Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Poziu to może na rozpoczęcie sezonu przyjedziesz na spota .... byś się czasami pokazał :naughty:

A może tak byś wybrał się na zlocik do Bukowiny ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Lucas do czorta :decayed: zmień kuźwa na Arkadie bo nas L4 wykończą ... pozatym jak musze Pixiego wkońcu dorwać bo ma coś dla mnie - co nie Adaś ? ;)

Adaś , dzwoniłem dziś do Lukiego zmieni na promkę lada dzień ... tak zgadza się już wożę to z 3/4 tygodnie :wink: dla Ciebie (dobrze że mam avanta :grin: ).

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Kapcie przenosicie się do Arkadii ? :naughty:

Poziu to może na rozpoczęcie sezonu przyjedziesz na spota .... byś się czasami pokazał :naughty:

Pixi chyba chciałes powiedzieć żeby zamienił na arkadie nie na promkę :grin:

Dobra już, dobra ...pomyliłem się :doh:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

Poziu to może na rozpoczęcie sezonu przyjedziesz na spota .... byś się czasami pokazał :naughty:

A może tak byś wybrał się na zlocik do Bukowiny ? :naughty:

:banan: i to jest dobry pomysł ... tylko moja córa ma w podobnym czasie mistrzostwa świata ( i muszę ogarnąć dowóz i powrót jej , bo rodzice nie chcą wynająć autokaru żeby cała drużyna pojechała z instruktorką i opiekunkami ) .... modlę się żeby w tym roku termin B.T. nie był w tym samym czasie co M.Ś. (bo obiecuje sobie już kilka razy , że pojadę się nachlać z Wami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawnikiem i chodnikiem czyli "czwartym pasem Wisłostrady"

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbi pijesz dzisiaj?

Jak codzień, ale tak do siedemnasty dzień w dzień jestem świerzuśki :decayed:

Chłopy chtóren chętny do zabrania ode mnie myjki wysokociśnieniowej Black&Decker bo mnie wkurwiła.

W lancy jębneła jakaś uszczelka i po łapie cienkie przy myciu afta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki ten B&D?

Jakiś tam najprostszy model, ale ma pojemnik czy tam pseudopianownice , turbolance (obrotową) i lance do mycia tarasów.

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

Znalazłem na alledrogo, to ten model MYJKA Ciśnieniowa PW1400K-TRA Black&Decker (2740181157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chodziły słuchy że jak kupować ori graty to w ASO skoda bo taniej. Dzwonie dzisiaj do audi po uszczelkę i pan mi mówi cene 5.5 ale ma tylko jedną. więc zadzwoniłem do aso skody które jest obok i ta sama uszczelka 6zł i też ma jedną.

Nie chciał zanieść do audi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo ta uszczelka nie była do audi tylko do skody, a "przypadkiem" pasuje do audi :wink: takie tłumaczenie w róznicy cen usłyszałem w salonie skody na moich terenach :grin: a co za uszczelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo ta uszczelka nie była do audi tylko do skody, a "przypadkiem" pasuje do audi :wink: takie tłumaczenie w róznicy cen usłyszałem w salonie skody na moich terenach :grin: a co za uszczelka?

Podałem numer i koleś powiedział do czego jest ta uszczelka ( chodziło o uszczelki od pompek do sprysków). Nie mówiłem że potrzebuje do audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto z Was byłby w stanie na spocie zrobić mi logi statyczne i dynamiczne ? Nigdy nie było nic sprawdzane na kompie, chciałbym mieć świadomość jak wyglądają parametry silnika.. Jak by co kabelek mam, nigdy nie podłączany:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...