Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokladnie ono spalanie to chyba wzrosnie no ale liczy sie efekt :shock:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie czy jutro jest spotkanie??

I Bartek czy ta cena za ksenonki jest tylko dla nas czy moge jeszcze kumpla z tobą skontaktować??

Opublikowano

no właśnie widzim sie jutro czy nie bo ja to juz sam nic nie wiem :roll:

Opublikowano

Ja jutro lece do Łodzi no ale na 19 będe jak coś :)No chyba że mnie wkońcu dupną to przyjade na lawecie :D

Opublikowano

ja na te chwile nic nie moge powiedzieć

będe wiedział dopiero jutro

Opublikowano
Ja jutro lece do Łodzi no ale na 19 będe jak coś :)No chyba że mnie wkońcu dupną to przyjade na lawecie :D

kurcze może ja urlop wezme i pojade jako twój driver :cool:

Opublikowano

Lukas jak chcesz nas porozwozić po domach to daj znać:)

Opublikowano

Daje znak :arrow: to kiedy :mrgreen:

Opublikowano

Panowie,

ja w sobote wybijam na Hiszpanie - moze Lukas23 rzeczywiscie nas porozwozi po domach:)

Zwłaszcza że on deklaruje nie picie alkoholu:)

Opublikowano

No to panowie jak mus to mus czołowy prezes sie chce pozegnać z nami to może jacys chętni no jakby co to ja na serio nie pije % to nie ma problemu :wink: damy rade

Opublikowano

To moze jutro pod haslem browarowanie???????????????????::):):):):):):):):):):):):):):):):):):

Opublikowano

z tego co wyczytalem to spotykacie sie we wtorek .... ???

a moze w srode z rzesza AKP Warszawa... bedzie nas wiecej ..... ? taka mala propozycja....

Spot w ta środe całkiem ciekawie sie zapowiada......

Zapraszam !!!

Opublikowano

W sumie wpadlem na pomysl ze ono tez moze porozwozic:) i tak mu prawka nie zabiorą....:)

..............guupi <joke>

Opublikowano

Spanky w srodę też bedę nie ominę tej niespodzianki :mrgreen:

Opublikowano

O ja nie moge w srode - jedyny w swoim rodzaju dzien dla mnie - środa świeto...

Opublikowano
Spanky w srodę też bedę nie ominę tej niespodzianki :mrgreen:

to dobrze ...... :twisted:

reszta tez moze sie skusi ........ :cool:

Opublikowano

A tak nawiasem Spanky to pomyslimy zeby sie spotkac całą rodzina OOOO

Opublikowano

Witam :!:

Panowie jak z tym spotem jutro :?:

tomboy wyjeżdża to wypadałoby sie pożegnać, nawet przy oranżadzie :mrgreen:

poziek tez chyba niedługo odlatuje więc tym bardziej :!:

ok nie mam dostpeu do netu w pracy więc jakby co: PROSZE O INFO CZY JEST SPOT NA TELEFON DO 16 :!: :wink: dzięki :!:

po 16 zawijam sie do domu :razz:

acha adamooo jest bez fury, oze jkaby spot był jakoś go zabrać?

Opublikowano
W sumie wpadlem na pomysl ze ono tez moze porozwozic:) i tak mu prawka nie zabiorą....:)

..............guupi <joke>

tomboy to wcale nie jest śmieszne :D heheheheheheh

A w środe to ja spadam na dolny sląsk na świeta :)

Opublikowano

no to panowie jutro podpisujemy listę obecności bartte też powiedział ze bedzie tylko adamooo trzeba zgarnąć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.