Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wystarczy że już słucham od wczoraj o tym że pojechałem na soft:facepalm:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja już dzwoniłem po kogo trzeba. Norbi i moskal są chętni na spotkanie zderzak w zderzak... oczywiście jesli nie skrewisz... :kox:

ja nie mówiłem po kogo tylko do kogo. dzwoń na nadarzyńską i powiedz im że to jedna wielka ściema:wink:

dzisiaj wieczorem jade do łodzi więc norbi albo moskal może wyskoczyć na autobahna i będziemy nagrywać, mierzyć, sprawdzać, onanizować się czy cokolwiek. zaczniemy od pierwszych bramek w pruszkowie i do grodziska możemy lecieć :wink:

Jestam za, zawsze takie akcję są, były bliskie memu sercu :decayed:

Kamere mam, tylko jakiegoś ogra do nagrywania na pokład trzeba

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Nie no bez sensu się ganiać, jak Ty będziesz miał kobietę na pokładzie i będziesz gdzieś tam musiał spierdaaalać za moment.

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Pany co i gdzie zmienić, żeby po otrzymaniu info o odpowiedzi w danym temacie, po kliknieciu na link w poczcie, otwierała mi się strona na ostatnim poście z danego tematu, a nie na górze strony.

Tak było kiedyś, a od kiedy zagościła ta nowa jakże za***ista szata graficzna, ta funkcja się zj***ła.

Opublikowano

No ja za chwile startuje wiec raczej dzisiaj odpada. Wracam w niedziele wiec mozemy sie ustawic :decayed:

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

dzwoń na nadarzyńską i powiedz im że to jedna wielka ściema:wink:

Aż dziwne, ze nie pieją o tym na FB, RF i innych forach

dzwon do nich i pytaj specjaliste od PR i wizerunku o takie rzeczy:wink:

Opublikowano

Dajcie juz chłopakowi spokój , niech sie cieszy mocą , graty wyniku Rychu :thumbup1:

Opublikowano
Dajcie juz chłopakowi spokój , niech sie cieszy mocą , graty wyniku Rychu :thumbup1:
Ja tam nikogo nie męczę, a polatać z fumflami, czy to na wódkie, czy aftami to zawszę mogie.:tongue4:
Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
:decayed::decayed:

:decayed:

Opublikowano

to gdzie ta flaszka bo w tych postów tylko to o gardłach było sensowne :decayed:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

i cisza :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

Jestem gotowy :naughty:

Opublikowano

gdzie i kiedy ja proponuje ursynów :decayed:

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

:decayed:

Opublikowano
gdzie i kiedy ja proponuje ursynów :decayed:

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

:decayed:

Taa, a potem z buta na wieś :kwasny: A RS-a zostawić na testy :naughty:

Opublikowano

nic to chyba trzeba skrzyknąć akademik bo tu to ...

czas zatankować :drunk:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

kobieta moja cie odwiezie z reszta przyjechać też mogę po Cię, co do rs nigdy by mi nie przyszło do głowy testować czyjś samochód :decayed:

Opublikowano

Dzięki za propozycje, ale ładujcie tam beze mnie, ja sobie u siebie łykne. Popłyniem onlajn.

Opublikowano

hehehe jak sobie Jegomość życzy, ale jutro będzie repeta tak że myśl :grin:

Opublikowano
hehehe jak sobie Jegomość życzy, ale jutro będzie repeta tak że myśl :grin:

Karwa z góralamy nigdy letko nie było. :facepalm:

Opublikowano

Zdrowko Ogry on-line. tesciowa jakis spirytus z pigwa mi dala na przeziebienie i calkiem to dobre i grzeje :decayed:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

I logi na autostradzie zakonczyly sie 500 i 10 pkt. pierwsze punkty za predkosc odkad mam prawko.

Opublikowano

Buba pogratulować :facepalm:

Norbi u nas się działa szybko :decayed:

Opublikowano
Zdrowko Ogry on-line. tesciowa jakis spirytus z pigwa mi dala na przeziebienie i calkiem to dobre i grzeje :decayed:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

I logi na autostradzie zakonczyly sie 500 i 10 pkt. pierwsze punkty za predkosc odkad mam prawko.

Jakieś lotne kuurwy, czy stacjonarnie się pedalstwo ustawiło?

Opublikowano

Lotne. dlugo za mna szli bo wkurwieni na maxa ale ja w lapka patrzylem i na prawde ich nie widzialem:decayed:

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Zdrowko:decayed:

Opublikowano

ale że cię dogonili:decayed:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

to najlepszego my zaczynamy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.