Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: , ale nayebało śniegu - Specu się pewnie cieszy :naughty:

Siema śmietanko :hi:

A ja Qrewa na letnich :wallbash:

Cieszy to się na stówę Oniak, on jest pojebany:decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:cicho:
Opublikowano
:banan:
Opublikowano
:decayed: , ale nayebało śniegu - Specu się pewnie cieszy :naughty:

Siema śmietanko :hi:

A ja Qrewa na letnich :wallbash:

ja też :facepalm:

dajemy pomału

Opublikowano

Coupeta ładnie d*pą zamiata :kox::kox::kox:

Opublikowano

Rysiek co się cieszysz ???? Q czy zimówki ?

Góral , pomału to za wiele powiedziane - bardzo pomału :decayed:

Opublikowano

W sumie to nie wiem. Chyba pigwa z prądem zaczyna działać. Najlepsze na przeziębienie:decayed:

Opublikowano

Co wy gadacie???? :shock3: jaki śnieg?? :eusathink: ja tam patrzę za okno a tam złota polska jesień. czy wy chcecie mi powiedzieć, że mam z piwni wyciągać zimówki przed powrotem do wawy??:shock3::shock3::shock3: no kurde, to jutro musze wstać z 1h szybciej by to zrobić.... a na razie to :drinks: zdrówka, ja tam popijam naleweczke malinowa na katarek , daje rade ;) wzmacniana :naughty:

Opublikowano

ja to nie wiem jak jutro będę wracał:facepalm:

Opublikowano
W sumie to nie wiem. Chyba pigwa z prądem zaczyna działać. Najlepsze na przeziębienie:decayed:

:grin:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Co wy gadacie???? :shock3: jaki śnieg?? :eusathink: ja tam patzrę za okno a tam złota polska jesień. cy wy chcecie mi powedzieć, że mam z piwni wyciągać zimówki przed powrotem do wawy??:shock3::shock3::shock3: no kurde, to jutro musze wstać z 1h szybciej by to zrobić.... a na razie to :drinks: zdrówka, ja tam popijam naleweczke malinowa na katarek , daje rade ;) wzmacniana :naughty:

No przecież od rana naqrwia :decayed:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

ja to nie wiem jak jutro będę wracał:facepalm:

Nie wymieniłeś opon na zimówki przed wyjazdem ???

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

widzę jak zwykle stolica na bogato się bawi:P śnieg zamówiła sobie od samego rana :wink: a zachodniego pomorza nie stać to nadal się męczą z jesienią i liśćmi :grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Grześ , gdzie tam na bogato :grin: .

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

:decayed:

Jak Góral się cieszy , znaczy się - trza polewać :wink:

Opublikowano
Grześ , gdzie tam na bogato :grin: .

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

:decayed:

Jak Góral się cieszy , znaczy się - trza polewać :wink:

:grin: dobre ;)

Opublikowano

:decayed:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

dziś na kwadracie impra to net jest:decayed:

Opublikowano

Przyjechalem zeby wymienic ale zapomnialem sruby do kol...

Opublikowano
:decayed:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

dziś na kwadracie impra to net jest:decayed:

A nie mówiłem :kox:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

Przyjechalem zeby wymienic ale zapomnialem sruby do kol...

Ja pier.... :facepalm: wpółczuję

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Przyjechalem zeby wymienic ale zapomnialem sruby do kol...

hahahahaahaahhaahaha

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.