedy wysłałeś mi też swój adres. no ale będziesz miał minę jak mnie zobaczysz.
Opublikowano
Pamietacie moze moja sprawe z zegarami z jesieni 2011? Reaktywacja :facepalm:

wczoraj, 23:10

siema mistrzu chyba nie myślałeś ze o tobie zapomniałem. od momentu jak mnie wyjebałeś jeszcze nie byłem w warszawie ale jak wpadnę to będziesz cieńko piszczał mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe z tego. a i co ciekawe już mam namiar na twoją chate.

wczoraj, 23:22

mistrzu chyba nie myślisz ze o tobie zapomniałem. od momentu jak mnie wyjebałeś nie byłem jeszcze w warszawie ale jak przyjadę to będziesz cieniutko piszczał. a i najważniejsze chyba nie pamiętasz ze jak wysyłałeś mi dane do puszczenia przelewu. i wtedy wysłałeś mi też swój adres. no ale będziesz miał minę jak mnie zobaczysz.

hehehehehehehe no patrz jesteś na celowniku

Opublikowano

gangsterka na pełnej

Opublikowano

Oj tam Fly , nigdy wp***dol nie dostałeś czy co ? :D Po miesiącu, no góra dwóch, śladu nie będzie .

Opublikowano

Dam se rade... na silke smigam od wiosny :banan::grin:

Opublikowano
Dam se rade... na silke smigam od wiosny :banan::grin:

i uj z tej siłki jak ty tam podobno tylko d*py oglądać chodzisz :decayed::decayed:

Opublikowano
Dam se rade... na silke smigam od wiosny :banan::grin:

i uj z tej siłki jak ty tam podobno tylko d*py oglądać chodzisz :decayed::decayed:

no razem z boberkiem ogladalismy... ale wymiekl :grin:

Opublikowano
Dam se rade... na silke smigam od wiosny :banan::grin:

i uj z tej siłki jak ty tam podobno tylko d*py oglądać chodzisz :decayed::decayed:

ale moze potem jakiegos gaciowego miesnia cwiczy :grin:

Opublikowano
Dam se rade... na silke smigam od wiosny :banan::grin:

i uj z tej siłki jak ty tam podobno tylko d*py oglądać chodzisz :decayed::decayed:

no razem z boberkiem ogladalismy... ale wymiekl :grin:

myślę że to nie była słaba wola kolegi :decayed:

lecz wpływ Pani D.... :grin:

Opublikowano
Opublikowano
Pamietacie moze moja sprawe z zegarami z jesieni 2011? Reaktywacja :facepalm:

wczoraj, 23:10

siema mistrzu chyba nie myślałeś ze o tobie zapomniałem. od momentu jak mnie wyjebałeś jeszcze nie byłem w warszawie ale jak wpadnę to będziesz cieńko piszczał mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe z tego. a i co ciekawe już mam namiar na twoją chate.

wczoraj, 23:22

mistrzu chyba nie myślisz ze o tobie zapomniałem. od momentu jak mnie wyjebałeś nie byłem jeszcze w warszawie ale jak przyjadę to będziesz cieniutko piszczał. a i najważniejsze chyba nie pamiętasz ze jak wysyłałeś mi dane do puszczenia przelewu. i wtedy wysłałeś mi też swój adres. no ale będziesz miał minę jak mnie zobaczysz.

dzwoniłeś już na policję że Ci ktoś grozi i obawiasz się o swoje życie ?

Opublikowano

nie :grin:

ale chyba sie przejde w wolnej chwili i zloze zawiadomienie :naughty:

Opublikowano

adamooo dobrze mówi, kij wie co to za daun.

Opublikowano
nie :grin:

ale chyba sie przejde w wolnej chwili i zloze zawiadomienie :naughty:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

niech przyjedzie wp***dol się mu spuści

Opublikowano
nie :grin:

ale chyba sie przejde w wolnej chwili i zloze zawiadomienie :naughty:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

niech przyjedzie wp***dol się mu spuści

nie kozacz bo też trafisz na listę namierzonych :polew:

Opublikowano
nie :grin:

ale chyba sie przejde w wolnej chwili i zloze zawiadomienie :naughty:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

niech przyjedzie wp***dol się mu spuści

nie kozacz bo też trafisz na listę namierzonych :polew:

zapraszam jakoś mnie nie straszno :decayed: najwyżej mu na znieczulenie postawie połówkę :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: ...Góral się nikogo nie boi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.