Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no luz każdy pierdolnie Ci logi, a co tam,taka godzina i dzień że nawet ja się zaoferuje :decayed: No i jebłem z kanapy centralnie na ryj :grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A może zmiana terminu spota pomogłaby na frekwencję?

O ile wcześniej mogłem się raz na jakiś czas pojawić we wtorek o tyle teraz nie mam na to teraz nawet szans.. :kwasny:

Opublikowano

oniak statyczne a norbi dynamiczne

tylko dużo alko musisz miec:decayed:

Opublikowano
oniak statyczne a norbi dynamiczne

tylko dużo alko musisz miec:decayed:

o jakim ty alko mówisz przecież oni nie piją:facepalm::facepalm::facepalm:

:decayed:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

szczególnie Norbi :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

A tu qwa mać jak zwykle , tylko o alko gadają :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

wiesz jak jest powietrze widoki nastrajają optymistycznie:wink:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

No to i ja się z Wami napiję , Wasze zdrówko :drinks:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

bry Pany, co tam ? widzę za dwa dni spoty dalej na promce? pytanie, ktoś od nas ze spotowiczów myśli o kupnie naklejek klubowych?, bo ja bym się dopisał, bo 5 sztuk nie potrzebuję.

Opublikowano
bry Pany, co tam ? widzę za dwa dni spoty dalej na promce? pytanie, ktoś od nas ze spotowiczów myśli o kupnie naklejek klubowych?, bo ja bym się dopisał, bo 5 sztuk nie potrzebuję.

w sumie bym się pisał?

To jak z tymi spotami? da radę przestawić termin? co myślicie?

Opublikowano
bry Pany, co tam ? widzę za dwa dni spoty dalej na promce? pytanie, ktoś od nas ze spotowiczów myśli o kupnie naklejek klubowych?, bo ja bym się dopisał, bo 5 sztuk nie potrzebuję.

w sumie bym się pisał?

To jak z tymi spotami? da radę przestawić termin? co myślicie?

Mi to obojętne, ale wczoraj byłem na spocie w swoich okolicach i w weekend jest wiecej wiary bynajmniej u mnie), fakt nie wszystkim znowu weekend może pasować. Można by spróbować

Opublikowano

Powodzenia.... wtorkowe spoty to już tradycja. :decayed:

Opublikowano

z tradycją nie ma co walczyć :wink: bo i tak się jej nie zmieni

Opublikowano

To nie lepiej zamiast w tej śmierdzącej Promce spotkać się w najzabejbistrzej miejscówce jaką sobie można wyobrazić!!?? Czyli Otrębusy, no chyba że wolicie u Poźka na wsi, mnie tam też pasuje :decayed:

Opublikowano

Już jade do ciebie:decayed:

Opublikowano
To nie lepiej zamiast w tej śmierdzącej Promce spotkać się w najzabejbistrzej miejscówce jaką sobie można wyobrazić!!?? Czyli Otrębusy, no chyba że wolicie u Poźka na wsi, mnie tam też pasuje :decayed:

Dokładnie. Można wódkie zrobić no góra trzy. :naughty:

Opublikowano

ja liczyłem że dzisiaj PIXI coś schłodzi ale się nie odzywa:kwasny:

wczoraj obiecywał i mi smaka narobił

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
ja liczyłem że dzisiaj PIXI coś schłodzi ale się nie odzywa:kwasny:

wczoraj obiecywał i mi smaka narobił

Rychu , sory (byłem w szpitalu u Matki ) niedawno wróciłem - widziałem że dzwoniłeś,ale nie oddzwaniałem bo już późno ....

Opublikowano
:whistling::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.