Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[a Angee ja już z redżim na pw pisałem (i wózek nawet mam ale ...) także wie co robię jutro

dobra...dobra....Ty juz sie tu nie wymiguj......lepiej sie przyznaj ,ze Ci sie nie chce :acute::nabijasie: :nabijasie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To mu ksywe daliscie... Mi by bylo wstyd :tongue4:

Opublikowano

To mu ksywe daliscie... Mi by bylo wstyd :tongue4:

nic nie gada.......to pewnie mu sie podoba :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

To mu ksywe daliscie... Mi by bylo wstyd :tongue4:

sam sobie dał !!! miał w podpisie pod avatarem :naughty:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 22:39 _________________________________________________zresztą dalej ma :decayed:
Opublikowano

sam sobie dał !!! miał w podpisie pod avatarem :naughty

po 1 to o ile pamietam sobie skrocił mojego nika Adrian ..i poszło na reke co byście sobie jezyków nie połamali :gwizdanie:

Branoc.

Opublikowano

angge sławek nas/Ciebie inwigiluje :tongue4:

Opublikowano

angge sławek nas/Ciebie inwigiluje :tongue4:

kontrola musi byc :wink4:

Opublikowano

angge sławek nas/Ciebie inwigiluje :tongue4:

Krzyniu to nie inwigilacja ani kontrola... czytam sobie tylko :tongue4:

Opublikowano

To mu ksywe daliscie... Mi by bylo wstyd :tongue4:

Ale czekaj...że niby Fleja lepsze ?? :naughty: :naughty: :polew:

Opublikowano

K... ta sobie akurat sam dalem :polew:

Opublikowano

K... ta sobie akurat sam dalem :polew:

On tez :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

K... ta sobie akurat sam dalem :polew:

dałeś sobie ksywe K... ja jebie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

K... ta sobie akurat sam dalem :polew:

urocze :polew: :polew:

Opublikowano

na jego miejscu to bym na 2 sekundy wpadał na spota a potem na randkę :naughty::kox: wiem bo widziałem i naprawdę warto !!!! :buhaha: więc musimy mu wybaczyć

Myślę, że robisz niepotrzebne zamieszanie... "Panie Krzysztofie". :wink4:

Myślę też, że Pani A. się bardzo ucieszy jak jej powiem co Krzysztof wypisuje na forumie. :decayed:

BTW, lubi ktoś historię?? Rano trzeba iść za mnie na egzamin w Lublinie. Weźta coś wymyślta, bo mnie skręca. :sick3:

Opublikowano

Tomek trza się było uczyć a nie pić- to nie dziw się że Cię skręca :gwizdanie:

pozdrów panią A. :kox:

Opublikowano

K... ta sobie akurat sam dalem :polew:

dałeś sobie ksywe K... ja jebie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie:

_________________________________________________

ragga to dzisiaj sie przeprowadzasz ? :polew: Ku.., żebym musiał się dowiadywać z forum - i to jako ostatni, że ty dzisiaj będziesz zasuwał :nabijasie: - Nie to żebym był zazdrosny czy coś, ale w końcu moją furą będziemy przewozić :polew: Czego to sie człowiek z Internetu nie dowie. :th:

Opublikowano

ragga to dzisiaj sie przeprowadzasz ? :polew: Ku.., żebym musiał się dowiadywać z forum - i to jako ostatni, że ty dzisiaj będziesz zasuwał :nabijasie: - Nie to żebym był zazdrosny czy coś, ale w końcu moją furą będziemy przewozić :polew: Czego to sie człowiek z Internetu nie dowie. :th:

Wstępnie dziś tak jak gadalismy ..tylko wiecej szczegółow bede wiedział po 18 i wtedy dam znać :th:

Tak czy siak pakuje graty .

Opublikowano

Bryniu może dlatego że wczoraj zatrzymano parę pań na dwóch gazach, jedna 2,5 i dziecko do przedszkola wiozła, a druga to coś mówili że 3,5 i traktorkiem pomykała po drodze i facet sie wkurzył zadzwonił po miśków bo jej nie mógł wyprzedzić

Opublikowano

Bryniu może dlatego że wczoraj zatrzymano parę pań na dwóch gazach, jedna 2,5 i dziecko do przedszkola wiozła, a druga to coś mówili że 3,5 i traktorkiem pomykała po drodze i facet sie wkurzył zadzwonił po miśków bo jej nie mógł wyprzedzić

To nie świat zwariował :no: Co się z tymi Kobietami porobiło :shocked: ;(

Gdzie te czasy co kiedyś :mysli::wink4:

Opublikowano

Bryniu może dlatego że wczoraj zatrzymano parę pań na dwóch gazach, jedna 2,5 i dziecko do przedszkola wiozła, a druga to coś mówili że 3,5 i traktorkiem pomykała po drodze i facet sie wkurzył zadzwonił po miśków bo jej nie mógł wyprzedzić

To nie świat zwariował :no: Co się z tymi Kobietami porobiło :shocked: ;(

Gdzie te czasy co kiedyś :mysli::wink4:

Ty no nie narzekaj, dobrze jest :>

Do średniowieczny księżniczek tęsknisz?

:polew: Nieeeee.. One się nie depilowały ! :disgust::kox:

Ale ostatnio zauważyłem, że Moja chyba popada w alkoholizm - piwko, winko, piwko :gwizdanie:

Ale przynajmniej mam kompana i nie muszę pić "do lustra" :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.