Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Poziu , weź pierd*lnij pięścią w stół i zaprowadź porządek ... bo się c**jó*ka ze spotami robi

oj tam oj tam dziś jeszcze pół litra i nic więcej więc jutro na spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Poziu , weź pierd*lnij pięścią w stół i zaprowadź porządek ... bo się c**jó*ka ze spotami robi

c**jówka ze spotami to już od lat trwa :) Ale jak ktoś wybiera arkadie to równie dobrze można wybrać miejsce spotów pałac kultury :facepalm::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu , weź pierd*lnij pięścią w stół i zaprowadź porządek ... bo się c**jó*ka ze spotami robi

c**jówka ze spotami to już od lat trwa :) Ale jak ktoś wybiera arkadie to równie dobrze można wybrać miejsce spotów pałac kultury :facepalm::naughty:

Michał , myślę że miejsce nie ma znaczenia ( zawsze Ktoś powie że mu nie pasuje ) ... od chwili zarejestrowania na forum staram się być na każdym spocie , ale frekwencja ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie :facepalm: (4/5 osóB) ..... na zimowych spotach przy -15 stopniach było 15/20 furek . Nie mam pojęcia o co kaman :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu , weź pierd*lnij pięścią w stół i zaprowadź porządek ... bo się c**jó*ka ze spotami robi

c**jówka ze spotami to już od lat trwa :) Ale jak ktoś wybiera arkadie to równie dobrze można wybrać miejsce spotów pałac kultury :facepalm::naughty:

Michał , myślę że miejsce nie ma znaczenia ( zawsze Ktoś powie że mu nie pasuje ) ... od chwili zarejestrowania na forum staram się być na każdym spocie , ale frekwencja ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie :facepalm: (4/5 osóB) ..... na zimowych spotach przy -15 stopniach było 15/20 furek . Nie mam pojęcia o co kaman :thumbdown:

mieszkancy Warszawy to specyficzni ludzie , cały kwiat PL zebrany w jednym garnku... reszte sobie dopowiedz sam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: wójek Moskal ....dobrze gadasz :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal,

To nie tylko o zbieraninę chyba chodzi ale przede wszystkim o samo miasto. Gdzie jest jedna wielka pogoń i wyścig, nikomu nie zależy na niczym innym jak na własnych sprawach/kasie. W takim wypadku spot w dni pracujące to nie jest dla nich dobry pomysł a w weekendy to najczęściej wyjeżdżają do domu.

Mam też wrażenie, że wiele osób nie przyjeżdża do W-wy po to by budować jakieś społeczne relacje ale tylko i wyłącznie za kasą...

Wiem, że ja sam nie mogę być za często bo albo w robocie, albo po robocie albo obowiązki nie pozwalają- ale już niedługo się z tego powininenem trochę wygrzebać :wink:

Ja dziś z twardym zamiarem zjawienia się... Ale jako, że kończę robote o 19 to pewnie mi się zejdzie ze 20-30 min na dojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz , przecież wiesz że jak parę osób jest to będziemy siedzieć do około 22-giej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wątek ruszył :decayed: ledwo człowiek oczy otworzył:shock3::shock3: a tu tyle postów

a co lepsze jest już po 14 godzinie:decayed::decayed:............... i faktyczni może braknąć czasu na spot :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral , Ty nie ściemniaj :grin: .... tylko na spota dawaj :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się o frekwencje nie martwił, to nie tylko w tym klubie taka posucha. W jednym klubie już drugi rok nie możemy się zebrać, może to wszystko przez ten zbliżający się koniec świata > ludzie chcą spędzić ten czas z rodziną :decayed:

Myśleliście o zmianie miejscówki ? Ostatnio yongtimery wpadli na pomysł na spotkania na parkingu PKP stadion, ostatnio pogoda dopisuje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypił litr mleka to mu się dobrze spało... :grin:

no całkiem dobrze........tylko jakoś suchości mnie dopadły ale to zapewne ze względu na ten upał :decayed:

PIXI na spota oczywiście zawitam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ostatnio yongtimery wpadli na pomysł na spotkania na parkingu PKP stadion, ostatnio pogoda dopisuje :).

Rewelacyjne miejsce na zimowe wypady ... :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...